Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨ : ଗୁରୁବାର:ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ୧୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୨|

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର କାମ କରେଇବା ପାଇଁ ଆପଣ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜର କାମ କରେଇବା ପାଇଁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ଚୁପ ରହିବା ଭଲ ହେବ ନଚେତ ଏହା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟାଣି ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆପଣ ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ପ୍ରିୟ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାମ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଆଦୌଭାଗ୍ୟ ହାତରେ ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଏହା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଟକି ଯାଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ଯାନ କିଣିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ। ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲୋକମାନେ ଆଜି ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ଭଳି କୌଣସି ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସଂଘର୍ଷ ପରେ ଆଜି ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବା ଭଳି ଲାଗୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଅନ୍ୟଥା ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଆନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତାହା କରନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଖୁସି ପାଇବା ଭଳି ଲାଗୁଛନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଏଠି ସେଠି ବୁଲୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ମଧ୍ୟ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଆଦର୍ଶଗତ ମତଭେଦ ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ନିଜର ମତ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ପରିବାରର କୌଣସି ଶୁଭ ଏବଂ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ। ବାପାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହଠାତ ଖରାପ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ଅନାବଶ୍ୟକ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଭାବରେ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ପିଲାମାନଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ କିଛି ଭୁଲ ସଙ୍ଗତରେ ପଡିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଚତୁର ବୁଦ୍ଧି ଦ୍ୱାରା ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଜଣେ ଅତିଥି ଆସିପାରନ୍ତି।ଯଦି ଆଜି ଅଛି ଯୁକ୍ତି ଉପୁଜେ ତେଣୁ ଆପଣ ସେ ବିଷୟରେ ଚୁପ ରହିବା ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସହଯୋଗକୁ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ପାଇବା ଭଳି ଲାଗୁଛନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଭଲ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନିରାଶାଜନକ ଦିନ ହେବ। ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ ଯେତେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେତେ ଅଧିକ ଲାଭ ମିଳିବ ନାହିଁ। ପରିବାରରେ ପାରସ୍ପରିକ ମତଭେଦ ହେତୁ ପରିବାରର ପରିବେଶ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଉତ୍ତେଜିତ ହେବେ। ସନ୍ତାନ ଆଜି ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇଥିବାରୁ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ନିବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଛୋଟ କଥା ଉପରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନେ ବିଦେଶରୁ ଶିକ୍ଷା ଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନ ବଢାଇବାର ଦିନ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଗାଡି କିଣିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଶତ୍ରୁଙ୍କ ଠାରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଦେବ ଦର୍ଶନଙ୍କ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଆପଣ ନିଜର କିଛି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଆପଣ ସାକ୍ଷାତ କରି ଖୁସି ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ମାନସିକ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେବ। ଭଉଣୀର ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ସମାପ୍ତ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ପରେ ଆପଣ ଶିଶୁର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜ ମାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର ଆଣି ପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇ ଖୁସି ହେବେ ତଥାପି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପୁନଃ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଅନାବଶ୍ୟକ। ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ଜମି କିଣିପାରନ୍ତି। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ତିକ୍ତତାକୁ ମଧୁରତାରେ ପରିଣତ କରିବାର କଳା ଶିଖିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଲାଭ ଉପାର୍ଜନ କରିବେ। ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀମାନେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମୃଦ୍ଧ ଦିନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବାକୁ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ଅଚଳ ସମ୍ପତି ବିନିଯୋଗ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ। ସେମାନେ ମୁକ୍ତ ଭାବରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ। ପିତାଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହ ମେଣ୍ଟ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରାଇଭେଟ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଜୁନିୟରମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନଚେତ ସେମାନେ ଏକ ଯୁକ୍ତି ଭିତରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ ସରକାରଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ସହଯୋଗ ପାଇଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି କିନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ରାଜନୀତି ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ କିଛି ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅନ୍ତିମ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି କାରବାର କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ କରାଯାଇଥାଏ ତେବେ ଏହା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଯଦି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ପାର୍ଟ ଟାଇମ କାମ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଏଥିପାଇଁ ସମୟ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର କିଛି ଟଙ୍କା ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦାନ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ।

ମକର ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସାରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ନିଶ୍ୱାସ ଛାଡିବେ। ଯଦି କୌଣସି ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ପାରସ୍ପରିକ ବିବାଦ ଥାଏ ତେବେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ କଥାକୁ ସେମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରଖିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ହୁଏତ କିଛି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭୟ କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ସେମାନେ ମନ ଖୋଲି ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଆଖି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଥାଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରେ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ନିଜ ପିଲାକୁ ଯାହା କାମ କରିବାକୁ କୁହନ୍ତି ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ଆକାଂକ୍ଷା ପୂରଣ କରିବାର ଦିନ ହେବ। ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ବିତର୍କରୁ ଆପଣ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଶୁଣିଥିବା ଶବ୍ଦ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଅସୁବିଧା ଆଣିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ଉପାର୍ଜନ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାକୁ ସପିଂ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଆୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଏହାକୁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଭଲ ହେବ। ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। କୌଣସି ନୂତନ ଚାକିରି ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରେ। ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ କିଛି ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଟଙ୍କା ପାଇବେ ଯାହାକୁ ପାଇ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ କିନ୍ତୁ ପରିବାରର କୌଣସି ଛୋଟ କଥା ଉପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ରାଗିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ଘଟଣାର ଏକ ଅଂଶ ହୁଅନ୍ତୁ ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *