Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୬ ଜୁନ ୨୦୨୨, ସୋମବାର:ଏହି ୬ ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ ମହାଦେବଙ୍କ କୃପା

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ନେଇ ଆସିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିଛି ଯୋଜନା କରିବେ। ଆପଣ ନିଜ ମାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଲୋକଙ୍କ ସହ ପୁନଃ ସମନ୍ୱୟ ପାଇଁ ନେଇଯିବେ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ ହେବ କିନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ କାହାକୁ ଟଙ୍କା ଋଣ ଦେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ଭଲ । ଆପଣଙ୍କୁ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସୁସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ବିତର୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଜବୁତ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ। ସପିଂ ପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ନେଇଯାଇ ପାରନ୍ତି। ପିଲାମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ପରାମର୍ଶ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ ଧନ ଲାଭ ହେତୁ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ରାଜନୀତି ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ହେବ କାରଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ପଦ ଦିଆଯାଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ଋଣ ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ସେଗୁଡିକୁ ବହୁ ପରିମାଣରେ ଶେଷ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ଏବଂ ଏକ ଦୀର୍ଘ ନିଶ୍ୱାସ ନେବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ସରପ୍ରାଇଜ ପାଇପାରନ୍ତି। ପିଲାଙ୍କୁ କୌଣସି ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ଆଡମିଶନ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ।ଚାକିରିରେ ନିୟୋଜିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଚତୁର୍ଦ୍ଦିଗରେ ଉପସ୍ଥିତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ କାରଣ ସେମାନେ ତାଙ୍କର ଚୁଗଲି କରିପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମାନ ସମ୍ମାନର ବୃଦ୍ଧି ନେଇ ଆସିବ। ଆପଣ ନିଜର କିଛି ବର୍ଦ୍ଧିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ପୁରୁଣା କଥାକୁ ଉଖାଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ମନର କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରିବେ। ଯଦି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜ ସାଥୀକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ କରିପାରନ୍ତି ତେବେ ଦିନଟି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। କୌଣସି ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି ହାସଲ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଅଛି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଏକ ଶୁଭ ଏବଂ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ପରିଜନଙ୍କ ଯିବା ଆସିବା ଲାଗିରହିବ। ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ନବ ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ପୁରୁଷର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦର ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ କାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରିଛନ୍ତି ସେ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରନ୍ତି। ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ କଥା ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଗ୍ୟାସ ଅପଚ ଭଳି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ଯୋଗୁ ଖୁସି ରହିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ଦିନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ମନ କିଛି ବିଷୟରେ ବିଚଳିତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମନ କାମ କରିବାରେ ଲାଗିବ ନାହିଁ। ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି କୌଣସି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଏହାର ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରାପ୍ତ ସମ୍ମାନ ହେତୁ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ପରିବାର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଆପଣ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଏକ ସରପ୍ରାଇଜ ପାର୍ଟୀ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢାଇବାର ଦିନ ହେବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ ଏବଂ ସେମାନେ କିଛି ସାଧାରଣ ସଭା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।ଆପଣଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ନୂତନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଆଜି ଦୂରେଇ ଯିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ କୌଣସି ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରୁଥିବା ପରି ମନେହେଉଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଗଭୀର କରିବ। ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଆପଣ ଧାରଣା ଦେବେ ସେଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ନେବା ଭଲ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ମନ ଅନୁଯାୟୀ କାମ ପାଇବା ଯୋଗୁ ଖୁସି ହେବେ।

ମକର ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କୌଣସି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଆହୁରି ବଢ଼ିବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ସକାଳୁ ଆପଣ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ କିଛି ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ନିଶ୍ଚୟ ନିଅନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇପାରନ୍ତି। ଚାକିରିରେ ନିୟୋଜିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଭଲ ହେବ ନଚେତ ଆପଣ ଏଥିରେ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଖୁସି ହେବେ।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହେବ ଏବଂ ସେହି ବ୍ୟସ୍ତତା ମଧ୍ୟ ବୃଥା ହେବ। ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାମ ପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଠିସେଠି ଯାଇ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଛୋଟ ମୋଟ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହେବେ। ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଅନ୍ୟ କିଛି ନୂତନ ଚାକିରିର ଅଫର ପାଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ପୁରୁଣା ଚାକିରିରେ ଲାଗି ରହିଲେ ଭଲ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *