Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ନୂଆବର୍ଷ ୨୦୨୪ ରେ ରାଜା ଭଳି ଜୀବନ ବିତାଇବେ ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିର ବ୍ୟାକ୍ତି । ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଦୀର୍ଘ ୫୧ ବର୍ଷ ପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ଉପରେ ନିଜର କୃପାଦୃଷ୍ଟି ବର୍ଷା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଆଗାମୀ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିନେବା ।

୧ . ତୁଳା ରାଶି:-

୨୦୨୪ ଆରମ୍ଭ ସହିତ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର ବିଶେଷ ଆଶୀର୍ବାଦ ପଡ଼ିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସବୁ ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଘର ପରିବାରରେ ଖୁସିର ମାହୋଲ ରହିବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବାକୁ ଯାଉଛି । ବ୍ୟବସାୟୀ ମାନେ ଭଲ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ନୂଆ ସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ ଜିନିଷ କିଣି ପାରନ୍ତି । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ପାଠପଢ଼ା ପ୍ରତି ସେମାନଙ୍କ ମନ ଲେଗିବାକୁ ଯାଉଛି । ଆଗରୁ ରହିଥିବା ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ସବୁ ଦୂର ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ପରିବାରରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ଏବଂ ବେରୋଜଗାରୀଙ୍କୁ ଇଚ୍ଛା ମୁତାବକ ଚାକିରୀ ମିଳିବ ।

୨ . ବୃଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ନିଜର କୃପା ବର୍ଷା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆଗାମୀ ୨୦୨୪ ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ ଧନ ଲାଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରମୋଶନ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ । ଘର ପରିବାରରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ବୃଦ୍ଧି ହେବା ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କୃପା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆକସ୍ମିକ ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି ।

୩ . କନ୍ୟା ରାଶି:-

ନୂତନ ବର୍ଷର ଆରମ୍ଭ ସହିତ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି । ଭଗବାନ ଜଗନ୍ନାଥ ଏବଂ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ବର୍ଷିବାକୁ ଯାଉଛି । କାହାଠାରୁ ଧାର ନେଇଥିବା ଟଙ୍କା ସୁଝିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି । ପ୍ରତ୍ୟେକ କାମରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟି ମାନଙ୍କର ବିଶେଷ ଲାଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ସୁରୁଖୁରୁରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ବହୁତ ଖୁସି ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ୨୦୨୪ ରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଅପାର କୃପା ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି ।

୪ . ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ଉପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ନିଜର ବିଶେଷ କୃପା ରଖିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ୨୦୨୪ ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ ଧନଲାଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ବେରୋଜଗାର ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ମନ ମୁତାବକ ଚାକିରୀ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀ ମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

୫ . କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ୨୦୨୪ ଆରମ୍ଭରୁ ହିଁ ଶୁଭ ଦିନର ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏମାନେ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବା କୌଣସିବି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ । ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ କୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ରହିବ ନାହିଁ । କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ନିମିତ୍ତ ଆଶା ରଖିଥିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ପାଇବେ । ବ୍ୟାପାର ଏବଂ ବାଣିଜ୍ୟ ଉଭୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *