Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୫ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୨, ଶନିବାର:ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜି କେଉଁ ରାଶି ସଫଳତା ପାଇବ, ଆଉ କାହାକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ୧୫ ଜାନୁଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୫ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୨

ମେଷ ରାଶି:-

ପରିଶେଷରେ ଆପଣଙ୍କର ବରିଷ୍ଠମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଆପଣ ସମସ୍ତ ସମ୍ପର୍କର ଲାଭ ଉଠାଇ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ଉଚିତ କାରଣ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ଏପରି ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ। ବିଶେଷକରି କ୍ଷମତାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ। ନିଜର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଆର୍ଥିକ ପରାମର୍ଶଦାତା ଦରକାର। ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ପରାମର୍ଶଦାତା ବାଛନ୍ତୁ। ଆପଣ ତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶରୁ ଭଲ ଦିଗ ପାଇବେ। ଗାଫି ଟ୍ରାକରେ ଆସିଯିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଘର ଉପରେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଲ ଖବର ଆଣିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସ କାମ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ଟଙ୍କା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆଜି କେହି ଜଣେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଏହାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତାମତକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ। ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ସମୟରେ ଆପଣ ଏକ ଛୋଟ ପାର୍ଟିର ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଏହି ରାଶିର ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ହନୁମାନଙ୍କୁ ବିଶେଷ ଲଡୁ ଭୋଗ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ। ଏହା ଦ୍ୱାରା ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ନେହ ଦେବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହିତ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଏହି ଦିନ ଆପଣ ନିଜେ ଏହି ସୂତ୍ରକୁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ହାତ ଲଗେଇବାକୁ ଭୟ କରୁଛନ୍ତି ତାକୁ ଗୋଟେ ଚୁଟକିରେ ସମାଧାନ କରିବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ କେହି ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରଣା ହୋଇପାରନ୍ତି। ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି କୌଣସି ନୂଆ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଦ୍ୱାରା ଜୀବନକୁ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ ଯାହାକୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ଆପଣ କଳ୍ପନା ବି କରିନଥିବେ ହଠାତ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ସମୃଦ୍ଧ ଦିନ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେଠାରେ କରନ୍ତୁ ଯେଉଁଠାରେ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଅଛି।ସେୟାର ବଜାର ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଭଲ ହେବ। ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ଏହାକୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କରନ୍ତୁ। ସେ ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କର ବିନିଯୋଗ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ବ୍ୟତୀତ ହେବ ଯଦି ଆପଣ ଚାପରୁ ଦୂରରେ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବା ସହିତ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। ଆଜି ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ। ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନେ ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିପାରନ୍ତି। ଯଦି ସମ୍ପର୍କର କୌଣସି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିପାରିବେ। ଗଣେଶଙ୍କୁ ଦୁବ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ସକ୍ଷମ ନହେବା ହେତୁ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ନୁହେଁ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରଖିବେ ନଚେତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ମନୋବଳ ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଭଲରେ ବିତାଇବେ। ଭାବପ୍ରବଣତା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନରମ ଗରମ ରହିବେ। ଆଜି ପଢ଼ିବାକୁ ତାଙ୍କର ମନ ଲାଗିବ। ହଠାତ ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବ ଯେ ଆପଣ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିଛନ୍ତି ଯାହାକୁ କେହି ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇନାହାଁନ୍ତି। ଏହି ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣ ଜାଣିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିଲା। କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ନିଜର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ। କ୍ରୋଧରେ ଆପଣ କିଛି ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ନେଇପାରନ୍ତି। ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଉଚିତ। ଯଦି ଆପଣ କଠିନ ଏବଂ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ତେବେ ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ହେବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ସପିଂ କରିବାକୁ ଯିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଯୋଜନା ବାତିଲ କରନ୍ତୁ। ହଠାତ କୌଣସି ଅତିଥି ଆପଣଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଆସିପାରନ୍ତି। ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରେ। ସିନିୟରମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ କାହାକୁ ମଧୁର କଥା କହି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରାଇ ପାରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଦିନଚର୍ଯ୍ୟ ବଦଳାଇବାକୁ ପଡିବ। ଅନେକ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଛନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଛୋଟ କଥା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଚେଷ୍ଟା କଲେ ମିଳିବ। ଆପଣ ସାମାଜିକ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କୁ ଶାନ୍ତି ଆଣିଦେବ। ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଲୋଚନା ସମ୍ଭବ ଅଟେ।

ମକର ରାଶି:-

ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏହା ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ଅଟେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଶକ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରବୃତ୍ତିକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ଉଚିତ ଏହା ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଏହା ଅଚଳ ସମ୍ପତି ପରି ବ୍ୟବସାୟକୁ ଚୂଡାନ୍ତ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି। ଆପଣଙ୍କର ବିନିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ସମ୍ପତ୍ତି ବିକ୍ରୟ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଭଲ ରହିବ। ଏହି ରାଶିର ଦମ୍ପତି ଆଜି ନିଜ ପତିଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଅସୁବିଧାଜନକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଟନିକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ। ଏହି ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଅଧ୍ୟୟନରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ବଡ଼ ଭାଇଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲାଭ ପାଇବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଶାସନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଏହି ମାମଲାରେ ବିଜୟର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଇଚ୍ଛିତ ପଦବୀ ପାଇବା ପାଇଁ ଅଧିକ ପ୍ରୟାସ ଆବଶ୍ୟକ। ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜଡିତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଠାରେ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରାଯିବ। ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *