Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୬ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୨ ,ବୁଧବାର: ଆଜି ୧୨ଟି ରାଶିର ଦିନଟି କେମିତି କଟିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୨୬ ଜାନୁଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୬ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୨

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ତିକ୍ତତା ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ ଆଜି ଆପଣ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଚାପ ପାଇପାରନ୍ତି। ପରିବାରରେ କିଛି ମତଭେଦ ଦେଖାଦେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ସାମାନ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଛି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣ ସମ୍ମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବଢାଇବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ବିଷୟ ଉପରେ ଏକ ଦୃଢ଼ ଧାରଣା ରଖିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ତଥାପି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେବା ଉଚିତ ସେମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବେ। ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସମସ୍ୟାକୁ ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହାର ସମାଧାନ ପାଇବେ। ଯଦି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରିନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ଏହାକୁ ପରିଚିତ କରିପାରନ୍ତି ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ପରିବାରରେ କିଛି ଶୁଭ ଏବଂ ମାଙ୍ଗଳିକ ଘଟଣା ଘଟିପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଗତିବିଧି ହେବ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କାହା ବିଷୟରେ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ତେବେ ଏଥିରେ ନୀରବ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ।ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରର ଏକତା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯେଉଁମାନେ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆଜି ସଫଳତା ପାଇବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ବୁଦ୍ଧିରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ସିନିୟରଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସାହାଯ୍ୟ ମାଗନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇବେ। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ପାରିବାରିକ କଳହ ହେତୁ ଲୋକମାନେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିବେ ଆଜି ସେମାନେ ସେହି ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଭଳି ଲାଗୁଛନ୍ତି। ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଅପସାରଣ କରାଯିବ। ଆଜି ଚାକିରିରେ ନିୟୋଜିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନଙ୍କ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କ୍ରୋଧର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମାନିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ବିଚାରାଧୀନ ଅଛି ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କାହାକୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗନ୍ତି ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଲମ୍ବା ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନିଜ ନିବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ମତଭେଦ ରହିଥିଲା ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ପାର୍ଟିର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହଠାତ ଖରାପ ହେତୁ ପରିବାରର ଶାନ୍ତି ବିଚଳିତ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସମସ୍ତେ ବିବ୍ରତ ହେବେ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କାହାକୁ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନେ କୌଣସି କ୍ଷତି ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ନକରିବାରୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ଠାରୁ ଗାଳି ଶୁଣି ବାକୁ ପଡିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ କିଛି ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଟେନସନ ପାଇବା ଭଳି ଲାଗୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପିଲାଙ୍କ ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ତେବେ ଆଜି ଏହା ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଚାଲିଯିବା ଭଳି ଲାଗୁଛି। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିପାରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ବେଳେବେଳେ ବଡ଼ମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବା ଭଲ ଏବଂ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ମଧ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବା ଭଲ। ଯଦି ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ନିଜର ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବେ ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କାକୁ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଆଜି ଜୁଆ ଲଟେରୀରେ ନିବେଶ କରନ୍ତୁ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦୌଡ଼ିବାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏବଂ ସେହି ଚାଲିବା ବ୍ୟର୍ଥ ହେବ କାରଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିଲେ ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଅର୍ଥର କିଛି ଅଂଶ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟୟ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ମାନ ସମ୍ମାନ ବଢାଇବ କିନ୍ତୁ ଆଜି କାହାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ସେହି ଉପଦେଶଟି ଠିକ କି ଅନ୍ୟଥା ପରେ ଆପଣ ଏହା ବିଷୟରେ ବହୁତ କିଛି ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ଦୌଡ଼ିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସେମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଯେହେତୁ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯିଏ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଗତିରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପକେଟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ବିବାଦ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଅସୁବିଧା ହେବ।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ପିଲାମାନଙ୍କ ସଂଗତ ଉପରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ଭୁଲ ସଂଗତ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ରିସ୍କ ନେବାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ କେବଳ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କରନ୍ତୁ ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ କୌଣସି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେତୁ ଖୁସି ହେବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରେମ ବଢିବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକେ ନରମ ରହିପାରେ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କିଛି ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି କଷ୍ଟର ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଏହା ହୁଏ ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ ନଚେତ ଏହା ପରେ ଏକ ରୋଗର ରୂପ ନେଇପାରେ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯାଆନ୍ତୁ କାରଣ ସେହି ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ କିଛି ଲାଭ ପାଇବେ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ବିତର୍କ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଧୁର କରିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କାମ ଅପେକ୍ଷା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ କାରଣ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କାମ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ନାହିଁ। ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର କାମ ଛାଡି ପାରନ୍ତି। ପଛରେ ଏବଂ ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା କୌଣସି ପ୍ରତିଜ୍ଞା ପୂରଣ କରିବେ ନାହିଁ ତେବେ ସେହି କାରଣରୁ ଆପଣ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ହାସଲ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅଧିକ ଖୁସି ହେବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *