Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୬ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୩ ଗୁରୁବାର : ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଆଜି ମିଳିବ ଭଲ ଖବର, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ରହିବ ଆଜିର ଦିନ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ମେଷ ରାଶି:- ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଯଦି ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ କାରବାର କରନ୍ତି ତେବେ ଆବଶ୍ୟକ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡିକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ଦସ୍ତଖତ କରନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ବୁଝାମଣା ଦେଖାନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ ନଚେତ ଆପଣ ଏକ ଭୁଲ କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥାନ୍ତି ଆପଣ ଏହାକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷତ ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କିଛି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି। କୌଣସି ବଡ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ। ଯଦି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଭୁଲ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ କିଛି ସ୍ଥାନରେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ ଯେଉଁଠାରୁ ଆପଣ ଏକ ଭଲ ଅଫର ପାଇପାରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ଥିତି ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିପାଇଁ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଜ୍ଞତାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବେ। ଏକ ଘର ଦୋକାନ ଘର ଇତ୍ୟାଦି କିଣିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଧାରଣା କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ପଡିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ କେତେକ ଧାର୍ମିକ ଆୟୋଜନରୁ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିପାରେ ଏବଂ ଛାତ୍ରମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବେ। ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ ବସି ଆପଣଙ୍କ ଖାଲି ସମୟ ବିତାଇବା ଅପେକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ମନର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ଯୋଗୁ ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଛୋଟ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ କୌଣସି ପୂଜା ଭଜନ କୀର୍ତ୍ତନ ଇତ୍ୟାଦି ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ ପରିଜନଙ୍କ ଯିବା ଆସିବା ଲାଗିରହିବ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ କୌଣସି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତରେ ରଖିବାରେ ଚେଷ୍ଟା ନକରିବା ଭଲ। ଆପଣ କାହାର ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ପରାମର୍ଶ ଅନୁସରଣ କରି ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଟିକେ ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ନିତ୍ୟକର୍ମ ଏବଂ ଅନୁଶାସନ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ପରେ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ଘରୁ କାମରେ ନିୟୋଜିତ ସେମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଯତ୍ନର ସହ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନଙ୍କ ଅଧିକାରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ପାଇଁ ଦିନ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସହଭାଗୀତାରେ କିଛି କାମ କରି ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ କରିପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ସଫଳତା ପାଇବେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଆଜି ଖୁସି ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ସୁଖ ଆରାମରେ ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନେବେ।

ତୁଳା ରାଶି:- ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଦୁର୍ବଳ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ ସେମାନଙ୍କର କିଛି ଶତ୍ରୁ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜ ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବାରେ କୌଣସି ପଥ ଛାଡିବେ ନାହିଁ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯିବେ। ସହଭାଗୀତାରେ କାମ କରି ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ କିନ୍ତୁ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବେ।

ବିଛା ରାଶି:- ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରିବେ। ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେବାକୁ ଆପଣ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଜିନିଷ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ଝଗଡା ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ବିଷୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଜ୍ଞତାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାଗତଯୋଗ୍ୟ। ସୁଖ ସୁବିଧାଗୁଡ଼ିକର ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ। କିଛି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ପରେ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷାର ରାସ୍ତା ଖୋଲା ରହିବ। ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରୁ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଏକ ବଡ଼ ଅର୍ଡର ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଛବି ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିପାରେ।

ମକର ରାଶି:- ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେବାକୁ ଆପଣ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଏବଂ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ପ୍ରତିଜ୍ଞାକୁ ଆପଣ ସହଜରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଜନ କଲ୍ୟାଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆପଣP ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କାହାର କଥାବାର୍ତ୍ତା ସହଜରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଅତି ସତର୍କତାର ସହିତ କାମ କରିବା ଉଚିତ ନଚେତ କୌଣସି ଭୁଲ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବରେ ମହର ଲାଗିପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ମନ ଖୋଲି ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଏବଂ ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଯଦି କେହି ଋଣ ମାଗନ୍ତି ତେବେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

ମୀନ ରାଶି:- ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବା ଯୋଗୁ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ। ଆପଣ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଆଚରଣ ସହିତ ସହଜରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ଯୋଜନା ଗତିଶୀଳ ହୋଇପାରେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ। ଯେଉଁ ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ସେମାନେ କିଛି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *