Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୧ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୦, ରବିବାର : ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜ ଶତ୍ରୁ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବେ, ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ରହିବାକୁ ଯାଉଛି। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଜୁନିୟରଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳ ଖରାପ ରହିବ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ପରସ୍ପରର ପ୍ରେମରେ ବୁଡି ରହିଥିବାର ଦେଖାଯିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିବେ ନାହିଁ। ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟ ବିଦେଶରେ ଚାକିରି ପାଆନ୍ତି ତେବେ ସମସ୍ତେ ଖୁସି ହେବେ। ସଞ୍ଚୟ ଏବଂ ଷ୍ଟକ ମାର୍କେଟରେ ବିନିଯୋଗ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ଗରମ ନରମ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ଚାକିରିରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହେତୁ ଆପଣ ନିଜ ମନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ଅଟକି ଯାଇପାରେ। ଯଦି ପରିବାରର ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ।ତତ୍ପରତା ଯୋଗୁ ଆପଣ ଏକ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଋଣ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ସହଜରେ ମିଳିଯିବ। ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଚାଲିଥିବା କିଛି ସମସ୍ୟାକୁ ନିଜ ମାଙ୍କୁ କହିପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ ଯୋଗୁ ପରିଜନଙ୍କ ଯିବା ଆସିବା ଲାଗିରହିବ। ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ କିମ୍ବା ପରୋକ୍ଷ ଭାବରେ କୌଣସି ସରକାରୀ ଯୋଜନାର ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି। ଅଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହେବେ। ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ ପରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଆପଣ ନିଜରର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପାଇ ଆପଣଙ୍କର ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଡିନର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଗଭୀର ହେବ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ନେଇ ଆସିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ରାଜନୀତି ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ କିଛି ସଭାକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣଙ୍କର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଆଯିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢାଇବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଭାଇମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇଲେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ଶଶୁର ଘରର କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ ନକରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ ନଚେତ ସମ୍ପର୍କରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ରହିବ। ସହଭାଗୀତାରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି କୌଣସି ଆଇନଗତ ବିଷୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ହଇରାଣ କରୁଥିଲା ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ସମାଧାନ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରକଳ୍ପରେ ମଧ୍ୟ ବହୁ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲେ ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବେ।ପିତାମାତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ଦାୟିତ୍ୱ ଜଯୋଗୁ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି କାମକୁ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଆସିବ ଯାହା ସେମାନେ ଚିହ୍ନଟ କରି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ଉପାର୍ଜନ କରିବେ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ମିଳିବାର ଦେଖାଯାଉଛି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସ୍ଥଗିତ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପୁନଃ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ପିଲାମାନେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଡକୁ ଗତି କରି ଖୁସି ହେବେ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିପାଇଁ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ତେବେ ସେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ବିନିଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ କୌଣସି ନୂତନ ଶକ୍ତି ପ୍ରବାହିତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଖାଲି ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ତେଣୁ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରି ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ କରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଉ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ସଂଯମତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ନିଜ ସାଥୀ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତାର ଲାଭ ପାଇବେ।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖଦ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲୁଥିଲା ତେବେ ଏହା ଜିତିବା ପରି ମନେହେଉଛି। ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବେ। ଘରୁ କାମ କରୁଥିବା ଏହି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସହିତ ଖେଳିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ଯୋଗ ଏବଂ ବ୍ୟାୟାମ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହେବା ଉଚିତ। ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଋଣ ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ମଧ୍ୟ ପରିଶୋଧ କରିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଆୟର ସାଧନ ବଢିବା ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଦୁର୍ବଳତା କାହା ସାମ୍ନାରେ ଆଣିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ସେମାନେ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ଉଠାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନୂତନ ଅଧିକାର ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହାକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦେବେ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହେଉଥିଲା ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହେବ।

ମକର ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପାଇଁ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ସୁଖର ଠିକଣା ରହିବ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ନିଜ ନିଜ ଭିତରେ ଲଢେଇ କରି ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଡିଲ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଭୁଲ ହୋଇପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ। ଏପରିକି ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କୌଣସି କ୍ଷତି କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଦେଖାଯିବ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ କାହାକୁ ବି କିଛି କହିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ କଟୁ କଥା କୌଣସି ପରିଜନଙ୍କୁ ଖରାପ ଲାଗିପାରେ। ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ କାନ୍ଧରେ କାନ୍ଧ ମିଶାଇ ପୁରା ସାଥ ଦେବେ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଆହୁରି ଗଭୀର ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ନେଇ ଆସିବ। ଆପଣ କିଛି ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବେ ଯାହାଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ନିଜକୁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠ ଆଶାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କିଛି କାମକୁ ନେଇ ଖୁସି ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣ ନିଜର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ରୂପରେ ଶତ୍ରୁ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଅଭାବକୁ ବାହାର କରି ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *