Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଯଦି ବାରମ୍ବାର ମରି ଯାଇଥିବା ଲୋକ କିମ୍ବା ଶବଦାହ ସହିତ ଜଡିତ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖାଯାଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଖରାପ ଘଟଣା ହୋଇପାରେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ
ଆମର ସ୍ୱପ୍ନର ଦୁନିଆ ବାସ୍ତବ ଦୁନିଆଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ। ଏଥିରେ ଆପଣ ସବୁକିଛି ଦେଖି ପାରିବେ ଯାହା ବାସ୍ତବ ଦୁନିଆରେ ଘଟେ ନାହିଁ ଯେପରି ମୃତମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବାର। ଭବିଷ୍ୟତରେ ଘଟୁଥିବା ଶୁଭ ଏବଂ ଅଶୁଭ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଏହି ପ୍ରକାରର ସ୍ୱପ୍ନ ଆମକୁ ସୂଚିତ କରେ। ଏହି ସ୍ୱପ୍ନର ଫଳ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। ସ୍ୱପ୍ନ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଯଦି ଆପଣ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଏମିତି କିଛି ଦେଖୁଛନ୍ତି ତେବେ କଣ ହୋଇଥାଏ ଜାଣନ୍ତୁ। ସ୍ୱପ୍ନ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ୱପ୍ନରେ ଦେଖନ୍ତି ଯେ ସେ ଜଣେ ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଡାକୁଛନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବିପର୍ଯ୍ୟୟର ସମ୍ଭାବନା ବଢି ଯାଇଥାଏ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଦୁଃଖ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ।
Google
ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଯଦି କେହି ମୃତମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବାର ସ୍ୱପ୍ନରେ ଦେଖେ ତେବେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ଅତି ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହୋଇଥାଏ।ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ୱପ୍ନରେ ଆତ୍ମାକୁ ବନ୍ଧୁ କରେ ତାଙ୍କର ଶିଳ୍ପ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥାଏ। ଯଦି କେହି ସ୍ୱପ୍ନରେ କଫନରେ ମୃତ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖାଯାଏ ତ ତେବେ ନିକଟ ଭବିଷ୍ୟତରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଦୁର୍ଘଟଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଥାଏ ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଏକ ସ୍ୱଚ୍ଛ ନିର୍ମଳ ସ୍ମଶାନ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥାଏ। ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ୱପ୍ନରେ ନିଜର ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ଦେଖନ୍ତି ତାଙ୍କର ଆୟୁଷ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଯଦି ଜଣେ ରୋଗୀ ଏପରି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି ତ ସ୍ୱପ୍ନ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଶୀଘ୍ର ମୃତ୍ୟୁ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ବଢ଼ିଯାଇଥାଏ। ସ୍ୱପ୍ନରେ ଯିଏ କାହାର କବର ଉପରେ ଲେଖାଥିବା ପଙ୍କ୍ତି କୁ ପଢେ ସେ ଉଚ୍ଚ ପଦ ପ୍ରାପ୍ତ କରେ। ସ୍ୱପ୍ନରେ ଯେପରି  ଖୋଦିତ କବର ଦେଖାଯାଏ ତ ତେବେ ସେ ପ୍ରେମରେ  ନିରାଶା ପାଇଥାଏ। ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଶବକୁ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଅନେକ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଯଦି ସ୍ୱପ୍ନରେ କାହାର ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ଦେଖାଯାଏ, ତେବେ ବିବାହିତ ଜୀବନ କଳହପୁର୍ଣ ଅତିବାହିତ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ସନ୍ତାନ ସୁଖ ସୁଖ ମଧ୍ୟ କମ ମିଳିଥାଏ।
Google
ଯଦି କୌଣସି ମହିଳା ସ୍ୱପ୍ନରେ ରାକ୍ଷସ ଦେଖେ ତ  ତେବେ ସେ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ସ୍ୱାମୀ କିମ୍ବା ପ୍ରେମିକ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇଥାନ୍ତି। ବିଷ ପିଇ ମରିଯିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଯିଏ ଦେଖେ ତ ସିଏ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇଯାଏ ତଥା ଅନେକ ଦୁଖଃ ଭୋଗ କରେ। ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ନିଜ ଇଷ୍ଟ ଭଗବାନଙ୍କ ନାମ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *