Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ପ୍ରା-ଇଭେ-ଟ ପା-ର୍ଟ ଛୁଇଁବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାରୁ ଗାୟିକା ଜଣକ ଦେଲେ ମା-ଡ। ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ।:-

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଗାୟକ ଭେରୋନିକା ଲୁଗିଆଙ୍କ ଲାଇଭ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅ-ସଦା-ଚ-ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଏପରି କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ, କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ସେହି ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଅ-ସ-ଦାଚ-ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ନାହିଁ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ନା କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ଦକ୍ଷିଣ ସୁଦାନର ରାଜଧାନୀ ଜୁବା ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି ଏକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠିଛି। ଏଠାରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକ ଭେରୋନିକା ଲୁଗିଆ ଲାଇଭ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସମୟରେ ଅ-ସ-ଦାଚ-ର-ଣର ଶି-କା-ର ହୋଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସିଙ୍ଗର ଏପରି କିଛି କରିଥିଲେ ଯାହା ପରେ ମା-ମ-ଲା ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା।

ଗାୟକ ଭେରୋନିକା ଲୁଗିଆଙ୍କ ଲାଇଭ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅ-ସ-ଦାଚ-ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଏପରି କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ସେହି ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଅ-ସ-ଦାଚ-ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲେ ନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଭେରୋନିକ ଲୋକଟିକୁ ମଜା ଚଖାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି।

ଭିଡିଓରେ, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଭେରୋନିକା ମଞ୍ଚରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ତାଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଆସି ତାଙ୍କ ପ୍ରା-ଇଭେ-ଟ ପା-ର୍ଟ ସ୍ପର୍ଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଯାହା ପରେ ଭେରୋନିକା ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜୋରରେ ବାଡେଇଲେ, ତା’ପରେ ସୁ-ର-କ୍ଷା କର୍ମୀମାନେ ଆସି ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଧରିଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓ ବାହାରିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.