Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ପରେ ବନିବାକୁ ଯାଉଛି ଏମିତି ମହାସଂଯୋଗ, ଆଜିଠାରୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ୪ ଗୋଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ !

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଗ୍ରହ ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ମାନଙ୍କର ଚଳନର ପ୍ରଭାବ ଆମ ଜୀବନ ଉପରେ ପଡ଼ିଥାଏ। ଏହାଦ୍ବାରା ଆମ ଭାଗ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଥାଏ।ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ମାନଙ୍କର ଖରାପ ପ୍ରଭାବରୁ ଭଗବାନ ଆମକୁ ରକ୍ଷା କରିଥାନ୍ତି। ଗ୍ରହ ଦୋଷ ନିବାରଣ ପାଇଁ ଭଗବାନ ମହାଦେବ ଏବଂ ହନୁମାନଙ୍କୁ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରାଯାଇଥାଏ। ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏପରି ୪ଟି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ବୁଧ ଗ୍ରହର ମିଳିତ ପ୍ରଭାବରୁ ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି। ଆସନ୍ତୁ ସେହି ବିଷୟରେ ଜାଣିବା।

ମେଷ ରାଶି –

ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅଚାନକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।ବ୍ୟାପାର ଓ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ଅଧିକ ଉପାର୍ଜନ କରିବା ପାଇଁ ନୂଆ ପନ୍ଥା ଆପଣେଇ ପାରନ୍ତି। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ନୂଆ ସାଧନ ମିଳିବ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ମିଳିବ। ଭାଗ୍ୟ ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ।

ତୁଳା ରାଶି –

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମହାସଂଯୋଗର ଉତ୍ତମ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ। ଆପଣ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ, ସବୁଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭବାନ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି।ଆପଣଙ୍କର ସବୁ ଅଭିଳାଷା ପୂରଣ ହୋଇଯିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି –

ମହାସଂଯୋଗର ପ୍ରଭାବ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିବ। ସହକର୍ମୀ କିମ୍ବା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରି ପାରନ୍ତି। ଏହି ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଦେବ। ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ଓ ଚାକିରି ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ତାଳମେଳ ରଖିବେ। ଚାକିରୀରେ ପଦୋନ୍ନତୀ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଘରର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ଼ ରହିବ।

ମୀନ ରାଶି –

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଗାମୀ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଓ ମାନସିକ ରୂପରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ ହେବେ। ମହାସଂଯୋଗ ପ୍ରଭାବରୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ରହିବ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ, ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା, ତାହେଲେ ତଳେ ଥିବା ମତାମତ ବକ୍ସରେ ଆମକୁ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ। ଆଗକୁ ଆମ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ। ଧନ୍ୟବାଦ୍!

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *