Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୧ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧,ମଙ୍ଗଳବାର : ଆଜି ଏହି ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ|

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୨୧ ଡିସେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୧ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଆସିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଳାମିଶା କିମ୍ବା କୌଣସି ପାର୍ଟି କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପରିଜନଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ ଦୂରେଇ ବନ୍ଧୁ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ କାରବାର କରିବେ ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହେବ ତେଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଵଭାବର କିଛି ଭଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ କ୍ରୋଧିତ ସ୍ଵଭାବକୁ ନିଜ ଅଫିସରେ ଦୂରରେ ରଖି ନିଜ ଭାଷଣରେ ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବେ। ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମାଧାନ ଖୋଜିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଶାରୀରିକ ଭାବେ ସୁସ୍ଥ ରହିବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ନିତ୍ୟକର୍ମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅତିବାହିତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି ସାଙ୍ଗକୁ କିଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ଉପହାର ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜର ପକେଟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା ନକରନ୍ତି ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖୁସି ରହିବ ଯେଉଁମାନେ ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ ସେୟାରରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନର ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ବଢାଇବାର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ଦେଖୁଛନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ପାଇଁ ଏକ ସରପ୍ରାଇଜ ପାର୍ଟିର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ ଯେଉଁମାନେ ଘରଠାରୁ ଦୂରରେ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ହୁଏତ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ମନେ ପକେଇ ପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ଗଭୀର ହେବ ଏହା ସହିତ ଆଜି ମଧ୍ୟ କିଛି ଲୋକ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକୁ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବେ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ତାହା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଏପରି ହୁଏ ଏହାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ଭାବନାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇଥିବାର ଦେଖିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଜ୍ଞାନ ଦେଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଯଦି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଠିକ ତେବେ କେବଳ ଅନ୍ୟର କଥା ଶୁଣନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା ନିଜର ମନ କଥା ଶୁଣନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଜ୍ୱର ଇତ୍ୟାଦି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ଘରେ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଏହାର ସମାଧାନ ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କିଛି ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଭୁଲ ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ସହଭାଗିତାରେ କରାଯାଇଥିବା ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ କିନ୍ତୁ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ପରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଯଦି ପରିବାରରେ ଜଣେ ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ସଦସ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ତେଣୁ ଆଜି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଶଶୁର ମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଏକ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥାନ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ମଜା କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ମତଭେଦ ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଉନ୍ନତ ହେବ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରିବେ କାରଣ ଆଜି ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପରି କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବେ।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ ଆଜି ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅଭାବ ଖୋଜି ସେଗୁଡିକର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଯଦି ସେ କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଦୁର୍ବଳ ତେବେ ଆଜି ସେ ସମାନ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ କାରଣ ଆଜି ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀକୁ ପୁରୁଣା ଅଭିଯୋଗ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ପୁନଃ ମିଳାମିଶା କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଡିଲ ଚୂଡାନ୍ତ ହେବ ଯାହା ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଚାରଚାନ୍ଦ ଲଗାଇବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଖୁସି ହେବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଫୋନରେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇବେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଯଦି ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ଦୁଃଖ ଥାଏ ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏହାକୁ ସମସ୍ତେ ମିଶୁ ଶେଷ କରିବେ। ଯଦି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାର ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାକୁ କିଣିବାରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମାଙ୍କର କିଛି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଦିନ ବିତାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ବୁଲାଇବାକୁ ବାହାରକୁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ତାଙ୍କୁ ଏକ ଉପହାର ଉପସ୍ଥାପନ କରିପାରିବେ ଯାହା ଦେଖି ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ। ଯେଉଁମାନେ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ଗଭୀର ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ସପିଂରେ ବହୁତ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ବଜେଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପରେ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *