Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 04 ଜୁଲାଇ ୨୦୨୨, ସୋମବାର: ଆଜି ଏହି ୫ ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ ମହାଦେବଙ୍କ କୃପା

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ ଅନେକ ସଂଘର୍ଷ ପରେ କିଛି ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କିଛି ଋଣ ଅଛି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହୋଇପାରେ ଯାହା ପରେ ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘ ନିଶ୍ୱାସ ନେଇଯିବେ। ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରିରେ ନିୟୋଜିତ ଏବଂ ପାର୍ଟ ଟାଇମ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ସହଜରେ ସମୟ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଅନେକ ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ ହେବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳ ବଢାଇବ। ଯଦି ଆପଣ ଅଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଆନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯାଆନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କଥାରେ ଆସନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ଚୁକ୍ତି ଶେଷ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଏକ ଶୁଭ ଏବଂ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ସପିଂ ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଜଣେ ଅତିଥି ମଧ୍ୟ ଆସିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଅସୁବିଧା କଥା ସେୟାର କରିବେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କୁ ଏଥିରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମକୁ ଗଭୀର କରିବ। ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଛି ନୂତନ ଅନୁରୋଧ କରିପାରନ୍ତି। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂତନ ସଫଳତା ମିଳିବାର ଦେଖାଯାଉଛି ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେବ କାରଣ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ। ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଚାଲିଥିବା ବିତର୍କର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ। ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଗୋଡ ରଖିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯେଉଁଥିରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ। ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଭଉଣୀ ଏବଂ ଭାଇ ପାଇଁ କୌଣସି କଥା ବିଷୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା ଥାଏ ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କାହା ପ୍ରତି କୌଣସି ଭୁଲ ଭାବନା ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଚୁକ୍ତି ଶେଷ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଯଦି ଆପଣ କାହା ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତି ତେବେ ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭୁଲ ଉପଦେଶ ଦେଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ନେବା ପରେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଅଳସୁଆ ଛାଡି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଏହା ଭୁଲ ହୋଇପାରେ। ଯେଉଁମାନେ ଘରଠାରୁ ଦୂରରେ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପାଇ ଆପଣ ନିଜର ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବାର ଦେଖାଯାଉଛି।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଦୌଡିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଭୁଲ କରିଥାନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ହୁଏତ ଏହାକୁ ଭୟ କରି ପାରନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି ଯଦି ସେମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରିନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ଏହାକୁ ପରିଚିତ କରିପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ହଠାତ ଧନ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ଗାଡି କିଣିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପିକନିକ ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ରାଜନୀତି ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉନ୍ନତି ଦେବାର ଦିନ ହେବ। ତାଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ପଦ ଦିଆଯିବ। ଆପଣ କିଛି ଅସୁବିଧା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଏହା ବାସ୍ତବ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସିରେ ବଞ୍ଚିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ଶିଶୁର ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପିଲାମାନଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯାହାଙ୍କଠାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇବେ ଯାହା ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ସହକର୍ମୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଇର୍ଷା କରିବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ଅଭ୍ୟାସରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାପ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣ ଏକ ସଠିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଭୁଲ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ବଢାଇବ। ଆପଣଙ୍କର ପୁରୁଣା ଝଗଡା ଆଜି ଶେଷ ହେବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତି ସେ ଫେରିବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ କମ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂତନ ସନ୍ଦର୍ଭରୁ ଉପକୃତ ହେଉଥିବା ପରି ମନେହେଉଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଅବହେଳା କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇ ପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ପାଣ୍ଠି ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ବହୁତ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିବେ। ଆପଣ ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଖରାପ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ।

ମକର ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବ କାରଣ ଆପଣ କିଛି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ହସ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡି। ଆପଣ ମାଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବା ପରି ମନେହେଉଛି। ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଠିକ ସମୟରେ ସହାୟତା ନ ପାଇ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଏଥିରେ ସଫଳ ହେବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ବିଦେଶରୁ ଆମଦାନୀ ଏବଂ ରପ୍ତାନି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ସମୟର ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଆପଣ କେବଳ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ନୂତନ ପଦ ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ଦିନସାରା ଲାଭର ସୁଯୋଗ ପାଇବା ଜାରି ରଖିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା ପାଣ୍ଠି ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଲିବ ଏବଂ ଅଧ୍ୟୟନ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢାଇବା ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଗୁପ୍ତ ଏବଂ ଇର୍ଷାପରାୟଣ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ନିଜର ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଶଶୁର ଘର ପାଖରୁ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେ ଆପଣଙ୍କ ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ମତଭେଦ ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭୁଲ ବୁଝିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *