Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୪ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨,ସୋମବାର,ଏହି ୫ ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ ମହାଦେବଙ୍କ କୃପା, ବଡ଼ ସମସ୍ୟା ର ହେବ ନିବାରଣ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆଜି ଭୋଳାନାଥ ଙ୍କ କୃପାରୁ କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୧୪ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳ ର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳ ର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୪ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨।

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନରେ କିଛି ବଡ ଖୁସି ଆସିପାରେ। କୌଣସି ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି ହାସଲ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ପିଲାମାନଙ୍କୁ ବିଦେଶରେ ପଢ଼ିବାକୁ ପଠାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ଏବଂ ଠିକ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ବୟସ୍କମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହେବେ କିନ୍ତୁ କାହାକୁ ମଝିରେ ରଖି ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏହା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଆଣିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ମଧ୍ୟ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୃଢ଼ ଭାବରେ ସାମ୍ନା କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ପୋଷାକ ଇତ୍ୟାଦି କିଣିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଆୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଏଥିରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜର ପିତାମାତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଲାଭ ପାଇବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ଏକ ପରିବାରର ଭୋଜି ପାଇଁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ଦେଖି ଖୁସି ହେବେ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିଛି।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ ଦିନସାରା ବ୍ୟବସାୟିକ ଅଶାନ୍ତିରେ ଲିପ୍ତ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ଆପଣ କିଛି ବିଶେଷ ସଫଳତା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରାଇଭେଟ ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ଯଦି ସେ କିଛି ପାର୍ଟ ଟାଇମ କାମ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସେ ଏଥିପାଇଁ ସମୟ ପାଇପାରନ୍ତି। ବିଦେଶରୁ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ସନ୍ତାନର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ FD ଇତ୍ୟାଦିରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ଦିନ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କାହା ସହିତ ବିବାଦ ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଏହାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକୁ ଭୁଲିଯିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ କିଛି ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ତାପରେ ସେମାନେ ନିଜ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ଉପାର୍ଜନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ମହିଳାମାନେ ବୁଲିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ନବ ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ ଉତ୍ସ୍ୟବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ କରିବେ ଯାହା ଦେଖି ସେମାନେ ଖୁସି ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବାର କୌଣସି ଉତ୍ସ ହରାଇବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱୀକୃତି ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି କେହି ଆଗକୁ ଯାଇ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ନଚେତ ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିପାରିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମଜାଦାର ଦିନ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଆନନ୍ଦରେ କାମ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ମିଳେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ ଗୁପ୍ତ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଅନ୍ୟର ହାତରେ ପଡିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ସେମାନଙ୍କର କିଛି ଯୋଜନାର ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବେ ଯାହାକି ସେମାନେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିଥିଲେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରର ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଯେହେତୁ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଖରାପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇଁ ଆପଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବା ଜାରି ରଖିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ। ପରିବାରରେ ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅବସର ପରେ ଏକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ ହେବ ଏବଂ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ କାହାର ସହଯୋଗ ପାଇ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳ ହେବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ତାହା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଦିନ ଭଲ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ କାହାର କଥା ଶୁଣି ତାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କିଛି ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପରାମର୍ଶକୁ ଅନୁସରଣ କରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦେଖି ଖୁସି ହେବେ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସୃଜନଶୀଳତାରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେଠାରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ କିଛି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ। ଯଦି କୌଣସି ଧାରଣା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଲାଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆପଣ ସନ୍ତାନ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିର କାରଣ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାବଧାନ ପୂର୍ବକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅତୀତର ଅନୁଭୂତିର ଲାଭ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଗରେ ରହିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଭୁଲ କାମ କରେଇପାରେ ଯାହା ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କି ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ନିୟୋଜିତ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମନର କିଛି ସମସ୍ୟା ସେୟାର କରିବେ।

ମକର ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ସାମାନ୍ୟ ନରମ ଗରମ ଦିନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ନିଜର ଘର ଶୀଘ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଭଲ ହେବ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ କରିପାରନ୍ତି କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଆଇନଗତ ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସରକାରୀ ଶକ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଆପଣ ନିଜର ବୁଦ୍ଧିରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କାହା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ପ୍ରତାରଣା ମିଳିବ କେବଳ ମଧୁର ଆଚରଣ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଘରେ ଏବଂ ବାହାରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ରାଗିଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାମରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ କାହା ସହିତ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିଛନ୍ତି ତେଣୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହେବ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଜିତିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦିନ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଜର ପରିବାରର କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଧରି ରଖିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଆପଣ କେବଳ ସେମାନଙ୍କୁ ସଫଳ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜର ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତିର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ କୌଣସି ଭୁଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ଦେଇପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିବେ ଯାହାଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଭାବି ଚିନ୍ତି କଥା ହେବା ଭଲ ହେବ ନଚେତ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ନଚେତ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ଯାହାର ଆପଣ ତୁରନ୍ତ ଫାଇଦା ଉଠାଇବେ। ଦିନଟି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *