Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୬ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୨, ଶନିବାର: ଆଜିର ଦିନରେ ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ବନ୍ଦ ଭାଗ୍ୟର କବାଟ ଖୋଲିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଯତ୍ନର ସହ ପାଦ ଦେବା ପାଇଁ ରହିବ। ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣ ବିଜୟ ହାସଲ କରୁଥିବା ପରି ମନେହେଉଛି। ରାଜନୀତିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ପ୍ରିୟ ହୋଇଯିବେ। ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ କିନ୍ତୁ ପରେ ସବୁକିଛି ଠିକ ହୋଇଯିବ । ଆପଣଙ୍କ ଚେହେରାରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଆଲୋକ ଦେଖାଯିବ। କେବଳ ନିଜ ମଧ୍ୟରେ ଯୁଦ୍ଧ କରି ଶତ୍ରୁମାନେ ବିନାଶ ହେବେ। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ମଧ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମାନିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ପରପକାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିତାଇବେ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ତିକ୍ତତାକୁ ମଧୁରତାରେ ପରିଣତ କରିବାର କଳା ଶିଖିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ ସେ ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସହଜରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଅଫିସରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଝଗଡା ପରେ ସେମାନଙ୍କର ଭଲ ଆଚରଣ ସହିତ ପରିବେଶକୁ ସ୍ୱାଭାବିକ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଶେଷ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କଥାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କଥା ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଅପମାନିତ ନକରୁ। ଆପଣଙ୍କର ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ବିଚକ୍ଷଣତା ସହିତ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତିଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ଠାରୁ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ କୌଣସି ମନ୍ଦିର ଇତ୍ୟାଦିରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ମନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକୁ ରଖିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସମାଧାନକୁ ସହଜରେ ଖୋଜିପାରିବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଶିକ୍ଷାରେ ଯତ୍ନବାନ ଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଅନେକ ସୁଖ ସୁବିଧାର ବୃଦ୍ଧି ନେଇ ଆସିବ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଯୋଗୁ ଆପଣ ନିଜର କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ବିନା କାରଣରେ ଆପଣ ସାନ ଭାଇ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଅସହଯୋଗର ଏକ ଅଂଶ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ପ୍ରତି ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବେ ଯାହା ପରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ନବ ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ବ୍ୟାଘାତ ଘଟିବ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ କାହାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ନିଜ ଅପେକ୍ଷା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ମନଖୋଲି କୌଣସି ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରିବେ। ପିତାମାତାମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଟିପ୍ସ ଦେବେ ଯାହା ଅନୁସରଣ କରି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚିନ୍ତାକୁ ଟିକେ ହ୍ରାସ କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଛାତ୍ର ବିଦେଶରୁ ଶିକ୍ଷା ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ଏକ ଅଫର ଆସିପାରେ। ପରିବାରରେ କିଛି ଛୋଟ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରାଯିବ ଯେଉଁଥିରେ ପରିଜନଙ୍କ ଯିବା ଆସିବା ଲାଗି ରହିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ଦିନ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି କୌଣସି ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଥିଲେ ତେବେ ଏହା ସୁଧୁରିବା ପରି ମନେହେଉଛି। ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ବଡ ଅର୍ଡର ପାଇପାରନ୍ତ ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ଲାଭ ଦେବ। ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର କଥା ଶୁଣି ତାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେ ଅଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରନ୍ତି।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ଦେବା ଭଳି ରହିବ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରି କିଛି ଶିଖିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଅନଲାଇନ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଏକାଡେମିକ ଦିଗରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଯାନବାହନ ବ୍ୟବହାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାର ଭୟ ଅଛି। ଆପଣ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ବଢାଇବେ। ଅତୀତର ଭୁଲ ପାଇଁ ଆପଣ ନିଜ ମାଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗି ପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କର ମାନ ଓ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ପରିଜନଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଅଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ। ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ରହସ୍ୟକୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଲୁଚାଇ ରଖିବେ ତ ତାହେଲେ ସେମାନଙ୍କର ରହସ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଜ୍ଞାନ ଆଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମାନିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ କେତେକ ଧାର୍ମିକ ରୀତିନୀତିରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଯଶ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କାରବାରକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହ ବିଚାର କରିବା ପରେ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବନିପାରେ।

ମକର ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ କାହାକୁ ନ ପଚାରି ପରାମର୍ଶ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବିପରୀତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଅର୍ଥର କିଛି ଅଂଶ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ରଖିବେ। ଯେଉଁମାନେ ଜୁଆ ଲଟେରୀରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଲାଭ ପାଇବା ପରି ମନେହେଉଛି। ଆପଣ ନିଜର ପିତୃପୁରୁଷଙ୍କଠାରୁ କିଛି ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇ ପାରନ୍ତି। ପରିବାରରେ ମିଳିମିଶି ପାରସ୍ପରିକ ମତଭେଦକୁ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଯେଉଁମାନେ ପୁରୁଣା ଛାଡି ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ ପୁରୁଣାକୁ ଧରି ରଖିବା ଭଲ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଉତ୍ତମ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଧନ ସଞ୍ଚୟରେ ବୃଦ୍ଧି ନେଇ ଆସିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦୁର୍ବଳ ବିଷୟ ଉପରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରି ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ନିଜ ମାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଆପଣ କିଛି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ପାଇ ପାରିପାଇବେ। ମନଖୋଲି ବିନିଯୋଗ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସମ୍ପତ୍ତିର ସୂଚନା ଦେବାର ସଂକେତ ରହିଛି। ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଚୁଗଲି କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଗୁରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭକ୍ତି ଏବଂ ବିଶ୍ୱସ୍ତତା ସହିତ ଜଡିତ ଥିବାର ଦେଖାଯିବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ ନାହିଁ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବା ଭଳି ଲାଗୁଛି। ଆପଣ ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ଆୟର ବୃଦ୍ଧିର ନୂତନ ଉତ୍ସ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.