Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଏହି ୩ ରାଶିର ପୁରୁଷ ମାନେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ରାଣୀ ଭଳି ରଖିଥାନ୍ତି,ଏମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ପରଫେକ୍ଟ ଲାଇଫ୍‌ ପାର୍ଟନର

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲକୁ ବହୁତ ସ୍ଵାଗତ ଜଣାଉଛୁ। ପ୍ରାୟତଃ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ବିବାହକୁ ନେଇ ଅନେକ ସ୍ବପ୍ନ ରହିଥାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଜଣେ ଉତ୍ତମ ଜୀବନସାଥୀ ଟିଏ ପାଇବା ପାଇଁ ଇଛା ରହିଥାଏ।ସେମାନଙ୍କର ଇଛା ରହିଥାଏ କି ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ଭଲପାଇବା ଦିଅନ୍ତୁ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କିଛି ଏଭଳି ରାଶିର ପୁରୁଷ ରହିଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରାଣୀ ଭଳି ରଖିଥାନ୍ତି। ରହିଛି ତାହେଲେ ଆସନ୍ତୁ ସେହି ୩ ଗୋଟି ରାଶିର ପୁରୁଷଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା।

ବୃଷ ରାଶି :-

ଏହି ରାଶିର ପୁରୁଷ ମାନେ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ନେଇ ବହୁତ ଯତ୍ନଶୀଳ ଥାଆନ୍ତି। ସେମାନେ ସବୁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ସାଥିରେ ଛିଡା ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ନିଜ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମକୁ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇଥାନ୍ତି। ଏହାସହିତ ଏମାନେ ନିଜ ପାର୍ଟନର ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ସର୍ବଦା ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଉପହାର ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ସବୁ ପ୍ରକାରର ସହଯୋଗ କରିଥାନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି :-

ଏହି ରାଶିର ପୁରୁଷ ମାନେ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରେମ କରିଥାନ୍ତି। ସବୁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏମାନେ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିଥାନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ପୁରୁଷ ମାନେ ବହୁତ ଯତ୍ନବାନ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏହାସହିତ ଏମାନେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ଖୁସି ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରି ପାରନ୍ତି।ଏମାନେ ସର୍ବଦା ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରିଥାନ୍ତି।ଏହାସହିତ ଏମାନେ ବହୁତ ଶାନ୍ତ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥିବା କାରଣରୁ ଏମାନଙ୍କର ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସହିତ କେବେବି ବିବାଦ ହୋଇ ନଥାଏ।

ଧନୁ ରାଶି :-

ଏହି ରାଶିର ପୁରୁଷ ମାନେ ବହୁତ ଉତ୍ତମ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏମାନେ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କର ସବୁ ଇଛାକୁ ପୂରଣ କରିଥାନ୍ତି।ଏମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରିବା ସହିତ ବହୁତ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥାନ୍ତି। କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ପାଇଁ ଏମାନେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିଥାନ୍ତି। ଘର ସମ୍ଭାଳିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏମାନେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି। କେବେବି ଏମାନେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ହାତ ଛାଡ଼ି ନଥାନ୍ତି, ସାରା ଜୀବନ ଏମାନେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିଥାନ୍ତି।

ତେବେ, ସାଙ୍ଗମାନେ ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା, ତାହେଲେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ। ଆଗକୁ ଆମ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ୍!

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *