Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୯ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨,ମଙ୍ଗଳବାର : ଆଜି ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳକାରୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ ଆଜିର ଦିନ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଚିନ୍ତାର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମନ ଲାଗିବ ନାହିଁ। ଯେଉଁମାନେ ଘରଠାରୁ ଦୂରରେ ଚାକିରିରେ ନିୟୋଜିତ ହୁଅନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହରାଇ ପାରନ୍ତି। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପାର୍ଟୀର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଉନ୍ନୀତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ଦିନ ହେବ ତେଣୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ ନିଶ୍ଚୟ ନିଅନ୍ତୁ। ଯଦି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କୋର୍ଟର ଚକର କାଟିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ। ପିଲା କିମ୍ବା ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାକରି କିଛି କରିବା ଭଲ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର ନେଇ ଆସିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ କାରବାରର କିଛି ବିଚାରାଧୀନ ଇସୁ ସମାପ୍ତ କରିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ କଷ୍ଟଦାୟକ ଦିନ ହେବ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। କୌଣସି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣ ଟଙ୍କା ହରାଇ ପାରନ୍ତି। ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଆପଣ କିଛି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଯଦି ଘରର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାମ କରିବାକୁ ବାରଣ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାହା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ସଂଗଠନରେ ଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କଥା କହିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବିଦେଶରୁ ଆମଦାନୀ-ରପ୍ତାନୀର ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଏହାକୁ ସମାପ୍ତ କରିବା ପରେ ହିଁ ଆରାମ ନେବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ମନ ବିଚଳିତ ହେବ। ପରିବାରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରେମ ରହିବ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସମ୍ପତ୍ତିର ସଂକେତ ଦେଖାଉଛି। ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ ଜମି ଯାନ ଘର ଦୋକାନ ଇତ୍ୟାଦି ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ। ଭଉଣୀର ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପରିଜନଙ୍କର କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣ ଦିନର କିଛି ସମୟ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ବିତାଇବେ ଯାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ପିଲାମାନଙ୍କର ସଙ୍ଗତ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନେ କିଛି କୁସଙ୍ଗରେ ଫସି ଯାଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ଟଙ୍କା ପାଇବା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିର ଠିକଣା ରହିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ପୋଷାକ ମୋବାଇଲ ଲାପଟପ ଇତ୍ୟାଦି ମଧ୍ୟ କିଣି ପାରନ୍ତି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲୋକମାନଙ୍କର ରଣନୀତି ବୁଝିବାକୁ ପଡିବ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଭୁଲ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଡକୁ ନେଇପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଏକାଗ୍ରତା ଏବଂ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଜଡିତ ହେବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ପିଲାଙ୍କର କିଛି ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଆଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ କିନ୍ତୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବେ। ଘରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ ନଚେତ ଘର ବାହାରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପରିହାସ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜ ମାଙ୍କୁ ଶଶୁର ଘର ପକ୍ଷର ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପୁନଃ ସାକ୍ଷତ ପାଇଁ ନେଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇ ପାରନ୍ତି।ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଘରେ କିମ୍ବା ବାହାରେ କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଧିକ କଥା କହିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପିଠି ପଛରେ ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯିବେ। ସେହି ଶ୍ରମିକମାନେ ଯେଉଁମାନେ ଅନ୍ୟ କିଛି ଚାକିରି ଖୋଜନ୍ତି ସେମାନେ ଏକ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ପିଲାଙ୍କ ପ୍ରତି ନିଜର ଦାୟିତ୍ୱ ବୁଝି ପୂରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ମନ ଅନୁସାରେ ଲାଭ ପାଇବା କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ବ୍ୟବହାରର କିଛି ଜିନିଷ କିଣିପାରନ୍ତି। କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ବିଷୟରେ କହିବା ପୂର୍ବରୁ କଥା ହେବା ଭଲ। ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ରଖିବା ଉଚିତ। ଆପଣ ନିଜ ମାଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବାହାରକୁ ବୁଲାଇବା ପାଇଁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବ୍ୟବସାୟିକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯାଆନ୍ତୁ ଏହି ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

ମକର ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ। ଗୋଟିଏ ପଟେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଢୁଥିବା ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯିବ ଅନ୍ୟ ପଟେ ଅନେକ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆସିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଏଜେନ୍ସି ନେବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଖୋଲା ରହିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କେବଳ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ କାହାର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିପାରେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ କାରଣ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଛବିକୁ ଖରାପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଖୁସି ରହିବେ। ପରିବାରରେ ସହିତ ଅନେକ ଦିନରୁ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟର ପୁରୁଣା ଅନୁଭୂତିଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ପାଇବେ। ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଆଜି କେବଳ ଜରୁରୀ ଜିନିଷ ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଅବଶିଷ୍ଟ ଟଙ୍କାକୁ ଶେଷ କରିଦେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ୱାଗତଯୋଗ୍ୟ ହେବ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିସ୍ତାର ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଥାଏ ତାହା ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *