Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୬ ଜୁନ ୨୦୨୩, ସୋମବାର : ଜୁନର ଶେଷ ସପ୍ତାହରେ ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ଜାଣନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

୨୬ ଜୁନ ୨୦୨୩: ଅର୍ଥ ଏବଂ ବୃତ୍ତି ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଜୁନ ର ଶେଷ ସପ୍ତାହ କର୍କଟ, ସିଂହ ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମେଷ ରାଶି ଠାରୁ ମୀନ ରାଶି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଦିନ କିପରି ରହିବ।

ମେଷ ରାଶି:-

ଟଙ୍କା ଏବଂ କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ହେଉଛି ସେହି ଦିନ ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ଏବଂ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଶୁଭ ସଂଯୋଗ ବନୁଅଛି। ଏହି ସପ୍ତାହରେ କରାଯାଇଥିବା ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଧୀରେ ଧୀରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ଏବଂ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡିକ ସଫଳ ହେବ। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କର ଏକ ନୂତନ ଆରମ୍ଭ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭୂତି ହେବ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ମନ କୌଣସି ନୂତନ ଆରମ୍ଭ ବିଷୟରେ ସନ୍ଦେହରେ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଅର୍ଥ ଏବଂ ବୃତ୍ତି ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କାହା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ବୋଲି ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ପରିବାରର କିଛି ବିଷୟରେ ମନ ନିରାଶ ହୋଇପାରେ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଦ୍ୱାରା ସାଧାରଣ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ। ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ଏକ ସହଭାଗୀତା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଭାଜନ ହୋଇପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକଳ୍ପ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ। ଏହି ସପ୍ତାହ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ଅଟେ ଏବଂ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ଆଶାଠାରୁ କମ ଅଟେ। ଯଦି ଆପଣ ଧ୍ୟାନର ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ। ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ଇଗୋ ସଂଘର୍ଷରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ରୋମାଞ୍ଚକର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ। କୌଣସି ନୂତନ ବିନିଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ। ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଶୁଭ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ଏହି ସପ୍ତାହ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ନିଯୁକ୍ତ ଶ୍ରେଣୀକୁ ଯାହା ସାକ୍ଷାତକାର ଦିଅନ୍ତି ଆପଣ ଏଥିରେ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ସପ୍ତାହ କନ୍ୟା ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବହୁତ ଶୁଭ ଏବଂ ସଫଳ ହେବ। ସହଭାଗୀତାରେ କରାଯାଇଥିବା ବିନିଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ଖବର ପାଇବା ପରେ ମନ ଦୁଃଖ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ। ଯାତ୍ରାକୁ ସଫଳ କରିବାରେ ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି।

ତୁଳା ରାଶି:-

ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଟିକିଏ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିବାର ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ଧୀରେ ଧୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ ଏବଂ ଫିଟନେସ ବଜାୟ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପାଇଁ ପିତାଙ୍କ ମତାମତ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ଏମିତି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନେଇ ମନ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ ଯାହାର ନିଜର ପର୍ତ୍ସନାଲିଟି ଥିବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଏବଂ କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ସପ୍ତାହ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ କିଛି ପ୍ରଲୋଭନକାରୀ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟମ ସଫଳତା ଆଣିଥାଏ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ମନ କିଛି ବିଷୟରେ ଅସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଏକ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆଣିପାରେ। ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ କେହି ଜଣେ ଆଗକୁ ଯାଇ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭବ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପରିବାର ସହିତ ବହୁତ ଆରାମଦାୟକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ବଢ଼ିପାରେ ଏବଂ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ଆଣିପାରେ। ଯାତ୍ରା ମାଧ୍ୟମରେ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ଏବଂ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ପିଲାଙ୍କୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା କରିବା ମନକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଜୀବନ ଅନେକ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଆଣିବ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ଦେବ। ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଏହି ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ଅଟେ ଏବଂ ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ। ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ଅବସ୍ଥା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ ଏବଂ ମନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ମୀନ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳାଫଳ ଦେବ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ନଚେତ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି। ପରିବାରରେ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ଇତ୍ୟାଦି ବିଷୟରେ ହଠାତ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ସମସ୍ତଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତୁ କିନ୍ତୁ ନିଜର ହୃଦୟକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଏକ ସମକକ୍ଷ ହୋଇଯିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *