Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୩ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୨, ବୁଧବାର : ଆଜି ୫ଟି ରାଶିଫଳ କୁ ଜୀବନ ରେ ଅଚାନକ ହେବ ହେବ ଫାଇଦା

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ ବାପାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଗର୍ବ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କୋର୍ସ ବିଷୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ବଡ଼ ବଡ଼ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କାମରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଆପଣ ଏକ ପାର୍କକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ହୋଟେଲ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ରୋଜଗାରର ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଵଭାଵରେ କିଛି ଉଗ୍ରତା ରହିବ। ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ଆପଣ କେବେବି ହଁ କହିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୁଯୋଗ ହାତଛଡ଼ା ହେବ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତା ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କିଛି ମତଭେଦ ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ। ନିଜ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଅଛି। ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ।ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କର ସନ୍ଧାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶେଷ ହୋଇପାରେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଶାନ୍ତି ପୂର୍ବକ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି। ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି। ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବ। ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସେମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଉତ୍ତମ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ତୁରନ୍ତ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ। ହଠାତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଖୋଲା ବଜାରରେ ସପିଂ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଆୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବା ଉଚିତ। ଆପଣ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। କୌଣସି ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ସମୟ ସମୟରେ ଜଳ ପିଇବା ଉଚିତ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଡିହାଇଡ୍ରେସନ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ ନାହିଁ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବ ଏବଂ ଆପଣ ଜଟିଳ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇବେ। କୌଣସି ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା କିମ୍ବା ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆୟର ଅତିରିକ୍ତ ସ୍ତୋତ୍ର ମଧ୍ୟ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ। ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ। ଆପଣ ବିଦେଶରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ହଠାତ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ସମ୍ଭବ। ପରିବାରରେ ଏକ ଉତ୍ସବର ପରିବେଶ ହୋଇପାରେ। ନିଜର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ଆପଣ ଯେତେ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ସେତେ ଅଧିକ ଲାଭ ମିଳିବ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ କାହା ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଭଲ କରିପାରନ୍ତି। ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ବିନା ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁଚିତ ପରିଣାମ ନେଇ ଆସିବ। ଘରେ ଏବଂ ପରିବାରରେ ଏକ ତିକ୍ତ ପରିବେଶ ହୋଇପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ କାମରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ବିନା କାରଣରେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କାହା ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ପାଇଁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ପୋଷାକ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। କେହି ଆପଣଙ୍କ ପିଠି ପଛରେ ମନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରିବା ଉଚିତ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଖାଦ୍ୟରେ ଭିଟାମିନର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଉ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ । ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ସମ୍ଭବ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଅଛି ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର ସୁଯୋଗରୁ ଅଧିକ ଉପଯୋଗ କରନ୍ତୁ। କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରା ହଠାତ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ ଯାହା ନୂତନ ଦ୍ୱାର ଖୋଲିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବାରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜି କାରବାରରେ ବିବାଦ ଗଭୀର ହୋଇପାରେ। ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ। ଜମି କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ। ଯେଉଁ କାମ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା ହଠାତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ। ଆଜି କଥା ହେବାବେଳେ କଥା ଗୁଡ଼ିକୁ ସଠିକ ଭାବରେ ବାଛିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ତତ୍ପରରେ ନିଆଯାଇଥିବା କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ।

ମକର ରାଶି:- ସରକାରୀ ଅନୁଷ୍ଠାନର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ ଯେତେବେଳେ କି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ଅତିରିକ୍ତ କାମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ଦେବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ପିଠି ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ। ସହଭାଗୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ କରାଇପାରନ୍ତି। ଘନିଷ୍ଠ ଲୋକଙ୍କ ମତାମତ ଶୁଣିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବଢ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କିଛି ସ୍ୱଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ସହିତ ସଫଳ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଶୁଭ ନୁହେଁ। ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସାମ୍ନାରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:- ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନରେ ନୂତନ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ କରିବାକୁ ହୁଏତ ଜଣେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଜୁଆ ଲଟେରୀ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କାହାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ନିଜେ ନେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପାଣିପାଗର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଖୁସି ପାଇଁ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ବିରୋଧ କରିପାରନ୍ତି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.