Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୬ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୩ , ସୋମବାର:ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ରହିବ ଏଜିର ଦିନ। ପଢନ୍ତୁ ଦୈନିକ ରାଶିଫଳ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନୂଆ କରିବା ପାଇଁ କାହାଠାରୁ ପ୍ରେରଣା ପାଇବେ। ଆପଣ ଯାହା ବି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ରହିବ। ପରିବର୍ତ୍ତିତ ମୌସୁମୀ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନୂଆ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିବ। ଆପଣଙ୍କର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରୟାସ ସହିତ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନ ସାକାର ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନ ଆଦର୍ଶ ବିମାନରେ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଭବିଷ୍ୟତର ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ସହିତ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ଉଚିତ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଯୋଗୁ ଆପଣ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍କାର ନିଶ୍ଚିତ। ଏକ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟାନର କେନ୍ଦ୍ର ହେବେ। ପ୍ରେମର ଜୀବନରେ ଆଶାର ଏକ ନୂଆ କିରଣ ଆସିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଛାତ୍ର ନିଜର ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ବିଜ୍ଞାନ ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି କିଛି ନୂତନ ଅନୁସନ୍ଧାନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଉନ୍ନତି ଘଟିବ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜି ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ମନ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟସ୍ତ ରହି ପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଯଦି କୌଣସି ଅର୍ଥ ଜଟିଳ ହୁଏ ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବା ଆରମ୍ଭ କରିବ। ଆଜି ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଉତ୍ସାହୀ ହେବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଖୁସିରେ ବିତାଇବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆପଣମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଆଜି ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ତେଜିତ ଏବଂ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ। ଆପଣଙ୍କ କମିଶନ ଡିଭିଡେଣ୍ଡ କିମ୍ବା ରୟାଲଟି ମାଧ୍ୟମରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ବ୍ୟାପାର ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଶୀଘ୍ର ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିର ବଜେଟ ଅତିକ୍ରମ କରିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାର ଦିନ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ। ସମାଜ ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ସାମାଜିକ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ। ଆପଣ ଏଥିରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆନନ୍ଦ ପୂର୍ବକ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ଭୌତିକ ସାମଗ୍ରୀ ସମ୍ବଳ ଏବଂ ପୋଷାକ ଇତ୍ୟାଦି କ୍ରୟ ହେବ। ପ୍ରେମ ସମ୍ବଦ୍ଧରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ସଂଯୋଗ ବନିବ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ସିଧାସଳଖ ତୁରନ୍ତ ଏବଂ ଅତି ସକ୍ରିୟ ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ଧନୁ ରାଶି:- ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ମନ ଦେଇ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଇଛି ତେଣୁ ସେଗୁଡିକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। କୌଣସି ବଡ଼ ଗୋଷ୍ଠୀରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ଯଦିଓ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ। ହଠାତ ଆସିବା ଦାୟିତ୍ୱ ଆପଣଙ୍କ ଦିନର ଯୋଜନାକୁ ବାଧା ଦେଇପାରେ।

ମକର ରାଶି:- ଆଜି ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ। ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କାରବାର ପାଇଁ ଆପଣ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଏକ ଅଫର ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ଆଜି ପାର୍ଟନର ସହିତ ସପିଂକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଅପାରଗତାକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆଜି ଆପଣ ମାଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜି କାମର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧତା ଏବଂ ପାରିବାରିକ ପ୍ରଗତି ହେବ। ପରିବାରରେ ବିବାଦ ଏବଂ ବିଭେଦ ହୋଇପାରେ। ନିଦର ଅଭାବ ରହିବ। ବଦନାମ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରେ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ ହୋଇପାରେ। ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଚେହେରା ସହିତ ଜଡିତ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ସମୟ ପାଇବେ। ଆପଣ ଏପରି ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଯାହା ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଭାବି ନଥିବେ। ଆପଣ ଏପରି ପ୍ରକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ ଯାହା ସମଗ୍ର ପରିବାର ପାଇଁ ସମୃଦ୍ଧତା ଆଣିଦେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *