Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୩ , ବୁଧବାର : ଆଜି ଏହି 8 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନକୁ ବଡ଼ ଖବର ଦେବ କୁସହି ଖବର ,ବଦଳିଯିବ ଜୀବନ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆଜି ସୂର୍ଯ୍ୟ କନ୍ୟା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଯେବେ ସୂର୍ଯ୍ୟର ଗୋଚର କନ୍ୟା ରାଶିରେ ହେବ, ତାହାକୁ କନ୍ୟା ସଂକ୍ରାନ୍ତି କୁହାଯାଏ। ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳ ର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୩।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ କାରବାର ସହିତ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଏକ ପ୍ରକାର ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନାକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇପାରିବ ନାହିଁ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ଏବଂ ସକରାତ୍ମକତା ଅଧିକ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଅଧିଗ୍ରହଣ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନଶୈଳୀରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସନ୍ତୁଷ୍ଟତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଏକ ନୂତନ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଭଲ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପୁରୁଣା ନିବେଶରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ନିଜର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥିତିରେ ରହିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖର ଅନନ୍ୟ ଭାବନା ରହିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ରହିବ। ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷାର ବାଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ। ଅଭିଭାବକମାନେ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ। ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ କାମ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି ସେମାନେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆପଣ ବହୁତ ଉତ୍ସାହ ସହିତ କାମ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଉଚ୍ଚ ଶକ୍ତି ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ ହେବେ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଦାମ୍ଫତ୍ୟରେ ପରସ୍ପରକୁ ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ। ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ବିରୋଧୀ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମତ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ସାମ୍ନା କରିପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଆୟରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ପ୍ରେମ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ସମ୍ଭବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜିଭକୁ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜି ଯେତେବେଳେ କିଛି ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ମନା କରନ୍ତି ସେତେବେଳେ ଆପଣ ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସାଥୀଠାରୁ ଆପଣ ପାଇଥିବା ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଯୋଗୁ ଆପଣ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଦିନ ଯିଏ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ। ଯଦି ଆପଣ ନିକଟରେ କିଛି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ଆଜି ଆପଣ ଏହାର ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଭଲ କରିବା ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଆପଣ ନିଜେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ଭାବପ୍ରବଣତା ପରିବର୍ତ୍ତେ ବ୍ୟବହାରିକତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ନିଜର କଳାତ୍ମକ ଭାବନାକୁ ପରିଷ୍କାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆଜି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭିତର ସ୍ୱର ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ସାଥୀ ହେବ। ଟଙ୍କା ଏକ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଉତ୍ସରୁ କିମ୍ବା ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଆସିପାରେ ଯାହାଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଟଙ୍କା ପାଇବାକୁ ଆଶା କରିନଥିଲେ। ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଭଲ ହେବ। ଚାକିରିରେ ଥିବା ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଇପାରନ୍ତି।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ନିଜର କଳାତ୍ମକ ଭାବନାକୁ ପରିଷ୍କାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆଜି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭିତର ସ୍ୱର ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ସାଥୀ ହେବ। ଟଙ୍କା ଏକ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଉତ୍ସରୁ କିମ୍ବା ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଆସିପାରେ ଯାହାଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଟଙ୍କା ପାଇବାକୁ ଆଶା କରିନଥିଲେ। ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଭଲ ହେବ। ଚାକିରିରେ ଥିବା ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ପଗାଢ଼ ହେବ। କଳା ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବଢିପାରେ। ଆପଣ ନିଜର ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ଭଲ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଦି ଆପଣ କିଛି ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ଦକ୍ଷତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ ନିଅନ୍ତୁ। ଉପହାର କିମ୍ବା ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଉତ୍ସରୁ ଆୟର ରାଶି ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଘରୋଇ ସାମ୍ନାରେ ଏକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ ତେଣୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇପାରେ। ଯଦିଓ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ କିନ୍ତୁ କମ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଶୀଘ୍ର ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ସର୍ଟକଟ ମାର୍ଗ ଗ୍ରହଣ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରାଯାଇପାରେ। ଏହା ସହିତ ପୁରୁଣା କାମ ସାରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଅଫିସରେ କାହା ସହିତ ବିବାଦ କରିପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବ କିନ୍ତୁ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚତୁରତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ। ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯାହା ବି ନିଅନ୍ତି ସେଥିରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ। କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ଗୁଡ଼ିକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିବ। ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଯୋଗୁ ଆପଣ ମାନସିକ ଉତ୍ତେଜନା ଅନୁଭବ କରିବେ। ସୁଖ ମନରେ ରହିବ। ଏହି ଦିନ ଆପଣ ବଡ଼ ଏବଂ ଭଦ୍ରଲୋକମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାରେ ଆଗେଇ ଆସିବେ। ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ଟଙ୍କା ସହ ଜଡିତ କିଛି କାମ ଆଜି ବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ଟିକେ ବଢାଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ବୁଝାମଣାରେ ଜୀବନକୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ବାପାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ହେବ। ବୁଦ୍ଧି ଦକ୍ଷତା ସହିତ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ। ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ପିଲାଙ୍କ ସୁଖ ପାଇବେ ଆଜି ଆପଣ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଗୋଟିଏ ବା ଅନ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟ ମଧୁର ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବେ। ଭାଇ ସହିତ ଖରାପ ହୋଇଥିବା ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ଼ ହେବ। ସାମ୍ବାଦିକତା କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *