Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୭ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧,ମଙ୍ଗଳବାର : ଆଜି ଏହି ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ|

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୦୭ ଡିସେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୭ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ସୁଖ ରହିବ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯଦି କୌଣସି ବିବାଦ ଥାଏ ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ହୋଇ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ କଥା ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କିଛି ବିଷୟରେ ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ କିଛି ଟେନସନ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାରେ ବହୁ ପରିମାଣରେ ସଫଳ ହେବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ରାଜନୀତି ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରୟାସରେ ଆଜି ସଫଳତା ଆଣିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ରାଜନୀତିରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆସିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କୁ କଥାର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ। କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଲୋକମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଖରାପ ଦେଖିପାରନ୍ତି। ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହୁଏ ତେବେ ଏକ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ ନିଶ୍ଚିତ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଶାସନ ଏବଂ ଶକ୍ତିର ମିଳନରୁ ଲାଭବାନ ହେଉଛନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ପୂଜାପାଠ କିମ୍ବା ମନ୍ଦିର ଇତ୍ୟାଦିକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁଖ ଆଣିଦେବ। ଯଦି ଆପଣ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିବାଦ କରୁଥିଲେ ତେବେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏହାର ସମାଧାନ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜ କାମ କରିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଚତୁର ବ୍ୟବହାର ହେତୁ କେହି ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଯଦି ସେ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ପରିଜନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଦିନ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଯୋଜନାରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱ ଗୁଡିକ ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କ୍ରୀଡ଼ାରେ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ବୋୖଦ୍ଧିକ ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର କିଛି ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ଦିନ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟର କିଛି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ତିଆରି କରି ଅଟକି ଯାଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏହାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଏଥିରୁ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ କାହାର ମତାମତ ନେବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ତାହା କରିଛନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ। ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରେମ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିବ ଏବଂ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ଭଳି କୌଣସି ସୂଚନା ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ। ଆଜି କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇ ଆପଣ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଚାକିରୀ ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଏପରି କିଛି ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହା ସେମାନେ ନଚାହିଁଲେ ବି ମନା କରି ପାରିବେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରଖିବାକୁ ଦ୍ୱିଧା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ।ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମଧ୍ୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଖୁସି ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଯଦି ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ବ୍ୟବସାୟରେ କାରବାରର ସମସ୍ୟା ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ଆଜି ସେହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ କିନ୍ତୁ ବଡ଼ ମାତ୍ରାରେ ଧନ ହାତରେ ଲାଗିବା ଦ୍ୱାରା ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅଶ୍ଳୀଳ ଆଚରଣ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅଟକି ଯାଆନ୍ତୁ କାରଣ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା ହେବ। ଆଜି ପରିବାରରେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ ଯାହା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ଯୋଜନା କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ କାରଣ ତାହା ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ନୁହେଁ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ସଫଳତା ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଶତ୍ରୁଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ସରକାରୀ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡିକ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଅର୍ଥର କିଛି ଅଂଶ ସାମାଜିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସଫଳ ହେବେ।

ମକର ରାଶି:-

ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଯୋଗୁଁ ଆଜି ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟିକ ସାଥୀ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଉଚିତ କିନ୍ତୁ ଆଜି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ବିବାଦ କିମ୍ବା ଝଗଡାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କ୍ଷତି କରିପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଜଣେ ଅତିଥି ଆସିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ କୌଣସି ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ନାମ ଲେଖାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ପଡିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ଗୌରବରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଦିନ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଶତ୍ରୁ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରେ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ କାରଣ ଆପଣ ନିଜର ଦୈନନ୍ଦିନ ଖର୍ଚ୍ଚ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୁଏ ତେବେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି କାମ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ହୋଇଯିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ସେହି ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା କମ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ପରେ ତାହା କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ପଡିପାରେ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଜିନିଷ କ୍ଷତି ହେବା ଯୋଗୁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ସହ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କଥା ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ପରିବାରରେ ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ କୌଣସି ସଦସ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *