Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୭ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୨,ସୋମବାର:ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଜାତକର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୋମବାର ଦିନଟି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରହିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୧୭ ଜାନୁଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୭ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୨

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ କାରବାର ମାମଲାରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ହେବ କାରଣ ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଶୁଝିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ହେବ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ସେହି ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ହେତୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ କିଛି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ କିଛି ମାନସିକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ନୈରାଶ୍ୟଜନକ ଖବର ଶୁଣିପାରନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ବହୁତ ଦିନ ଧରି କିଛି ରୋଗ ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିଥିବେ ତେବେ ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯିବେ। ସେମାନଙ୍କର ଯନ୍ତ୍ରଣା ବଢ଼ିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ସାନ ସଦସ୍ୟ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବାପାଙ୍କର ମଧ୍ୟ କିଛି ଗଳା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିତାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଉପକୃତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯେ କାହାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାବେଳେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ କାରଣ ଆଜି କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ହଡ଼ବଡ଼ିପାରେ। ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେଣୁ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପକେଟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି କିଣିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ବିତାଇବେ ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର କିଛି ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଉପରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଧନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବିନିଯୋଗ କରିଥାନ୍ତି ଆଜି ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଅର୍ଥ ଅଭାବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବୟସ୍କମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ଚାହୁଁଥିବା ସୁବିଧା ପାଇ ଖୁସି ହେବେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରୀ ଦିଗରେ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିପାରେ କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ବୟସ୍କ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜି ପରିବାରରେ କୌଣସି ପୂଜା ପାଠ ଯଜ୍ଞ ଇତ୍ୟାଦି ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଆଜି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହଠାତ ଖରାପ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବ୍ୟବସାୟିକ କାରବାର ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମୃଦ୍ଧ ଦିନ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ଏକାକୀ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଜ ମନରେ ଚାଲିଥିବା ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ପାଇବେ ଯାହା ପରେ ଆପଣ ମାଙ୍କୁ ଶିଶୁ ତରଫରୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହ ମିଶିବା ପାଇଁ ନେଇକି ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୂରଣ କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ଅଟକି ରହିଥିଲା ତେବେ ଆଜି ସେଗୁଡିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଆଜି ସତର୍କତାର ସହିତ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ପଡିବ। କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେ କୌଣସି ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଦେବେ ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାଭାବ ଜଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କର ଅନେକ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇଯିବ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଉଭୟ ଯୋଗ ଏବଂ ବ୍ୟାୟାମ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବିରକ୍ତିକର ସ୍ୱାଭାବ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଗତି ମଧ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପିତାଙ୍କ କାରଣରୁ ଶିକ୍ଷାରେ ଥିବା ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ସେମାନେ ଏହାର ଚଳନଶୀଳ ତଥା ଅସ୍ଥାବର ଦିଗକୁ ନିରପେକ୍ଷ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ଉଚିତ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେମାନେ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ବିବାହିତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣ ଯେଉଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବେ ସେଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲାଭ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ପରୀକ୍ଷାରେ ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା କାରଣରୁ ଛାତ୍ରମାନେ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ମଧ୍ୟ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଅଆପଣ ନିଜର ଭଉଣୀର ବିବାହରେ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହାକୁ ଅପସାରଣ କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ପହଞ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ତେଣୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ମନରେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଅଛି ତାକୁ ମଧ୍ୟ ଆସିବା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ ତାପରେ ସେ କେବଳ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଭଳି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ ଏବଂ ଅଆପଣ କିଛି କାମକୁ ଆଗକୁ ନେଇ ପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ନହେଉ।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଏକାଗ୍ରତା ହୋଇ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଜଡିତ ହେବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତାର ସିଡ଼ି ଚଢ଼ିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରତିପକ୍ଷର ଶବ୍ଦ ଶୁଣିବା ଠାରୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣ କିଛି କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ସନ୍ତାନ ଆଜି ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇବା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଖୁସି ରହିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଶଶୁର ଘର ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବା ଭଳି ଲାଗୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଶଳା ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାର ଭୟ ଅଛି କିନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ଆଜି ଯାଉଛନ୍ତି ତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବ କିନ୍ତୁ ସେଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ପିକନିକ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ ଯାହା ସହିତ ଆପଣ ପୁରୁଣା କଥା କହି ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ତାଜା କରିବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଅଧିକ ଲାଭ କିମ୍ବା ଅଧିକ କ୍ଷତି ପାଇବେ ନାହିଁ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ସୀମିତ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜର ଦୈନ୍ଦିନ ଖର୍ଚ୍ଚ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଏହାକୁ ଏକ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କଠାରୁ ନେଇଯାଅନ୍ତୁ ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ ନଚେତ କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଭୁଲ ଉପଦେଶ ଦେଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟର ଅସୁବିଧା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣର ମଧୁରତାକୁ ହରେଇବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ । ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରିଛନ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣ ହେତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *