Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୬ ମଇ ୨୦୨୨,ଗୁରୁବାର: ଆଜି ୫ଟି ରାଶିଫଳ କୁ ଜୀବନ ରେ ଅଚାନକ ହେବ ହେବ ଫାଇଦା

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଗତିର ଦିନ ହେବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଏକ ବିଦେଶୀ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ପରିବାରର କିଛି ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଡିପାରେ। ଆପଣ ନିଜର ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେଥିରେ ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ତୁମେ କେବଳ ନିଜ ଆୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ତାହା ଭଲ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ସାଥୀଙ୍କୁ ପରିଚିତ କରାଇ ନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ଏହାକୁ ପରିଚିତ କରିପାରିବେ। ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭଲ ଦିନ ରହିବ। ରାଜନୀତିରେ ଯୋଗାଯୋଗ କ୍ଷେତ୍ର ବ୍ୟାପକ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସଙ୍କେତ ଦେଖାଯାଉଛି। ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଭଦ୍ର ଭାବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ ନାହିଁ ତେଣୁ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଅବସର ପରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସରପ୍ରାଇଜ ପାର୍ଟି ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱକୁ ମଧ୍ୟ ଶେଷ କରିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ଆବେଶରେ ଆସି ଶୀଘ୍ର କାହା ସହିତ ଭୁଲ କଥା କହିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ସ୍ଥିତିର ଉନ୍ନତି ସହିତ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ। ଯଦି ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ବିବାହ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ତେବେ ଆଜି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ କିନ୍ତୁ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ପଡିବ ସେମାନଙ୍କୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନେ ଅପବାଦ କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ବାପା ଆଜି କୌଣସି କାମ କରିବାକୁ କୁହନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ସମୟ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନଚେତ ସେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ। ଯଦି ପରିବାରରେ ମତଭେଦ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜେ ତେବେ ଉଭୟ ପକ୍ଷର କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ହିଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗି ପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ସମସ୍ୟା ନିଜ ଭିତରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ସେମାନଙ୍କୁ ପିତାଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବା ଭଲ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି କାମର ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯିବ ଯେଉଁଥିରେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଏହାକୁ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ରହିବ। ସାହସ ସହିତ ଘରେ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଜମି କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଅଛି ତେବେ ସତର୍କ ହେବା ପରେ ଏହାକୁ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆପଣ ଆୟର କିଛି ନୂତନ ଉତ୍ସ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ଯଦି ମହିଳାମାନେ କୌଣସି ଘରୋଇ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ମନର କଥାକୁ ଜାଣିବାକୁ ପଡିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ ଖବର ନେଇ ଆସିବ। ଆପଣ ନିଜର କିଛି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟକୁ ଠିକ ସମୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାବେଳେ ସେମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ବୁଝିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିଲା ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ନିଜର ଅଟକିଥିବା ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମାଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଘରୋଇ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ କାରଣ ସେମାନେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହେବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପିଲା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହାର ସମାଧାନ ପାଇପାରିବେ। କୌଣସି କାମ କରିବାବେଳେ ନିଜ ମନରେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନୂତନ ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ଶୁଣି ପାରନ୍ତି। ଯଦି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇପାରନ୍ତି। ଶଶୁର ଘର ପକ୍ଷରୁ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷମତାକୁ ବ୍ୟବହାର କରି କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିବେ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଫିଟ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ସବୁକିଛି କାମ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ତାହା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ କିଛି ଭୁଲ କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟାଙ୍କର କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠା ସହିତ ନିଜ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଯାହା ପରେ ସେମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଯଦି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ପରେ ଏହାକୁ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ। ଭାବନା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ମକର ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ମନ ଲାଗିବ ନାହିଁ। ଆପଣ ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ଏପରି କିଛି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ ଯାହା କେବଳ ଆପଣଙ୍କୁ ନୁହେଁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ନାମକୁ ମଧ୍ୟ ଆଲୋକିତ କରିବ। ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳ ହେବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର ନେଇ ଆସିବ କାରଣ ସେମାନେ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ଵାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ ଏବଂ ଆପଣ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ ତେବେ ଆପଣ କେବଳ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଯଦି ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଥାଏ ତାହେଲେ ଆଜି ତାର ଯନ୍ତ୍ରଣା ବଢ଼ିପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ଚାକିରିରେ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳ ଅଧିକ ହେବ। ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଦ୍ର ଭାବରେ କଥା ହେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ କଥାରେ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରନ୍ତି। ରାଜନୀତିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ବିସ୍ତାର ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଯଦି କୌଣସି କାରବାର ସମସ୍ୟା ଥାଏ ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହେବ। କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ହାତକୁ ଆସିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ଯେଉଁଥିରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପଛକୁ ଫେରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ କାରଣ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଆଣିଦେବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *