Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୪ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୨,ଗୁରୁବାର: ଆଜି ୫ଟି ରାଶିଫଳ କୁ ଜୀବନ ରେ ଅଚାନକ ହେବ ହେବ ଫାଇଦା

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜି ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଅସ୍ଥିରତା ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ନିଜର ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଆଦର୍ଶଗତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ। ଚାକିରୀ ପ୍ରାପ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରି ସେମାନଙ୍କ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ନଜରକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆନ୍ତରିକତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କର ପଦ ପାରିଶ୍ରମିକ ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ନୂଆ ସୌକ ବିକାଶ କରିପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ବିଶେଷକରି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ବଡ଼ମାନଙ୍କ ଭଲପାଇବା ରହିବ। ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ରହିବେ। ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କାରବାର କାରବାର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରେ। ସମସ୍ୟାର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ। ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଅଫର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି। ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ଶୀଘ୍ର ଆପଣଙ୍କର କାମ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ କୌଣସି ବାଧା ଆସିବ ନାହିଁ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଚାଲୁଥିବା ପ୍ରଜେକ୍ଟ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। କୌଣସି ପ୍ରକାର ଯୁକ୍ତି ବା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ନିବେଶକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବା ଭଲ ହେବ। କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାର ଚୂଡ଼ାନ୍ତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟକୁ ଭଲଭାବେ ପଢ଼ନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। କୌଣସି ବଡ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେହି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ମତାମତ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ କମ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯେଉଁମାନଙ୍କର ହୋଲସେଲ ବିକ୍ରୟ ବ୍ୟବସାୟ ଅଛି ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଗତି କରିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ କାମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ। ପାର୍ଟନର ଠାରୁ ସହଯୋଗ ଏବଂ ସୁଖ ମିଳିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଭାବିଥିବା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିପାରନ୍ତି।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆପଣ ଏକାଡେମିକ ଭାବରେ ବହୁତ ସଫଳ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ନାମ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବ୍ୟାପକ ହେବ। ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଆନନ୍ଦ ନେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସ୍ତର ମଧ୍ୟ ଯଥେଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ନିଜର ବରିଷ୍ଠ ଏବଂ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବେ।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ରହିବ। ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କ ପାଟିରୁ ଗୋଟିଏ ଭୁଲ ଶବ୍ଦ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ। ଆଜି କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି।ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ବ୍ୟବହାର ବଜାୟ ରଖିବା ଉଚିତ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା ଏବଂ ନମ୍ରତା ସହିତ ଜଟିଳ ବିଷୟଗୁଡିକ ସମାଧାନ କରିପାରନ୍ତି। ନିତ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ ମାଧ୍ୟମରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରାଯାଇପାରେ। ଆପଣ ଋଣ ନେବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କର ବଡ ଅସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହୋଇପାରେ।

ମକର ରାଶି:- ବ୍ୟବସାୟ ପାର୍ଟନର କିମ୍ବା ଘନିଷ୍ଠ ସହଯୋଗୀ ସହିତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରା ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ଦେବ ନାହିଁ। କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଯୋଗଦେବା କିମ୍ବା ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଦୀର୍ଘ ସମୟରୁ ଚାଲିଥିବା ଯୋଜନା ଆଜି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଆବଶ୍ୟକ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରଖନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ଆବଶ୍ୟକତା ପଡିପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:- ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂଆ କରିବା ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କର ଅସୁବିଧା ବଢିପାରେ। ମନରେ ଚାଲିଥିବା ଅଶାନ୍ତି ହେତୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଜି ମନ ଲାଗିବ ନାହିଁ। ଆଜି ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ। ରିସ୍କ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.