Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୨ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧, ରବିବାର: ରବିବାର ଦିନ ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୧୨ ଡିସେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୨ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବା ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଅଳ୍ପ ଦୂରତା ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଘରୋଇ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ କିଛି ଭଲ ଅଫର ପାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:-

ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଏପରି କିଛି ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି କରିବ ଏବଂ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମାନିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଦିନର କିଛି ସମୟ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିତାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କର କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ। ଆଜି ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ନଗଦ ଅଭାବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହାର ଲାଭ ପାଇବେ। ଆଜି ଘରୋଇ ଜୀବନରେ କିଛି ଅଭିଯୋଗ ଉପୁଜିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଭଉଣୀର ବିବାହରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଏ ତେବେ ଏହା ଆଜି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଶେଷ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇଥିବାରୁ ଆଜି ଖୁସି ହେବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଜମି ଯାନ କିମ୍ବା ଜମି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲା କୋର୍ଟରେ ଚାଲିଛି ତେବେ ଆଜି ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ଯଦି ଏହା ହୁଏ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ଗାଡିର ଖରାପ ହେତୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ। ଆଜି ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଅନୁରୋଧ କରିପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରହିବାକୁ ହେବ କାହିଁକିନା ଯଦି ସେଥିରେ କୌଣସି ଖରାପ ହୁଏ ତ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଟକି ଯାଇପାରେ। ଯଦି ଆଜି କୌଣସି ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ଅଛି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଯେହେତୁ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ରହିବ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଦିନର କିଛି ସମୟ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାମ ହାତରୁ ବାହାରିପାରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ କିଛି କ୍ଷତି ସହିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ନ ପାଇ ଆଜି ଆପଣ ବିରକ୍ତ ରହିବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କର ହଠାତ ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଦୌଡିବାକୁ ପଡିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରିବାର ଦିନ ରହିବ କାରଣ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତାଙ୍କର କୌଣସି ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୁଏ ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏଥିରେ ଆରାମ ଦେଖିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଥିବା ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସେଥିରେ କିଛି ସନ୍ତୋଷଜନକ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି।ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପରୀକ୍ଷାରେ ଆବେଦନ କରିଥାନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଫଳାଫଳ ଆସିପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପରାକ୍ରମର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟର ଅବସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରିଛନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଗାଡି କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ କରଜରୁ ମୁକ୍ତି ଦେବାର ଦିନ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ କୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କ ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ଋଣ ନେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାକୁ ବହୁ ପରିମାଣରେ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡର ଭାରକୁ ଟିକେ ହ୍ରାସ କରିବ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଆପଣ ମନସ୍ଥ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ପରେ ଏଥିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କର ରୋଜଗାର ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନିଜ ଘରକୁ ଆସିବାକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ବିବେକ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଯଦି କୌଣସି ଟେନସନ ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଜଣେ ପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଠିକ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ନିଜର ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ପରିଣାମ ନେଇ ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯିବେ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ସପିଂ କରି ପାରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କିଛି ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଇର୍ଷା କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ସେଗୁଡ଼ିକର ଆଦୌ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ନାହିଁ ଏବଂ କେବଳ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ତେବେ ଆପଣ ବଡ଼ ଲାଭ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଯଦି ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ଛୋଟ କାମ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଦିନଟି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ କିନ୍ତୁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଏକାଗ୍ରତା ଏବଂ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଜଡିତ ହେବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ କୌଣସି ପଦବୀ ହାସଲ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରସନ୍ନତା ଭରା ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆୟର ବିଭିନ୍ନ ଉତ୍ସ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ତାହା ଚିନ୍ହି ବାକୁ ପଡିବ ତେବେ କେବଳ ଆପଣ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ସଫଳ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଭଲ ହେବ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତି ଏବଂ ଷ୍ଟକ ମାର୍କେତ ଇତ୍ୟାଦି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ବାପାଙ୍କୁ ଏକ କବି ସମ୍ମିଳନୀକୁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି। ଏହିପରି କିଛି ସୁଯୋଗ ରାଜନୈତିକ ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ହାତକୁ ଆସିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସମର୍ଥନ ବଢାଇବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *