Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୩ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୩ ଶୁକ୍ରବାର :ବୃଷ, କନ୍ୟା, ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ସୁଖଦ ସମାଚାର

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଖୁସି ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ ହେବ। ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ପୋଷାକ ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ମଧ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରନ୍ତି। ରକ୍ତ ସମ୍ପର୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସଂଯୁକ୍ତ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଧନ ବଢୁଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ମନ କଥା ପରିବାରର କାହା ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତି ଏହା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ। ଆପଣ କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇବେ ତେବେ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ସନ୍ତାନ ଘରଠାରୁ ଦୂରରେ ଚାକିରି ପାଇବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଆଜି ବିଦାୟ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସାମାଜିକ ହେବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ପରିବାରରେ ଚାଲିଥିବା ଅସନ୍ତୋଷକୁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ଲୋକମାନେ ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ଜରୁରୀ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ଏହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେଇପାରେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ କାରବାର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ହେବା ପାଇଁ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ବଜେଟ ସହିତ ଚାଲନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଯିବ। ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। କାହାର ପରାମର୍ଶ ଅନୁସରଣ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କୌଣସି ଜିନିଷ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଅନୁସରଣ କରିବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ ଏବଂ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିବେ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି ରହସ୍ୟ ଲୁଚାଇ ରଖିଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏହା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ଉପହାର ସ୍ୱରୂପ କିଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ସନ୍ତାନର ଆଶା ପୂରଣ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆଜି କିଛି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ ସେଥିରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ନିଜର ଭଲ ଚିନ୍ତାଧାରାର ଲାଭ ଉଠାଇବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଘର ପରିବାରର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଲୋଚନାରେ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହେବ। ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ମନ କଥା କହିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଆନ୍ତି ତୁରନ୍ତ ଏହାକୁ ପଠାନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯଦି ଶାଶୁଘର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅସୁବିଧାରେ ପକାଉଥିଲା ତେବେ ତାହା ଆଜି ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଯିବ ଏବଂ ଆପଣ କୌଣସି ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢିବ ଏବଂ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ କିଛି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଛୋଟ ଲାଭରେ ହାତ ରଖିବାକୁ ଦେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ କ୍ଷତି ସହିପାରେ। ଇଶ୍ବରଙ୍କ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଆସ୍ଥା ଗଭୀର ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବେ ତେବେ ଆଜି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଏକ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଜଟିଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରତା ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ଏବଂ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ଆଣିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଶରୀରରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଚାଲିଛି ଏହାକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଆଦୌ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସହିତ ବୁଝାମଣା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ନିଜର ଖାଇବା ପିଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣନ୍ତୁ। ଆପଣ ହଠାତ ଲାଭ ପାଇବେ ତେବେ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବେ। ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଏକ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ସ୍ଥିରତାର ଭାବନା ମଜବୁତ ହେବ ଏବଂ ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ନଚେତ ତାହା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିପାରେ। କୌଣସି କଥା ଉପରେ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କୁ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠା ସହିତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱ ବଢ଼ିପାରେ ତେଣୁ ଭୟଭୀତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ବଢୁଥିବା କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ଯାହା ଉପରେ ଆପଣ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଏବଂ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବୁଝାମଣା ଦେଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ନଚେତ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ।

ମକର ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ଏବଂ ଶିକ୍ଷାଦାନ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ ଏବଂ ଆପଣ ବୁଝି ସୁଝି ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ। ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର କାହାଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତି ନାହିଁ ତେବେ ସେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଭୁଲ ଉପଦେଶ ଦେଇପାରନ୍ତି। କଳା କୌଶଳ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥାକୁ ଠିକ ସମୟରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି। ଧନ ସମ୍ବଦ୍ଧିତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ କାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ଦିନ ହେବ। ଏକ ନୂତନ ଘର କିମ୍ବା ଯାନ କିଣିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଦୃଢ଼ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଘରେ ଏବଂ ବାହାରେ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ ନଚେତ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବ୍ୟବସାୟିକ ବିଷୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ମାଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ପରି ମନେହେଉଛି। କୌଣସି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ରହିବେ। ଆପଣ ନିଜର ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ନିକଟତର ହେବେ ଏବଂ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ନିରନ୍ତର ପ୍ରୟାସରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଏବଂ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଅନୁମୋଦନ ହେବା ପରେ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ପୁରସ୍କାର ପାଆନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ସାହସ ଏବଂ ପରାକ୍ରମ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଛାତ୍ରମାନେ ବୋୖଦ୍ଧିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଭାରରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପରି ମନେହେଉଛି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *