Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୨ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୩ , ରବିବାର : ବୃଷ,ବିଛା ଏବଂ ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଶକ୍ତି ପାଇବେ, ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ସମ୍ମାନ ବଢାଇବାକୁ ହେବ। ଯଦି ଏହି ଦିନ ଆପଣ ନିଜର ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ଦାୟିତ୍ୱକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବେ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାମ ପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗି ପାରନ୍ତି। ଆଜି ରାଜନୀତି ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଲୋକଙ୍କୁ ସଂଯୋଗ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତିର ଅଧିଗ୍ରହଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ବାକି ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି କାରବାର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି ଉପରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ମନକୁ ଜଣେ ବାହାର ଲୋକ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତି ତେବେ ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ପରିହାସ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟ ହାତରେ କୌଣସି କାମ ଛାଡିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଆପଣ କିଛି ଅଜବ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ମନରେ ଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ଭାବପ୍ରବଣତାରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି ଏହାକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ରୀତିନୀତି ଶିକ୍ଷା ଦେଇ ପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅବହେଳା କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ଯଦି ଆପଣ ଉଭୟ ପକ୍ଷର କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ପରିବାରରେ କୌଣସି ଝଗଡା ସମାଧାନ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। କିଛି ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣ ଅଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଜମି ଯାନ ଘର ଇତ୍ୟାଦି କିଣିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ସମସ୍ତ ଦିଗକୁ ନିରପେକ୍ଷ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ସ୍ଥିରତାର ଅନୁଭବ ମଜବୁତ ହେବ। ସହଭାଗୀତାରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆପଣ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ କିନ୍ତୁ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ଆଜି ସମାଧାନ ହେବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର କଥା ଶୁଣିବେ ଏବଂ ବୁଝିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱକୁ ଭୟ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ସେମାନଙ୍କୁ ସମୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଛାତ୍ରମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠା ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ନିୟୋଜିତ ଥିବାର ଦେଖାଯିବେ। ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସିନିୟର ମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି କରିବେ କିନ୍ତୁ କାହାକୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ଭୁଲରୁ ଏକ ଶିକ୍ଷା ଶିଖିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର କାହାର କଥାରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତ ନାହିଁ। ଆପଣ ମାଙ୍କର କୌଣସି ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ଯୋଗୁ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆଜି ଅଧ୍ୟୟନ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଟଙ୍କା ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସମାଧାନ ହେବ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପାର୍ଟୀ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସହାୟତା ନେଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ବିଚାରାଧୀନ ଥିଲା ତେବେ ସେଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବାକୁ ଲାଗୁଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ପୁରୁଣା ଭୁଲରୁ ଶିଖିବାକୁ ପଡିବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ ନଚେତ କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ କଥାରେ ଆସି ଯୁଦ୍ଧରେ ପ୍ରବେଶ କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା ହେବ। ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସକ୍ରିୟତା ଦେଖାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ସାଂସାରିକ ଭୋଗର ଉପାୟରେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବା ଯୋଗୁ ଖୁସି ହେବେ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ସମୟ ଦେବେ।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଜନ କଲ୍ୟାଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିବାର ଦିନ ହେବ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ଗୁଡିକ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବେ। ଲାଭ ପାଇବାରେ ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ଲାଭ ହାତରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସାମାଜିକ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଭାଇଚାରା ଅନୁଭବ ଆଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ରହିବେ। ଆପଣ ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଆହୁରି ଗଭୀର ହେବ। ପରିବାରରେ ଏକ ନୂତନ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ହେତୁ ସୁଖ ରହିବ। ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ତାହା ସମ୍ଭବ ହେବ ନାହିଁ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର ଆଣି ପାରନ୍ତି। ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ। ଆପଣ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ମକର ରାଶି:- ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟର ଭଦ୍ରତା ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବ। ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପୁରୁଣା ନିବେଶରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ମାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ଵର ଲୋକଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷତ କରିବାକୁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧିର ବୃଦ୍ଧି ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମହଙ୍ଗା ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ନିଜର ଘନିଷ୍ଠ ଲୋକଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ଜିତିପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଭଲ ଚିନ୍ତାଧାରାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଅତ୍ୟଧିକ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବୃଦ୍ଧି ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ। କୌଣସି କାରବାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ।

ମୀନ ରାଶି:- କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକରୁ ଅଧିକ ଉତ୍ସରୁ ଆୟ କରୁଛନ୍ତି। ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇବେ। ଏକ ବଡ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର କିଛି ଅଟକି ରହିଥିବା କାମକୁ ଠିକ ସମୟରେ ସମାଧାନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ତେବେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ମୁକ୍ତ ମନେ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଆହୁରି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବୁଲିବା ସମୟରେ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *