Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୧ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୨,ମଙ୍ଗଳବାର:ଆଜି ଏହି ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଖାସ ରହିବ, ଜାଣନ୍ତୁ ୧୨ଟି ରାଶିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୧୧ ଜାନୁଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୧ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୨।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ପୁରା ଦିନ ସନ୍ତାନର ଶିକ୍ଷାର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଏବଂ ଏକ ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଆଡମିଶନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଦିନସାରା ଦୌଡ଼ିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ୟାର ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ଦେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ରହିଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ ଯାହାର ପୂରଣ ହେବା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଵଭାବ କ୍ରୋଧିତ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣ ମଧ୍ୟ ବଦଳିଯିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ଦେଖାଯିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କାହା ଦ୍ୱାରା କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି ଯାହା ସହିତ ଆପଣ ସାକ୍ଷାତ କରି ଖୁସି ହେବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଥିବା ସମସ୍ୟାରୁ ମଧ୍ୟ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କାହାଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବ୍ୟବସାୟ ଯଦି ଆପଣ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ କେବଳ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଆପଣ ଯାହା ବି କାମ କରିବେ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣ ଏଥିରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖି ଖୁସି ହେବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରକୁ ସମନ୍ୱୟ ପାଇଁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିଆଯାଇପାରିବ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଜର ସାଥୀମାନଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଏହାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଏହା ସହିତ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ କାରଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଥାଇପାରେ ଯାହା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ରହିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏହା ପ୍ରତି ଅସାବଧାନତା ଥିଲେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଏକ ବଡ ରୋଗର ରୂପ ନେଇପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ନୂତନ ସଫଳତା ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ସୁଖ ସେଠାରେ ରହିବ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେ କୌଣସି ଭୁଲ ସଙ୍ଗତର ଶିକାର ହେବେ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ।ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ନୁହେଁ ତେଣୁ କିଛି ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କିଛି ଭଲ ଅନୁଭୂତି ପାଇବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଶୁଭ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁ ଲାଭ ଅର୍ଜନ କରିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ ତେଣୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ। ଆପଣ ଶଶୁର ଘର ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ସପିଂ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ନେଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥାନ୍ତି ସେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଏକ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ଦେବା ପାଇଁ ହେବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ଅଧିକାରୀ ବି ଆପଣଙ୍କ କଥାରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବା ପରେ ପ୍ରିୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ନ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ ବିଦେଶୀ ଶିକ୍ଷା ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ଏହା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ପରେ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରରେ ପୂଜା ପାଠ ଭଜନ କୀର୍ତ୍ତନ ଇତ୍ୟାଦି କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ଆଚରଣ ହେତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ ଖରାପ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ସୁଖମୟ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପିଲା ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଛି ମହଙ୍ଗା ଉପହାର ମାଗିପାରନ୍ତି ଏବଂ ଯାହାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହାକି ଆପଣ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ନଚାହିଁଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କୌଣସି ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁନଃ ସମନ୍ୱୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ ଏଥିରେ ପରିବାରରେ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ କୌଣସି ପାରିବାରିକ ବିବାଦ ଶେଷ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ନିଜ ମାଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲାଇବାକୁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ନିଜର ସାନ ଭାଇଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ମସ୍ତି କରିବାରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ। ଆଜି କିଛି ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ ଯେଉଁଥିରୁ ଆପଣ କିଛି ଶିଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତି ଏମିତି ନହେଉ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡି। ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଯଦି ପଡ଼ୋଶୀରେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ବିତର୍କ ହୁଏ ତେଣୁ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟାଣିବା ଅପେକ୍ଷା ଚୁପ ରହିବା ଭଲ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବୃଦ୍ଧି ଆଣିବ କାରଣ ଆପଣ ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଆଇନଗତ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ଯୋଗୁ କିଛି ଅସୁବିଧା ଭୋଗିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନ କଥା କାହାକୁ ବନ୍ଧୁ ଭାବି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ସେ ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁ କିନ୍ତୁ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଭାବରେ ସେ ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁ ହୋଇପାରନ୍ତି ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣି ପରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଆପଣ ବହୁତ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ମାନସିକ ଚାପ ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇପାରି କିନ୍ତୁ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆଜି କେହି ଜଣେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜିର ପିଲାମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟା ଶୁଣିବାରେ ବିତାଇବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଯେଉଁମାନେ ଏକ ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ଶେଷ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଖୁସି ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗକୁ ଯାଇ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପରିଚୟ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ରାଜନୀତି ଦିଗରେ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ନିରାଶ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତର କିଛି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ଆପଣ ପିତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *