Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୫ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧, ଶନିବାର: ଆଜି ଏହି ୫ ରାଶିଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ୨୫ ଡିସେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୫ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ କରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ବାରମ୍ବାର ଦୂରେଇ ରଖୁଥିଲେ। ଆପଣଙ୍କର ସେହି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଅଳ୍ପ ଦୂରତା ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଭଉଣୀର ବିବାହରେ ଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂରେଇବା ପାଇଁ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ମିତ୍ର ଆପଣଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର ମାଗିପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ମିଳିବା ଯୋଗୁ ଖୁସି ହେବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଧନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କଥା ହେବେ ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ। ଅନ୍ୟଥା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ପୁରୁଣା ଅଭିଯୋଗ ଦୂରେଇବା ପାଇଁ ଏକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରାଯାଇପାରେ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ଡିଲ ଫାଇନାଲା ନହେବା ଯୋଗୁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଲାଭରେ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଆଜି ଆପଣ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଦୂରେଇବାରେ ପୁରା ଦିନ ବିତାଇବେ। ଆଜି ପରିବାରରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିଯିବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ସେହି ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇପାରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ନିଜକୁ ଫିଟ ରଖିବା ପାଇଁ ଆଜି ଯୋଗ ଜିମ କ୍ଲାସକୁ ଯିବା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜକୁ ଫିଟ ରଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଯଦି କୌଣସି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅବନତି ଘଟେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତିର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଆଖି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ। ଟିଭି ମୋବାଇଲ ଲାପଟପ ଇତ୍ୟାଦି ଠାରୁ ଅଳ୍ପ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଆୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଲାଭର ସୁଯୋଗ ପାଇବାକୁ ଜାରି ରଖିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇପାରିବେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କଠାରୁ ଉପକୃତ ହେବା ପାଇଁ ଏକ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ସୁଖଦ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରେ। ଯଦି ପରିବାରରେ କୌଣସି ଅବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ନାମ ଲେଖାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ ମାର୍କେଟରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେହି ଟଙ୍କାକୁ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ କାହାରି କଥାରେ ଭ୍ରମିତ ହୋଇ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଦେବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରାମର୍ଶ ନେଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିଆଯାଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟସ୍ତତା ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜି ପାରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଅଲଗା ହୋଇପାରନ୍ତି ଯଦି ହୁଏ ତେବେ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ହରାଇବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ଯଦି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ପଡ଼ୋଶୀରେ କୌଣସି ବିତର୍କ ହୁଏ ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଭଲ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ସେମାନେ କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଶାଶୁଘରର ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କର ଯେଉଁ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଆଜି ଦୁର୍ବଳ ସେମାନେ ଏକାଗ୍ର ହୋଇ ଆଜି ସମାନ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇ ଖୁସି ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିବେ ତେଣୁ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପିକନିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଖରାପ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଅଧିକ ଚିଲି ମସଲାଯୁକ୍ତ ଖାଦ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଅବନତି ହେତୁ ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବ୍ୟବସାୟିକ କାରବାରକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଏଥିରେ କୌଣସି ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ହୃଦୟ ନରହୁ। ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆପଣଙ୍କର ଘରକୁ ଅତିଥିଙ୍କର ଆଗମନ ହୋଇପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନେଇ ଆସିପାରେ ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ବୁଲାଇବା ପାଇଁ ନେଇପାରନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର ଆଣିପାରନ୍ତି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର ଶାଶୁଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଥିଲେ ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାକୁ ଫେରସ୍ତ ପାଇପାରିବେ। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଦୃଢ଼ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ କାରବାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ପରିଜନଙ୍କର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଏଥିରେ ଖରାପ ଫାଶରେ ପଡ଼ିପାରିବେ ଏବଂ ଏହାକୁ ବାହାର କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଜାଣିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଦୁଃଖଦ ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପ ମଧ୍ୟ ରହିବ। ଆଜି ଭାବନାରେ ଯାଇ କାହା ସହିତ କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା ନକରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟ ଏହି କଥାରେ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଆଲୋଚନା କରିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବା ପାଇଁ ପରିବାରର କୌଣସି ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରନ୍ତି। ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ଭଳି ସୂଚନା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରି ଅନେକ ଶତ୍ରୁଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିପାରିବେ। ପିଲାଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ ବିଦେଶରୁ ଶିକ୍ଷା ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ଆବେଦନ କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ଯାନର ଆନନ୍ଦ ମିଳିବା ଭଳି ଲାଗୁଛି। ଆଜି ନୂତନ ଯାନ ପାଇବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେତୁ ଟିକେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବ୍ୟବସାୟିକ ଚୁକ୍ତି ଶେଷ କରିବା ପାଇଁ କଥା ହୋଇପାରନ୍ତି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *