Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୮ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨,ଶୁକ୍ରବାର:ଆଜି ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ମଧ୍ୟରେ ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୧୮ ମାର୍ଚ୍ଚ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳ ର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୮ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨।

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ସାହସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ବଢାଇବାର ଦିନ ହେବ। ଯଦି ସଂପର୍କରେ କିଛି ତିକ୍ତତା ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ସେମାନେ ଉନ୍ନତି କରିବେ। କୌଣସି ଆର୍ଥିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ ଯେଉଁଥିରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ସିନିୟରମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହେବେ। ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବାହାରକୁ ବୁଲାଇବା ପାଇଁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବାରୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହାକୁ ଫେରସ୍ତ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ପର୍ବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଭଲ ଯୋଗ ଅଛି କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ଅଟକି ଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇ ପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣ ଆଶା କରିନଥିବେ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଜମା ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି ତେବେ ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଆନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଆୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଏହାକୁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଭଲ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଗକୁ ଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି ତେବେ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାର୍ଥପରତା ଭାବି ପାରନ୍ତି। ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ବିବାଦରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ। ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଆପଣ କିଛି ନିରାଶାଜନକ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆଣିବ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର କଥାରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ ଯେହେତୁ ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଖରାପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ଅର୍ଥର କିଛି ଅଂଶକୁ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବେ। ରାଜନୀତି ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନଚେତ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରୁ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଏକ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂତନ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ। କୌଣସି ଜିନିଷ କିଣିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ କମ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ରହିବ। ଯଦି ପିତାଙ୍କର କୌଣସି ଆଖି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଥାଏ ତାହେଲେ ତାଙ୍କର ଦୁଃଖ ବଢ଼ିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଜରୁରୀ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତି ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ଯାଆନ୍ତୁ କାରଣ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାର ଭୟ ଅଛି। ଶିକ୍ଷାରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ପଡିପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାର ଦିନ ଅଟେ କିନ୍ତୁ ଚାକିରୀ ଖୋଜିବାରେ ଏଠି ସେଠି ବୁଲୁଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ସମୟ ନେବେ। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଚାପିତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଯଦି ଭଉଣୀର ବିବାହରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଏ ତେବେ ଆପଣ ଏହାର ସମାଧାନ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ପରିବାରର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ତାହା ପାଳନ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା କାହାର କଥାରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ଏବଂ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରି ତାହା କରିବେ। କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ ସେମାନଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି କାମ ସେମାନଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ କଟୁ କଥା କହିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ କିମ୍ବା ମଝିରେ ପୁରୁଣା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ଦୀର୍ଘ ଦିନର ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅନେକ ଲାଭର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱୀକୃତି ଦେବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେହିମାନେ ଯେଉଁମାନେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ସାଥୀ ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କର ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଖରାପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ପିତାଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନରୁ ଆପଣ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବେ ଏବଂ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ତାଙ୍କର ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା କିଛି ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ପିଲାକୁ କୌଣସି କାମ କରିବାକୁ କୁହନ୍ତି ତେବେ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହାକୁ ଠିକ ସମୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଖୋଲା ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରନ୍ତି। ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ମଧୁର କଥାବାର୍ତ୍ତା ସହିତ ସେମାନଙ୍କ ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାକୁ ପଡ଼ିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଏଥିରେ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅଳସୁଆ ଦିନ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ନାହିଁ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସାଇନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆଖି ଏବଂ କାନ ଖୋଲା ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପାର୍ଟୀରେ ଆପଣଙ୍କର ଭାବନାକୁ ସେୟାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେ ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ପାରନ୍ତି। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଅନ୍ୟଥା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କେହି ଟଙ୍କା ଋଣ ମାଗନ୍ତି ତେବେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ପରେ ଏହାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ବିଭେଦ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ। ଯେଉଁମାନେ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌସି ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ। ଆପଣ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହଠାତ ଖରାପ ହେତୁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ। ପିଲା ମାନେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଚାକିରି ପାଇବା ପରି କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ। ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ସନ୍ତାନ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲାଇବାକୁ ନେଇପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ଏମିତି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷତ ହେବ ଯିଏ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ମାଙ୍କୁ ଛୋଟ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ନେଇ ପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଆପଣ ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବା ଭଲ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଘରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ସେଠାରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ କିଛି ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପିଲାମାନଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନେ କିଛି ଭୁଲ ସଙ୍ଗତରେ ଫସି ରହିପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ। ଯଦି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଥାଏ ତେବେ ଆପଣ ଏହାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ନିଜ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରନ୍ତି। ନବ ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂତନ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ ଏବଂ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି। ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହର ନିଶ୍ଚିତତା ହେତୁ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଏକ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ କିଛି ପୁରୁଣା ଅଭିଯୋଗ ଦୂର କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଘର ସଫା କରିବା ଏବଂ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ଆପଣ ନିଜର ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ପଡ଼ୋଶୀରେ କୌଣସି ବିବାଦ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତାହା କରନ୍ତୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *