Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଝିଅଙ୍କର ଜବର-ଦସ୍ତ ଫାଇଟ, ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ କହିବେ କଣ ହୋଇଛି ଏହି ଭିଡ଼ିଓ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆଜିକାଲି ସମସ୍ତେ କହୁଛନ୍ତି ଝିଅମାନେ ମଧ୍ୟ କାହାଠାରୁ କମ ନୁହଁନ୍ତି। ଶେଷରେ କମ ମଧ୍ୟ କାହିଁକି? କାରଣ ଝିଅମାନେ କୌଣସି ଜିନିଷରେ ପଛରେ ନାହାଁନ୍ତି। କିନ୍ତୁ କିଛି କଥା ଆପଣ ଶୁଣିଥିବେ କି, ଏହି କାମ ଗୁଡିକର ଝିଅ ମାନଙ୍କର ନୁହେଁ। ଯଦି କୌଣସି ଝିଅ କାହା ସହ ଝ-ଗଡ଼ା କରିଥାଏ ତାହେଲେ ଏହିକଥା ହିଁ କୁହାଯାଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବାପରେ ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କ ଭ୍ରମ ଭାଙ୍ଗିଯିବ।

ସୋସି-ଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଠିକ ଏହିପରି ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଶେୟର କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁ ଭିଡ଼ିଓରେ ଝିଅମାନେ ଜୋ-ରଦାର ଫାଇଟ କରିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଫାଇଟ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି କି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ହଇରାଣ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି। ବହୁତ ଜୋରରେ ବିଧା ଗୋଇଠା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଝିଅ ଦୁଇଟି ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହାପରେ ହାତ ଗୋଡ଼ ଚାଲିବା ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା। ଗୋଟିଏ ଝିଅଟି ଏହିପରି ଗୋଡ଼ ହାତ ଚଳାଉଛି ଯେମିତିକି କୌଣସି ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟ ଶିଖିଯାଇଛି ଝିଅଟି। କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଜବରଦସ୍ତ ଡ଼୍ୟାନ୍ସ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଝିଅଙ୍କର ଜବ-ରଦସ୍ତ ଡ଼୍ୟାନ୍ସ:-

ଯିଏ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଦେଖୁଛି ସେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ କିଛି ବୁଝି ପାରିନାହିଁ। ଲୋକମାନେ ବୁଝି ପାରିନଥିଲେ ଶେଷରେ ଏହି ଦୁଇଟି ଝିଅ ପରସ୍ପର ସହିତ କଣପାଇଁ ଲଢ଼ୁଛନ୍ତି। ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ satu_saini90 ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଶେୟର କରାଯାଇଛି। କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ହଇରାଣ କରୁଥିବା ବେଳେ ଓ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ମଜା ଲାଗିଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ କେମିତି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟରେ ନିଶ୍ଚୟ କୁହନ୍ତୁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏହାକୁ ଶେଷ ଯାଏଁ ପଢି ଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ । ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.