Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୨ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୨,ମଙ୍ଗଳବାର : ଆଜି ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ମଙ୍ଗଳକାରୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାର ଦିନ ହେବ। କୌଣସି ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଜୟ ପାଇ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦର ମଧ୍ୟ ସମାଧାନ ହେବ କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କୌଣସି ଅତିଥିଙ୍କର ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ। ଯଦି କିଛି ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଅଟକି ଯାଇଛି ତେବେ ଆପଣ ତାହାକୁ ପୁନର୍ବାର ଗତି ଦେଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଲାଭର କାରଣ ହେବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ କିନ୍ତୁ ଛାତ୍ରମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସିନିୟର ମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସହଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ କୌଣସି ସମସ୍ୟାରୁ ବାହାରି ପାରିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ସୁଖ ଆରାମରେ ବୃଦ୍ଧି ନେଇ ଆସିବ। ଆପଣ ନିଜର କିଛି ସୁଖ ଆରାମର ଜିନିଷ କିଣିବାରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମୟରେ କାମ କରି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଆଖିରେ ତାରା ହେବେ ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ କୌଣସି ନୂତନ ପୋଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ପାଇ ପାରିବେ। କିଛି ତିକ୍ତ ଅଭ୍ୟାସ ଯୋଗୁ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉନ୍ନତି କରିବାକୁ ପଡିବ। ଶତ୍ରୁମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଆହୁରି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ। ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଚାଲୁଥିବା ତିକ୍ତତା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ କିନ୍ତୁ ଯାତ୍ରା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ କୌଣସି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ହରାଇବା ଏବଂ ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ଅଛି। ରାଜନୀତି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ କିଛି ବାଧା ଆସିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ତଥାପି ସେଗୁଡ଼ିକରୁ ବାହାରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ପରିବାର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ବିଦେଶରେ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ଏକ ଅଫର ମିଳିପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକାକୀ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ବୁଝିବାକୁ ପଡିବ। ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ ଏବଂ ଅତ୍ୟଧିକ ପରିଶ୍ରମ ଥକାପଣର କାରଣ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂତନ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କର ପରିସ୍ଥିତି ଆସିବ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଶଶୁର ଘର ପକ୍ଷରୁ ଧନ ଲାଭ ମିଳିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ଭାଇମାନେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ନୂତନ ବିନିଯୋଗରେ ଅଂଶୀଦାର ହେବେ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ। ଅଳସୁଆ ହେତୁ ଆପଣ ନିଜର ଅନେକ କାମକୁ ପଛକୁ ଛାଡିଦେବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଟେନସନ ପରେ ବଢ଼ିପାରେ। ବାଧାବିଘ୍ନ ଏବଂ ବିରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ ହେବ। ସମାଜରେ ଏକ ଭଲ ଚିତ୍ର ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଚାଲୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସତର୍କତାର ସହିତ ଆଗକୁ ବଢ଼ନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆପଣ ଆଜି ପଦୋନ୍ନତିର ଚକରରେ ରହିବେ। ଯଦି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଋଣ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ସହଜରେ ମିଳିଯିବ କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅବସର ହେତୁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପାର୍ଟୀ ମଧ୍ୟ ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ବଢୁଥିବା ଦାୟିତ୍ୱ ଯୋଗୁ ଆପଣ କିଛି ଅସହଜ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପଡ଼ିବେ। ସମାଜରେ କୌଣସି ପୁରସ୍କାର ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅବନତି ହେତୁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ପରିବାରରେ ଏକ ମାଙ୍ଗଳିକ ପର୍ବର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରେ। ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରେମ ଆହୁରି ବଢ଼ିବ। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ନଗଦ ଅଭାବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ଘର ବାହାରେ ଚାକିରିରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କର ସ୍ମୃତି ମନେ ପକେଇ ପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ଡିନର ଡେଟରେ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର ମଧ୍ୟ ଆଣିବେ। ଆପଣ କିଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି ମିଳିବା ପରି ଲାଗୁଛି କିନ୍ତୁ ପାରିବାରିକ ଅସନ୍ତୋଷ ଆପଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧାର କାରଣ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଥାଏ ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହେବ।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ପରୋପକାର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ବ୍ୟତିତ କରିବେ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସେବା କରି ଆପଣ ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ପାଇବେ। ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦକୁ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ପିଲାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ମନୋବଳ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ସିନିୟରମାନେ ଆପଣଙ୍କର କଥାରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ ଏବଂ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯଦି କୌଣସି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜେ ତେବେ ମଧୁର ବ୍ୟବହାର ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ପରିବେଶକୁ ହାଲୁକା କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହୋଇଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ମାଙ୍କ ଦ୍ଵାରା କିଛି କାମ ଦିଆଯିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଠିକ ସମୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ମହିଳା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ଦିନ ହେବ। ଟେନସନ ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଚୁକ୍ତି ହଠାତ ଫାଇନାଲ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ମିଳିପାରେ। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜଡିତ କରିପାରନ୍ତି। ଯାତ୍ରାକୁ ଯିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସତର୍କତାର ସହିତ ଗାଡି ଚଲାଇବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାର ଭୟ ଅଛି। ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଯୋଜନାରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିବାଦ ହେବ ଯାହାକୁ ଆପଣ କେବଳ କଥା ମାଧ୍ୟମରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇ ଆପଣଙ୍କର ମନ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଜଣେ ମହାନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଯଦି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେବ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଖୁସି ହେବେ। ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ବିଷୟରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ଯେଉଁ ଯୁବକମାନେ ଏବେ ଅବିବାହିତ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରାଯାଇପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ଠାରୁ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିତାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ ବଢାଇବ ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଚାକିରିରେ ନିୟୋଜିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ଦେଖାଇବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.