Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୭ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧ ,ସୋମବାର,ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଜାତକର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୋମବାର ଦିନଟି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରହିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୨୭ ଡିସେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୭ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଘରର ନିର୍ମାଣ କିମ୍ବା ଆସବାବପତ୍ର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ସେମାନେ ଏଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଏକ ନୂତନ ଜିନିଷ କିଣି ପାରନ୍ତି ଯାହା କିଣିବା ଶୁଭ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଜର ମାଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବା ଭଳି ଲାଗୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆଜି ସେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମ କରିବାକୁ କହିବେ ତେଣୁ ତାହା ମଧ୍ୟ କରିବା ଜରୁରୀ ନଚେତ ସେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋ-ଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ପିକନିକ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଏକ ଉତ୍ସବ ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ନିଜର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ। ଯଦି ସେମାନେ ଏହାକୁ ଅବହେଳା କରନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ନିରାଶ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କୌଣସି ବିବାଦ ଥାଏ ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଚୁପ ରହିବା ଭଲ ହେବ ଏବଂ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଖୁସି ହେବେ ଯେଉଁଥିରେ କାହା ଯୋଗୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ତାହା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ସଂଘର୍ଷର ଦିନ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଏବଂ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ମଧ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆଜି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଅଛି ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରିନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ସହଯୋଗୀମାନେ ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ପାରନ୍ତି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଥକାପଣ ଏବଂ ଚାପ ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କର ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଶରୀର ଯ-ନ୍ତ୍ରଣା ଇତ୍ୟାଦି କିଛି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କର ଭାଇମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଶକ୍ତି ଦେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ଶୁଣିପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ପରିବେଶ ଏକ ପର୍ବ ପରି ହେବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ କିଛି ଶୁଭ ଏବଂ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆଗମନ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଖୁସି ହେବେ। ପାରିବାରିକ ଏକତା ମଧ୍ୟ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟୀ କିଣିବା ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଆଖି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ ଆୟର ଉତ୍ସ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଆପଣ କେବଳ ଆଜି ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଅନ୍ୟଥା ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନେ ଏହାର ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ କିଛି ନିରା-ଶ ଜନକ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ ତଥାପି ଆପଣ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କରି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ହାଲୁକା କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ। ଯଦି ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟର ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଏ ତେଣୁ ସେହି କାମକୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଅତି ଯତ୍ନ ସହକାରେ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କ୍ରୋ-ଧର ଶି-କାର ହେବାକୁ ପଡିପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ନିଜର ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ସେହି ଟଙ୍କା ବୁଡ଼ି ଯାଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର କିଛି ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ବନିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ ଯାହା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ଅନୁମୋଦନ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଚୁକ୍ତି ଶେଷ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସମ୍ମାନ ପାଇବା ଭଳି ଲାଗୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିପାଇଁ କୌଣସି ଏକ ସାଥୀ ମିଳିପାରେ ଏବଂ ସେହି ଦିନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ। ଯେଉଁମାନେ ଜୁଆରେ ବିନିଯୋଗ କରିବେ ସେମାନଙ୍କର ଧନ ଆଜି ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହୋଇ ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ତେଣୁ ସେ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେ ସଫଳ ହେବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ହେତୁ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଶଶୁର ଘର ତରଫରୁ କାହା ସହିତ ବିବା-ଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେହି ଘଟଣା ଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରୁ କିଛି ସନ୍ତୋଷଜନକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟିକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯାଆନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଅନ୍ୟଥା କିଛି ଭୁଲ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ସେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ଟିକିଏ ଦୁଃ-ଖିତ ହେବେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର କାମ ମଧ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନର କୌଣସି ସମସ୍ୟାକୁ କାହା ସହିତ ସେୟାର କରିବା ବେଳେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ କେହି ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପୁରୁଣା ଋଣ ଅଛି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାକୁ ପରି-ଶୋଧ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଯଦି ଶାଶୁଘରର କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିବା-ଦ ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ଏହା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଶେଷ ହେବ। ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପାର୍ଟୀ ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଆଜି ଦୂରେଇଯିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏକ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରୀ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବେତନ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତି ଉପରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଶାଶୁଙ୍କ ପାଖରୁ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ମାମଲା ଅଛି ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଏଥିରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସ୍ୱାଧୀନ ଭାବରେ ଏହାର ଚଳନଶୀଳ ଏବଂ ଅସ୍ଥାବର ଦିଗଗୁଡିକ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନଚେତ ସେହି ସମ୍ପତ୍ତି ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବନତି ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଶ-ତ୍ରୁମାନଙ୍କରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ କିଛି ଶତ୍ରୁ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କ ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇବେ। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପରୀକ୍ଷାରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ସେହି ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟର କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହଠାତ ଖରାପ ହେତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ଏବଂ ଚାଲିବା ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଠିକ ସମୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ନ ପାଇବାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *