Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୨ ଜୁନ ୨୦୨୩ ଶୁକ୍ରବାର : ଏହି ୪ଟି ରାଶିଫଳ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନଟି ଭାଗ୍ୟବାନ ରହିବ। ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୨ ଜୁନର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳ ର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳ ର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨ ଜୁନ ୨୦୨୩।

ମେଷ ରାଶି:-

ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅଳ୍ପ ଟିକେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ରହିବ। ଯଦି ଏହି ମାସରେ ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କ କିମ୍ବା କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏପରି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନଚେତ ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ। ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଏହା ସହିତ ଆଜି ପତ୍ନୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଭଲ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଧିକ ଦୋୖଡ଼ିବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କର ପାଦ ଇତ୍ୟାଦିରେ ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତା ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ। ଆଜି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମ ପାଇଁ ବିନିମୟ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏହାକୁ ମନ ଖୋଲି କରନ୍ତୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଶାରୀରିକ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି କଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ସାମାଜିକ କ୍ରିୟା କଳାପରେ ବ୍ୟବଧାନ ଉପସ୍ଥିତ ହେବ। ହଠାତ କିଛି ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବା ଯୋଗୁ ଧର୍ମ କର୍ମ ପ୍ରତି ରୁଚି ସୁଦୃଢ଼ ହେବ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସୁଖଦ ଖବର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ଭଲ ଫଳ ମିଳିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ସୁଖ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଶତ୍ରୁ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ମା ବାପାଙ୍କର ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ଦେବା ପାଇଁ ରହିବ। ଆଜି ମା ବାପାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ତାଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦରୁ କୌଣସି କାମ ଭଲରେ ହୋଇପାରେ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାହାରି ସହିତ ବି ବାଦ ବିବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ସାହସ ପୂର୍ବକ କଠିନରୁ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ବାପା ମାଙ୍କର ସୁଖ ସହଯୋଗ ଯଥେଷ୍ଟ ପରିମାଣରେ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ବ୍ୟର୍ଥ ବ୍ୟୟ ବି ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ମନରୁ ଲୋକଙ୍କର ଭଲ ଚିନ୍ତା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଲୋକେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାର୍ଥ ବୋଲି ଭାବିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାର ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଆପଣ ହୃଦୟରୁ ଲୋକଙ୍କ ଭଲ ଚିନ୍ତା କରିବେ ଏବଂ ସେବା କରିବେ। ଆଜି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଇନଭେସ୍ଟ କରିବେ ତ ଶୁଭ ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷାରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନରେ ମନ ଟିକେ ଅଶାନ୍ତ ଏବଂ ବିବ୍ରତ ରହିବ। ବେପାରରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ କରାଯାଉଥିବା ଚେଷ୍ଟା ଆଜି ନିଷ୍ଫଳ ରହିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରତିଭାରୁ ଶତ୍ରୁ ପକ୍ଷ ଉପରେ ବିଜୟ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବାରେ ସଫଳ ରହିବେ। ଯଦି କୌଣସି ବାଦ ବିବାଦ ଥାଏ ତ ତାହା ଦୂର ହୋଇଯିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ବିଦ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଦାନ ଧର୍ମ ଏବଂ ପରୋପକାରର ଭାବନା ବିକଶିତ ହେବ। ଆଜି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ନେଇ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ। ଆଜି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ବହୁମୂଲ୍ୟ ଜିନିଷର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବା ସହିତ ଏମିତି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ ଯାହାକୁ ନଚାହିଁଲେ ବି କରିବାକୁ ପଡିବ। ଶଶୁର ଘର ତରଫରୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ। ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ସେ ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ଭାଙ୍ଗିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ଅନେକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ଆଣିପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ଆଇନଗତ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଜୟ ପାଇବେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ। ପାରିବାରିକ ସଂପର୍କରେ ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅବସର ଯୋଗୁ ସୁଖ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜର ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବା ଉଚିତ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବାକି ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ସ୍ଥଗିତ ଚୁକ୍ତି ଶେଷ ହେବା କାରଣରୁ ଏକ ଭଲ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ରୀତିନୀତି ଏବଂ ସନ୍ତାନର କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ଆପଣ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କିନ୍ତୁ ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *