Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୩ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧,ଶୁକ୍ରବାର : ଆଜି ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୦୩ ଡିସେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୩ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:-

ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତିରେ କାରବାର କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ ସେମାନେ ଏଥିରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ସଫଳ ହେବେ ଏବଂ ସେହି କାରଣରୁ ଆପଣମଧ୍ୟ କିଛି ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ନିଜ ପିତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମାନିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ମା ହଠାତ କିଛି ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗି ପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ଅନୁମୋଦନ କରାଯାଇପାରେ। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଗୌରବ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପିଲାମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସହଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଚତୁରତା ସହିତ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଆଜି ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ନ ପାଇବା ଯୋଗୁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ହରାଇବେ ଏବଂ ଆଜି କାହାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ଖରାପ ନ ଭାବନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପାଇବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ଦିନ ହେବ। ଟଙ୍କା ଅଭାବ ହେତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଭାଇଙ୍କଠାରୁ କିଛି ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଘର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟର କିଛି ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଏଥିରେ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଦାନ ପୁଣ୍ୟର ​​ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଚାକିରିରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଚାପ ଯୋଗୁ ଆପଣ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜିବାକୁ ଅସମର୍ଥ ହେବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଯଦି କିଛି ଯୋଜନା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଥିଲା ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ସେଗୁଡିକୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଶତ୍ରୁମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ବୀରତ୍ୱ ଦେଖି ନିରାଶ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ରୀତିନୀତିରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କୌଣସି ପାରିବାରିକ କଳହ ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଆଜି ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ ଯାହା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନୁମୋଦିତ ହୋଇପାରିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ବିଷୟକୁ ନେଇ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଶିଖିବାକୁ ପାଇବେ।ଯଦି ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପାର୍ଟ ଟାଇମ କାମ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏହା ପାଇଁ ସମୟ ପାଇପାରିବେ କିନ୍ତୁ ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ସେ ଏହା ନ କରନ୍ତି ତେବେ ସେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ।ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂତନ ଶକ୍ତି ସଂକ୍ରମିତ ହେବ ଯାହା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେମକୁ ବଢାଇବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରୁ କମ ଆୟ ଏବଂ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଟକି ରହୁଥିବା ଟଙ୍କା ପ୍ରାପ୍ତ କରି ଖୁସି ହେବେ। ଶିଶୁର ଭଲ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ବିନାଶ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଚାଲିବା ସମୟରେ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇବେ। ରାଜନୀତି ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଅନୁରୋଧ କରିପାରନ୍ତି ଯାହାକୁ ପୂରଣ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ତରଫରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ଚଲାଇବେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଉପରେ ନଜର ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସମ୍ପତ୍ତିର ସଂକେତ ଦେଖାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇ ଖୁସି ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କେହି କିଛି ନ କହିଲେ କୌଣସି ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ସନ୍ତାନର ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ବାପାଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ପଡିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ତୀର୍ଥସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ସେବା କରିପାରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଦିନଟି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ଆୟର କିଛି ନୂତନ ଉତ୍ସ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଧନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପିକନିକ କରିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ଅନ୍ୟଥା ଆପଣ ଏହାକୁ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ କିଛି ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ନିଜର କ୍ରୋଧିତ ବ୍ୟବହାର ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଟିକେ ଖୁସି ହେବେ ନାହିଁ।

ମିନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଶିଶୁ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ମାନ ସମ୍ମାନ ମିଳିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଆଜି ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ୱସ୍ତତା ଏବଂ ଭକ୍ତି ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ ତେଣୁ ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କ ଚାକିରିରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିପାରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଆଜି କୌଣସି ବିତର୍କ ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ନିଜ କଥାର ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *