Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୨ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୨, ଶନିବାର:ବୃଷ, ବିଛା ଏବଂ ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଶକ୍ତି ପାଇବେ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ମେଷ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି। ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅନେକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟକର ମନେହେଉଛି। ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଦ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରଗତିଶୀଳ ଦିନ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ସମ୍ଭବ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପୂର୍ବରୁ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତୁ। ସମୟ ବଢୁଥିବା ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଉଛି। ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ ଅଟେ।

ବୃଷ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଚାକିରିର ଅଫରଗୁଡିକ ଏକ ବହୁରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କମ୍ପାନୀରୁ ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ। ଲଭମେଣ୍ଟ ଆଜି ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ସରପ୍ରାଇଜ ଦେଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ରାତିରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ ଆଶାର ଏକ ଯାଦୁକର ଦୁନିଆରେ ଅଛନ୍ତି। ରୋମାଞ୍ଚକର ନୂତନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ ନିଜକୁ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଣିଦେବ। ନିଜର ମୂଲ୍ୟବାନ ସମୟକୁ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାନ୍ତୁ। ଏହା ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ମଲମ ଅଟେ। ସେମାନେ କଦାପି ସୁଖ ସମାପ୍ତ କରିବାର ଉତ୍ସ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ ହେବେ। ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କର କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରନ୍ତି। ରାସ୍ତାରେ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ଭାବରେ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିପଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଅଆପଣ ନିଜର ଜୀବସାଥୀର ଦୃଢ଼ ରୂପ ଦେଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜିର ଦିନ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସପିଂ କରିବାର ହେବ। କେବଳ ନିଜର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମର୍ଥନର ଉତ୍ସ ହେବ। ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ। ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳତା ଦ୍ୱାରା ରାଜ୍ୟ ପକ୍ଷରୁ ଅର୍ଥ ପାଇବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କଳା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଦକ୍ଷତାକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ। ଅତୀତରେ ଅଆପଣ ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଶକ୍ତି ଏହାର ଶିଖରରେ ରହିବ। ଅସୁବିଧାକୁ ଆପଣ ସୁଯୋଗ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବେ।

ସିଂହ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ସୁଖଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସ୍ଥାପତ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର କାମ ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନରେ ମିଳିପାରିବ। କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ଅଛି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ଜମି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି କାରବାର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଏହାର ଭଲ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ନିୟମିତ ଯୋଗ କରି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆଜି ଫିଟ ରହିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଖରାପ ବ୍ୟବହାର ଘରର ପରିବେଶକୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରିପାରେ। ଅନ୍ୟମାନେ ଯେପରି ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସେହିଭଳି ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ। ଶୀଘ୍ର ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବ୍ୟ କୋଣରୁ ଦେଖନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହ ଶେଷ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁ ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରି ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ। ପ୍ରେମରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଃଖ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ ସାମାନ୍ୟ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ। ଆଗାମୀ ଦିନଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ହଠାତ ଭ୍ରମଣ ହେତୁ ଆପଣ ଉପାଧିର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି। କାହା ସହିତ ବିବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ସଫଳତାର ରାସ୍ତା ଖୋଲୁଛି ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଉପକୃତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ପୁଣି ଥରେ ସମୟକୁ ଫେରିପାରିବେ ଏବଂ ବିବାହର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଦିନର ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନୂଆ ଜିନିଷ ଶିଖିବାକୁ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିବା ସହଜ ହେବ। ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଆଜି ଅଫିସରେ ଅତିରିକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ଶୀଘ୍ର ଶେଷ ହେବ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଖୁସି ହୋଇ ବସ ଆପଣଙ୍କୁ ପିଠିରେ ଥାପି ପାରନ୍ତି। ଆଜି ଓକିଲମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଧନୁ ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ କ୍ରୀଡ଼ାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଫିଟ ରଖିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଜମି ଅଚଳ ସମ୍ପତି କିମ୍ବା ସାଂସ୍କୃତିକ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆପଣ ସମସ୍ତ ପାରିବାରିକ କରଜ ଶେଷ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। କାହା ସହିତ ହଠାତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ସାକ୍ଷାତ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବନାଇବ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏବଂ ରୂପକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ସନ୍ତୋଷଜନକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। କୌଣସି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀର ପୁରୁଣା ସ୍ମରଣୀୟ କାହାଣୀ ଆଣିପାରେ।

ମକର ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରବୃତ୍ତି କିଛି ପରିମାଣରେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆଡକୁ ରହିବ। ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଲାଭର ପରିମାଣ। ଆପଣ ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ହଠାତ ଭାବନା ଦ୍ୱାରା ଦୂରେଇ ଯିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ଯଦି ଅଆପଣ ଟିକିଏ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାମ କରନ୍ତି ତେବେ ସମାଧାନ ଶୀଘ୍ର ବାହାରକୁ ଆସିବ ଏବଂ ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ସୁଖ ପାଇବେ। ଆପଣ ଆଜି ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଚମତ୍କାରତା ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ଆଜି ଘରେ ଏବଂ ଅଫିସରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜିର ଦିନ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କର ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆଜି ଅଫିସରେ କିଛି ସହକର୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବିରୋଧ କରିବେ ତାପରେ କିଛି ସହକର୍ମୀ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବେ ଏବଂ କିଛି ସହକର୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ରହିବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଅଧ୍ୟୟନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବା ପାଇଁ ସମୟ ମେଣ୍ଟେନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ। ପରିବାରରେ ଅତୀତର ଭୁଲ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ନଥିଲା ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସଂଶୋଧିତ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:- ଟଙ୍କା ଅର୍ଥ ପରିସ୍ଥିତି ଏବଂ ଏହା ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଚାପର କାରଣ ହୋଇପାରେ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ବିନିଯୋଗକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଅନାବଶ୍ୟକ କ୍ଷତିରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅଧିକାଂଶ ସନ୍ଧ୍ୟା ଅତିଥିମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟର ଚାପ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଏବଂ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଦିନର ଶେଷ ଭାଗରେ ଅଧିକ ଚାପ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ବିଶ୍ରାମ ନିଅନ୍ତୁ। ଯାତ୍ରା ଏବଂ ଭ୍ରମଣ ଇତ୍ୟାଦି କେବଳ ଉପଭୋଗ୍ୟ ନୁହେଁ ବରଂ ବହୁତ ଶିକ୍ଷଣୀୟ ମଧ୍ୟ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *