Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୮ ଜୁନ ୨୦୨୩ , ବୁଧବାର : ଏହି ୭ଟି ରାଶିର ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ, ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ରାଶିଫଳ ଜାଣନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ବୁଧବାର ଜୁନ ୨୮ ରେ ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ସିଂହ ରାଶି ଏବଂ ବିଛା ରାଶି ସହିତ ୫ ଟି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଛନ୍ତି। ଭାଗ୍ୟର ସମର୍ଥନ ଯୋଗୁ ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ସେମାନେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ। ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭାଗ୍ୟବାନ ଦିନ ହେବ।ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧବାର କିପରି ହେବ।

ମେଷ ରାଶି:-

ମେଷ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟର ସହଯୋଗ ମିଳୁନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅନେକ ଦାୟିତ୍ୱ ରହିବ ଯାହାକୁ ପୁରା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଝାଳ ବାହାରିଯିବ। ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଦିନ ଶୁଭ ରହିବ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜର କ୍ୟାରିୟରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଧୀରେ ଧୀରେ ଆପଣଙ୍କର ପଦକ୍ଷେପ ସଫଳତା ଆଡକୁ ଯିବ। କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ ନୁହେଁ। ଦିନର କାମ ଶୀଘ୍ର ଶେଷ କରିବା ପରେ ପରିବାର ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ। ଏହି ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ବୁଧ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରକୁ ସଫଳତା ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଦିନ ରହିବ। କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ନିଅନ୍ତୁ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟ ଅନୁଗ୍ରହ ଦେବ ଏବଂ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ। ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତିଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷର ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ସାର୍ବଜନୀନ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ। ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ଯଦି ସାଂସାରିକ ଭୋଗର ଉପାଦେୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୁଏ ତେବେ ମନରେ ଆନନ୍ଦ ରହିବ। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ତିକ୍ତତା ଶେଷ ହେବ। ନୂତନ ପରିଚୟ ବନ୍ଧୁତ୍ୱରେ ପରିଣତ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ସେବା ଏବଂ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୁଏ ତେବେ ମନରେ ଖୁସି ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧାର ହୋଇ ଯିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଏକ ସୁଖଦ ପରିସ୍ଥିତି ଆସିବ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଆୟ କମ ହେବ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଦୋୖଡ଼ିବା ଏବଂ ପାରିବାରିକ କଳହ ଯୋଗୁ ଆପଣ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ଦିନ ହେବ। ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବସାୟ ଚୁକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥଗିତ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ପୁନଃ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ନିଜର କଥାକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ତେବେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କର ସିନିୟରମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପବଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପକୃତ ହେବେ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁଗ୍ରହ ଦେବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ ଏବଂ ଧନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅର୍ଥର ଲାଭ ହେବ ଏବଂ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ହେବ ଏବଂ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ରାତିରେ ଶୁଭ ସମୟ ବିତାଇବେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶୁଭ ଅଟେ। ଆଜି ଭଲ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ଦିନ। କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଆପଣ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ବିଶେଷ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଏବଂ କ୍ରୋଧ ବୃଦ୍ଧି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜି ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

ମୀନ ରାଶି:-

ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଦିନସାରା ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ପାଇବେ। ବିରୋଧୀ ଦଳ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ତାରକା ପୁଣି ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ କଲେ ଲାଭ ମିଳିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *