Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୫ ଜୁନ ୨୦୨୩, ସୋମବାର : ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ସଂଯୋଗରେ ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୫ ଜୁନର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳ ର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳ ର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୫ ଜୁନ ୨୦୨୩।

ମେଷ ରାଶି:-

ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜିର ଦିନରେ ଆରମ୍ଭରେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ କିଛି ବିଷୟରେ ମନରେ ସନ୍ଦେହ ରହିବ। ସନ୍ଦେହର ଏହି ମାନସିକତା ଉପରେ ଉଠି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଯାତ୍ରା କରନ୍ତି ତେବେ ଯାତ୍ରା ସୁନ୍ଦର ସ୍ମୃତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଶେଷରେ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ରୋମାଣ୍ଟିକ ହେବ। ଚାକିରୀରେ ପଦନ୍ନତି ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କର ଦିନଟି ଶୁଭ ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସଂଯମତା ସହିତ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ପଡିବ ବିଶେଷ କରି ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ। ଆଜିର ଦିନରେ ଆରମ୍ଭରେ କୌଣସି ଖବର ପାଇବା ପରେ ମନ ଦୁଃଖ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ପାରସ୍ପରିକ ଘୃଣା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ। କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ସଂଯମତା ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଏକ ସୁଖଦ ସମୟ ଆସିବ କିନ୍ତୁ ସାଥୀଙ୍କର କୌଣସି କଥା ଉପରେ ବହୁତ ରାଗ ଆସିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥରେ ରହିବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତି ଧୀରେ ଧୀରେ ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇଯିବ। ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱଭାବକୁ ନେଇ ମନ ଅସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଅନୁଭୂତି ମିଳିବ। ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରେମ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ ଏବଂ ମନ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବ। ଅବସ୍ଥା ବଦଳିଯିବ ଏବଂ କୌଣସି ମାତୃ ତୁଲ୍ୟ ନାରୀ ଯୋଗୁ ପାରସ୍ପରିକ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ତ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଆଶାକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରସ୍ପରକୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପରସ୍ପରର ସମୟକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସଂଯମତା ସହିତ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ଉଚିତ ନଚେତ ଅସୁବିଧା ହେବ। ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ଅନୁଭବ ହେବ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉଚିତ ଯୋଗ୍ୟ ମିଳୁନାହିଁ। ଦିନର ଶେଷରେ କୌଣସି ନକାରାତ୍ମକ ଖବର ପାଇବା ପରେ ମନ ନିରାଶ ହୋଇପାରେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ତ ଆପଣ ଆଜି ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରେମ ଦୃଢ଼ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ। ଦିନର ଶେଷରେ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଦୃଢ଼ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଇଗୋ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ବଢ଼ିପାରେ ଏବଂ ପାରସ୍ପରିକ ଘୃଣା ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ସାବଧାନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ଉତ୍ତମ ଫଳାଫଳ ଆସିବ ଯଦିଓ ଆଜି ପରିସ୍ଥିତି କେବଳ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ରହିବ। ଆଜି ଦିନର ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମନ୍ୱୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରେମ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସାଥିରେ ଏକ ମନୋରମ ସମୟ ବିତାଇବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରେମ ଦୃଢ଼ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ରୋମାଣ୍ଟିକ ହେବ। ଦିନର ଶେଷରେ ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ପରିଜନଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ରୋମାଣ୍ଟିକ କରିବା ଏବଂ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଦିନର ମଧ୍ୟଭାଗରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ ଏବଂ ବାକି ସମୟ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବାକୁ ଚାହିଁବେ। ଦିନର ଶେଷରେ କିଛି ପରିସ୍ଥିତି ବଦଳିପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବନ୍ଧନ ଅନୁଭବ କରିବେ।

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରେମ ଦୃଢ଼ ହେବ ଏବଂ ପରସ୍ପର ସହିତ ପାରସ୍ପରିକ ବୁଝାମଣା ଭଲ ହେବ। ଦିନର ମଝିରେ ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଖାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଦିନର ଶେଷରେ ମା ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୁ ପାରସ୍ପରିକ ଶତ୍ରୁତା ବଢିପାରେ। ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଶିଶୁ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୁଖ ପାଇପାରନ୍ତି।

today-horoscope-05-april-2023

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ପ୍ରେମ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି। ଆଜି ଦିନର ଆରମ୍ଭର ବହୁତ ଅନୁକୂଳ ହେବ ଏବଂ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଅନୁଭୂତି ଆଣିବ କିନ୍ତୁ ଦିନର ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ କାରଣରୁ ଇଗୋ ବିବାଦ ବଢ଼ିପାରେ। ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ମନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରେମ ଦୃଢ଼ ହେବ ଏବଂ ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ। କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଆଣିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ରୋମାନ୍ସର ଏକ ଝଲକ ମଧ୍ୟ ଅଛି। ଦିନର ଶେଷରେ ଟିକିଏ କୌଶଳ ସହିତ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ପହଞ୍ଚିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ ନଚେତ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *