Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୩ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୨, ଶନିବାର: ଆଜିର ଦିନରେ ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ବନ୍ଦ ଭାଗ୍ୟର କବାଟ ଖୋଲିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆଜି ସତଭିଷା ନକ୍ଷତ୍ର ଅଟେ। ଚନ୍ଦ୍ର କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଅଛନ୍ତି। ଶନି ଆଜି ମକର ରାଶିରେ ଅଛନ୍ତି। ଗୁରୁ ମିନରେ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କର୍କଟ ରାଶିରେ ଅଛନ୍ତି। ଆଜି କନ୍ୟା ଏବଂ ମକର ରାଶିର ଜାତକ ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ। ମେଷ ତଥା ତୁଳା ରାଶିର ଟେକ୍ନିକାଲ ଏବଂ ମେନେଜମେଣ୍ଟ ଫିଲଡ଼ର ଛାତ୍ର ଚାକିରୀରେ ନୂଆ ଅଵସର ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ। ମୀନ ଏବଂ ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକ ଚାକିରୀ ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଭଲ ହେବ।

ମେଷ ରାଶି:- ଚନ୍ଦ୍ର ଏକାଦଶ ଏବଂ ଦଶମ ଶନି ଚାକିରିରେ ଲାଭ ଦେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାରେ ରହିବେ। ଚାକିରିରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସୁଖଦ ଅଟେ। ହରଡ଼ ଦାନ କରନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଧଳା ଏବଂ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ତୃତୀୟ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ର ଏହି ରାଶିରେ ଦଶମକୁ ଶୁଭ ବନେଇବେ। ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରେ। ଗୁରୁ ଶୁଭ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ପ୍ରଦାନ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବାଣୀ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରିବେ। ସବୁଜ ଏବଂ ଆକାଶ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ନବମ ଚନ୍ଦ୍ର ଏହି ରାଶିରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସୂର୍ଯ୍ୟ ବଡ଼ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଶନିଙ୍କ ଚଳନ ଯୋଗୁ କୌଣସି ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଯତ୍ନର ସହ ନିଅନ୍ତୁ। ହଳଦିଆ ଏବଂ ସବୁଜ ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଅଟେ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ। ତେଲ ଦାନ କରନ୍ତୁ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ରାଜନେତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତାର ଅଟେ। ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ଉତ୍ସାହିତ ଏବଂ ଖୁସି ହେବେ। ନାଲି ଏବଂ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ। ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ। କୌଣସି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ହରଡ଼ ଦାନ କରନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି:- ସୂର୍ଯ୍ୟର କର୍କଟ ଭାଗରେ ବୃହସ୍ପତିର ମୀନରେ ଚଳନ ଆଜି ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ଦେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଏବଂ ଆଇଟି କ୍ଷେତ୍ରର ଛାତ୍ରମାନେ ଚାକିରିରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ହଳଦିଆ ଏବଂ କମଳା ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ। ଶ୍ରୀ ସୂକ୍ତ ପାଠ କରନ୍ତୁ। ମୁଗ ଦାନ କରନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- କର୍କଟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ କୁମ୍ଭରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଶୁଭ ଅଟେ। ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତି କରି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। କେତୁ ଏବଂ ରାହୁଙ୍କ ଚଳନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଚାପ ଆଣିପାରେ। ପିତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ସମ୍ଭବ। ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ। କମଳା ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ। ମୁଗ ଏବଂ ଗୁଡ଼ ଦାନ କରନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି:- ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତିକୁ ନେଇ ଖୁସି ରହିବେ। ଚାକିରିରେ ନିଜର ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବେ। ଶ୍ରୀ ସୂକ୍ତ ପାଠ କରନ୍ତୁ। ଆଜି ମେଷ ରାଶିର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶାବାଦୀ କରିବ। କମଳା ଏବଂ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ। ସପ୍ତଲୋକି ଦୁର୍ଗା ପାଠ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

ବିଛା ରାଶି:- ସୂର୍ଯ୍ୟ ନବମ ଚନ୍ଦ୍ର ଚତୁର୍ଥ ଏବଂ ଶନି ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନକୁ ଚଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଚାକିରିରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ସବୁଜ ଏବଂ ଆକାଶ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ। ଚାଉଳ ଏବଂ ନାଲି ବସ୍ତ୍ର ଦାନ କରନ୍ତୁ। କୌଣସି ଗାଡି କିଣିବାର ସଂକେତ ଅଛି। ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜି ବୃହସ୍ପତି ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଦ୍ୱିତୀୟରେ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏହି ରାଶିରୁ କର୍କଟ ଘରେ ଅଛନ୍ତି। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଟକି ରହିଥିବା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିକୁ ନେଇ ସୁଖଦ ସମାଚାର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱର ସଂକେତ ଅଛି। ସବୁଜ ଏବଂ ଆକାଶ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଖୁସି ହେବେ। ଧାର୍ମିକ ପୁସ୍ତକ ଦାନ କରନ୍ତୁ।

ମକର ରାଶି:- ବୃହସ୍ପତି ତୃତୀୟ ଘରେ ଚନ୍ଦ୍ର ଏହି ରାଶିରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏହି ରାଶିରୁ ସପ୍ତମ ଘରେ ଅଛନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଗୁରୁଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଲାଭ ପାଇବେ। ସବୁଜ ଏବଂ ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ। ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଶ୍ରୀ ସୂକ୍ତ ପାଠ କରନ୍ତୁ। ହରଡ଼ ଦାନ କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଶନି ଭଲ ଅଟେ। ରାଜନେତାମାନେ ସଫଳ ହେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ସୁଖରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ହନୁମାନ ବାହୁର ପାଠ କରନ୍ତୁ। ବାଇଗଣୀ ଏବଂ ସବୁଜ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ। ଗାଈକୁ ପାଳଙ୍ଗ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ। ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ। ଚାଉଳ ଦାନ କରନ୍ତୁ।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜି ଏହି ରାଶିର ପଞ୍ଚମ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏହି ରାଶିରେ ଗୁରୁ ଶୁଭ ଅଟନ୍ତି। ଟଙ୍କା ଆସିପାରେ। କୁମ୍ଭ ରାଶି ମଙ୍ଗଳ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତାର ସଂକେତ ଅଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହେବେ। କମଳା ଏବଂ ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗ ଶୁଭ ଅଟେ। ସୁନ୍ଦରାକଣ୍ଡ ପାଠ କରନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *