Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୭ ଜୁନ ୨୦୨୩, ମଙ୍ଗଳବାର : ଏହି ୭ଟି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ରାଶିଫଳ ଜାଣନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

୨୭ ଜୁନ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଭାଗ୍ୟ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଷ ଏବଂ କର୍କଟ ସମେତ ୫ ଟି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଛି। ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁଗ୍ରହ ଦେବ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମେଷ ରାଶି ଠାରୁ ମୀନ ରାଶି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳବାର କିପରି ରହିବ।

ମେଷ ରାଶି:-

ମେଷ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଶୁଭ ହେବ। ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂତନ ଅଧିକାର ଦିଆଯାଇପାରେ। ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଏବଂ ଲାଭ ପାଇବେ। କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ଚୁକ୍ତି ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସୁଖର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏହି ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ହେଉଛନ୍ତି ଶୁକ୍ର। ଶୁକ୍ର ହେଉଛନ୍ତି ସାଂସାରିକ ଭୋଗର ପ୍ରତିନିଧୀ ତେଣୁ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ସୁଖ ସୁବିଧା ସାମଗ୍ରୀ କ୍ରୟରେ ଅତିବାହିତ ହେବ। ପରିବାରର ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ଖରାପ ହେବ। ବାଜିରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସେମାନଙ୍କ ମତାମତକୁ ମଧ୍ୟ ଶୁଣନ୍ତୁ ଏହା ଉପଯୋଗୀ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଭାଗ୍ୟ ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଛି ଏବଂ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣ ରାଜ୍ୟରୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀ ଏବଂ ପତ୍ନୀ ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରୁଛି ଏବଂ ଆପଣ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବେ। ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରି ଖୁସି ହେବେ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କରେ ସ୍ଥିରତା ରହିବ। ଆପଣ ରାଜନୈତିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖନ୍ତୁ। ରାତି ସମୟ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ବିତାଇବେ। ମାନସିକ ଚାପ ଏବଂ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଦିନ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ। ନିକଟ ତଥା ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଚିହ୍ନନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଚାଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ତେବେ ଆପଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣ ଯାହା ଠିକ ଭାବୁଛନ୍ତି ତାହା ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ। ଦୋକାନ କିମ୍ବା ଅଫିସରେ ଦଳଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ଉନ୍ନତ ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରୁଛି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ସଫଳତାର ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିବ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୁଯୋଗରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଠିଆ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଏକ ମନୋରମ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଅଫିସରେ ହଠାତ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। ମହିଳା ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ସହଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଧାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଯୋଗାଯୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ। ହଠାତ ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତ ଆଇନଗତ ଏବଂ ବୈଷୟିକ ଦିଗକୁ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ ବିଚାର କରିବା ପରେ କେବଳ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ। ଘରର ପୁରୁଣା ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ କାହାର ପରାମର୍ଶ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଦିନର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗରେ ମହିଳା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ରହି ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ। ଏହା କାମ ହେଉ କିମ୍ବା ଘରର ବିଷୟ ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ପୂରଣ କରିବେ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ପୁରୁଣା ଦାୟିତ୍ୱରୁ ମୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ପରାମର୍ଶଗୁଡିକ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ୱାଗତଯୋଗ୍ୟ। କିଛି ଜରୁରୀ ଜିନିଷ କିଣିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ପକେଟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମ ପାଇଁ ନିକଟ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଭାଇଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନାରେ ଭଉଣୀ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଜଣେ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ହଠାତ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଦେଖା ଦେଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଖୁସି ହେବେ
ଯଦି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ ମାଗନ୍ତି ତେବେ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବ। ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆପଣ ସକ୍ରିୟ ରାଜନୀତିରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିପାରିବେ ଏବଂ ସେଥିରେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ। ଦିନର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗ ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ବ୍ୟୟ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ପରୋପକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟ ସହଯୋଗ କରୁଛି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ। ଚନ୍ଦ୍ର ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ତମ ଧନ ଦେବ। ଆପଣ ହଜିଯାଇଥିବା କିମ୍ବା ଅଟକି ଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ। ଏକ କଠିନ ସମସ୍ୟାର ମଧ୍ୟ ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *