Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ପସନ୍ଦ କରନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ରଙ୍ଗର ଫୁଲ ଆଉ ଜାଣନ୍ତୁ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ କିଛି କଥା

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଗୋଟେ ବିଷୟ ବସ୍ତୁ ରହିଛି ଯାହାକି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ କହିପାରିବୁ। ବିଷୟଟି ହେଉଛି କି ଏହି ଯେଉଁ ଫୋଟରେ ୩ ଟି ରଙ୍ଗର ଫୁଲକୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି ତ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ। ଏବଂ ଆପଣ ବାଛନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ରଙ୍ଗର ଫୁଲ ଓ ଆପଣଙ୍କୁ ଯେଉଁ ରଙ୍ଗ ଅଧିକ ସବୁଠାରୁ ଭଲ ଲାଗିବ ବା ପସନ୍ଦ ଲାଗିବ ସେହି ରଙ୍ଗକୁ ବାଛନ୍ତୁ। ଏହି ରଙ୍ଗର ଚୟନରୁ ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କହିବୁ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଆଜିର ସମୟରେ ଲୋକମାନେ ଯେତେ ପ୍ରଗତି କରୁଛନ୍ତି ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସରେ ମଧ୍ୟ ସେମିତି ସମାଜରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାକୁ ଲାଗୁଛି। ପ୍ରତ୍ୟକ ବ୍ୟକ୍ତି ଖୁବ କମ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚାହିଁଥାନ୍ତି। କିଛି ଲୋକ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଆକଳନ କରି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଧୋକା ମଧ୍ୟ ଦେଇଥାଆନ୍ତି। ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ୩ ଟି ରଙ୍ଗର ଫୁଲ ଦେଖଉଛୁ। ଯେଉଁ ରଙ୍ଗ ଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କର ସ୍କ୍ରିନରେ ଅଛି ତ ପ୍ରଥମ ନଜରରେ ବାଛନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ରଙ୍ଗର ଫୁଲ ଆଉ ଓ ଜାଣନ୍ତୁ ରଙ୍ଗ ବିଷୟରେ ଆପଣ ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତ କିପରି କରିପାରିବେ। ଏହି ୩ ଟି ରଙ୍ଗ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆପଣ ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ କିଛି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ୩ ଟି ରଙ୍ଗ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ଏହି ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ରଙ୍ଗର ଫୁଲକୁ ବାଛନ୍ତୁ ଓ ଜାଣନ୍ତୁ ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ।ଆପଣଙ୍କୁ ୩ ସେକେଣ୍ଡ ଦିଆଗଲା। ତୁରନ୍ତ ବାଛନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ରଙ୍ଗର ଫୁଲ।

ପ୍ରଥମେ ରହିଛି ଯଦି ଆପଣ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ଫୁଲଟିକୁ ବାଛିଛନ୍ତି ତ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ଫୁଲ ବଞ୍ଚିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କର ଅର୍ଥ ସମସ୍ୟା ଲାଗିରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ରୋଜଗାରର ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ଫୁଲକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିବା ଲୋକେ ଲୋଭୀ ସ୍ୱଭାବରେ ହୋଇ ନଥାନ୍ତି। ଏବଂ ଆକାଶ ପରି ବିଶାଳ ହୃଦୟ ଏମାନଙ୍କର ହୋଇଥାଏ। ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା କାରଣରୁ ସେମାନେ ଚୁପ ରହିଥାନ୍ତି। ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପ୍ରଥମ ନଜରରେ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଫୁଲଟିକୁ ବାଛିଛନ୍ତି ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ନାନା ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟା ଲାଗି ରହିଥାଏ। କେବେ ଭାଗ୍ୟ ଏମାନଙ୍କୁ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ ତ କେବେ ରହି ନଥାଏ। ଏହା ହେଉଛି ଲଭର ପ୍ରତୀକ ଚିହ୍ନ। ଲଭର ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ରଙ୍ଗ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଟେ। ଏହି ରଙ୍ଗର ଫୁଲଟିକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିବା ଲୋକେ ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏମାନଙ୍କର ହୃଦୟବି ଏହିପରି ପ୍ରତ୍ୟକ ଲୋକଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇଥାନ୍ତି। ଅତି ସହଜରେ ଏମାନେ କାହା ସହିତ ମିଶି ଯାଇଥାଆନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ନଜରରେ ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ଫୁଲଟିକୁ ବାଛିଛନ୍ତି। ଏହି ରଙ୍ଗକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଲୋକେ ଭାବୁକ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ନିର୍ମଳ ହୃଦୟର ହୋଇଥାନ୍ତି। କୌଣସିବି ବଡ଼ ସମସ୍ୟା ମାନଙ୍କର ଅତି ସହଜରେ ସମାଧାନ କରି ଦେଇଥାଆନ୍ତି।ଏବଂ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିଥାନ୍ତି।ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେଇଥାଆନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପ୍ରତି ବଦଳରେ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ଭଲ ପାଇବା ମିଳିନଥାଏ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ନିଜ ଇଷ୍ଟ ଦେବଙ୍କ ନାମ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *