Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୬ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୨,ମଙ୍ଗଳବାର : ଆଜି ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ମଙ୍ଗଳକାରୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ବହୁ ସଂଘର୍ଷ ପରେ ଆପଣ କିଛି ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିଲା। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଆଖିର ତାରା ବନିଯିବେ। ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ସେହି ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ ଅଧିକ। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧାର କାରଣ ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜି ପରିବାରରେ କିଛି ଶୁଭ ଏବଂ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହେବ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ନିଜ ନିଜ ମଧ୍ୟରେ ବସି ଆଲୋଚନା କରିବେ। ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ସମୟରେ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଭଲ ହେବ ନଚେତ ଆପଣ କିଛି ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଜଣେ ଅତିଥି ଆସିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢାଇବ। ଆପଣଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଆସିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁରୁଣା ଅଭିଯୋଗକୁ ହଟାଇବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ବୃଥାରେ ମାନ ସମ୍ମାନ କରୁଥିବା କାମ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଯିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି କାମର ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯିବ ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତି ପ୍ରିୟ ହେବ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କଥାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜାଣିଶୁଣି କାହାର ହୃଦୟରେ ଆଘାତ ନଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ପିଲାମାନଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବ କାରଣ ସେମାନେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରୁ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ କାହାର ପରାମର୍ଶ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଭୁଲ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ। ଯଦି ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ରାଜି ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାର ଏକ ଧାରଣା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରନ୍ତି ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

ସିଂହ ରାଶି:- ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଆସିପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଡିଲ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଅଟକି ରହିଥିଲା ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଚାକିରିରେ ନିୟୋଜିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଅଳସୁଆ ତ୍ୟାଗ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ କେବଳ ବିତର୍କରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ପିକନିକ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ଆପଣ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ପଡିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଚାକିରିରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବେ। ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଭାବ ଥିବା ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ପାଇବା ପାଇଁ ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରିପାରନ୍ତି। ବିବାହିତ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ କଥାରେ ଖୁସି ହେବେ। ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର ମଧ୍ୟ ଆଣିପାରିବେ। ଯଦି ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କରିବାକୁ ବାରଣ କରନ୍ତି ବେଳେବେଳେ ବଡ଼ ମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବା ଭଲ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:- ସାମାଜିକ ଏବଂ ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିପକ୍ଷର ଭିଡ଼ର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ କେବଳ ଚତୁର ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରି ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଅସୁବିଧା ଆଣିପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବ। ଆପଣ ସନ୍ତାନର କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରିପାରନ୍ତି। ଆପ6 ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବା ଭଳି ଲାଗୁଛନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଚାପ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ପରିବାରରେ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ଆଜି ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନିରାଶା ହେବା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀଙ୍କ କଥା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ କାରଣ ପଦୋନ୍ନତି ଭଳି କୌଣସି ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂତନ ସମ୍ପର୍କରୁ ଲାଭ ଆଣିପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଳସୁଆ ହେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଅଟକିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ। ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରଗତି ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢାଇବ ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ କିଛି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଯଦି ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଏ ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେବ।

ମକର ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ କିଛି ସମ୍ମାନ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ମାନ ଆହୁରି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ମାଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଝଗଡା ଏବଂ ଅସୁବିଧା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣ ଏଗୁଡ଼ିକରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ। ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ। କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଘରେ ଏବଂ ବାହାରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଆପଣ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣ ନିଜ ଘରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ପରିଜନ ଆସିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଭୁଲ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ପରେ ଏହା ନିଆଯିବା ଭଲ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଥିଲେ ତେବେ ତାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଫେରସ୍ତ ମିଳିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ଅଧ୍ୟୟନ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ର ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରଗତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନେକ ଉପାୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଯାହା ଅନୁସରଣ କରି ଆପଣ ନିଜ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ଅର୍ଜନ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଆପଣ ଦିନର କିଛି ସମୟ ପିତାମାତା ଏବଂ ଗୁରୁ ଇତ୍ୟାଦିଙ୍କ ସେବାରେ ବିତାଇବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଆରାମଦାୟକ ହେବ କିନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *