Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୫ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୨ ଶୁକ୍ରବାର: ଆଜି ୭ ଟି ରାଶିଫଳ କୁ ଜୀବନ ରେ ଅଚାନକ ହେବ ହେବ ଫାଇଦା, ଭାଗ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ର ସଂକେତ ରହିଛି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ କିଛି ସପିଂ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଯୋଗୁ ଆପଣ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁପ୍ତ ଉପାୟରେ ଟଙ୍କା କାରବାରକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କିଛି ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ ତେବେ ଏହା ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇପାରେ। ଶଶୁର ଘର ପକ୍ଷରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ହେବ। ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ରାଜନୀତି ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ତାଙ୍କୁ କିଛି ସାଧାରଣ ସଭା କରିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ। ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ। ଯଦି ବାପାଙ୍କର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଥାଏ ତେବେ ଆଜି ଏହା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଆପଣ ଦୌବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ତାହା ଅଟକାଇବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କର ତେଜ ସାମ୍ନାରେ ବିରୋଧୀମାନେ ମଧ୍ୟ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ମନରେ କୌଣସି ଧାରଣା ଆସେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏହାକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତିକ୍ତତାକୁ ମଧୁରତାରେ ପରିଣତ କରିବାର କଳା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ନିଜ ଜୁନିୟରଙ୍କ ଠାରୁ ନିଜର କାମ ସହଜରେ କରେଇନେବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମହିଳା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନଚେତ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଣସି କ୍ଷତି କରିପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ପାରିବାରିକ କଳହ ଆପଣଙ୍କ ଅସୁବିଧାର ସବୁଠାରୁ ବଡ କାରଣ ହେବ ଯାହାକୁ ଆପଣ ସମାଧାନ କରିବାରେ ଦିନସାରା ବିତାଇବେ। ଆପଣ ନିଜର ଖ୍ୟାତି ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଇ ଟଙ୍କା ଭୁଲ କାମରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ଶେଷ ହେବ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଚାକିରିରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ କିଛି ଦାୟିତ୍ୱର ଭାର ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବଢ଼ିପାରେ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜର ଲାଭରେ ଖୁସି ହେବେ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ଗୌରବ ବଢାଇବାର ଦିନ ହେବ। ଆପଣ ଘରେ ଏବଂ ବାହାରେ ଏକ ଉପହାର କିମ୍ବା ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରନ୍ତି ଯାହାକୁ ପାଇ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଆହୁରି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ଜଣେ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯାହା ସ୍ମରଣୀୟ ହେବ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପାର୍ଟୀର ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଜଣାଇବେ ନଚେତ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ରହିବ। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ କିନ୍ତୁ କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏପରି ଆସିବ ଯାହାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ କରିବାକୁ ପଡିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଏଠି ସେଠି ବୁଲୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ କିଛି ନୂତନ ବିରୋଧୀ ଜନ୍ମ ହେବେ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଯଦି ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କଥାରେ ଆସିବେ ନାହିଁ ତେବେ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ନେଇ ଆସିବ। ଆପଣ ନିଜ ଅପେକ୍ଷା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ପଦ ମଧ୍ୟ ମିକିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ ନଚେତ ଆପଣ ପରେ ଅର୍ଥ ଅଭାବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସହିତ ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ କହିବେ।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେଗୁଡ଼ିକ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବା ଏବଂ ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ଅଛି। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଶାସନ କ୍ଷମତାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥ ପାଇ ଆପଣଙ୍କର ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ଫେରସ୍ତ ମିଳିପାରେ। ପିଲାମାନଙ୍କର କ୍ୟାରିୟରରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ଅସୁବିଧାର କାରଣ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଭଦ୍ର ବ୍ୟବହାର ବିଚଳିତ କରିପାରେ। ପିତାଙ୍କ ଦ୍ଵାରା କିଛି ଦାୟିତ୍ୱ ଆପଣଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ଯାହା ଆପଣ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ କାହାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ଅପେକ୍ଷା ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଭଲ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅନେକ ମନୋରଞ୍ଜନ ସୁଯୋଗ ଅଛି ଆପଣ ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କୁ ଜିତିବା ପାଇଁ ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଦେବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ରାଜନୀତି ଆଡକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ବାଣୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ ଘରେ ଏବଂ ବାହାରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ନଚେତ ଏହା ଆଇନଗତ ହୋଇପାରେ। ବିଦେଶରୁ ଆମଦାନୀ ରପ୍ତାନି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଭୁଲ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କଥାରେ ଧରାପଡିପାରନ୍ତି ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ଶଶୁରଘର ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼କରିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଖାଇବା ପିଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଉଦାସୀନ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ ନଚେତ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ। ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଦୀର୍ଘ ସମୟରୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜ ମାଙ୍କ ମା ସହିତ ଏକାକୀ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.