Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୩ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧, ଶୁକ୍ରବାର : ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ ଶୁକ୍ର ଆଜି ଏମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ୧୩ ନଭେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୩ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବ କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାରର ତିକ୍ତତା ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ପଡିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ। କିଛି ବିଶେଷ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ ଏହି ଚାକିରିରେ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ସଂଯମତା ସହିତ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ? ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ନିଜ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଟେନସନକୁ ହ୍ରାସ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଯଦି ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଥିଲା ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ବନ୍ଦ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଆଜି ଫଳ ଦେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜର ପାରିବାରିକ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଯେଉଁମାନେ ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏପରି କିଛି ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହାକୁ ସେମାନେ ମନା କରି ପାରିବେ ନାହିଁ। ଆଜି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଆଜି ଆପଣ ଦିନର କିଛି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବାରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବାକି ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆଜି ସକାଳ ଠାରୁ ଆପଣ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବା ଜାରି ରଖିବେ। ଆଜି ଆପଣ ପାରିବାରିକ ସୁଖର ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ସହଯୋଗ ପାଇବା ପରି ମନେ ହେଉଛି। ଆଜି ବି ଆପଣଙ୍କୁ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଧନ ଲାଭ ମିଳିବାର ଦେଖାଯାଉଛି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଭେଟିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିରହିଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅଛି ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଯନ୍ତ୍ରଣା ବଢ଼ିପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଟେନସନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ଗୌରବର ବୃଦ୍ଧି ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଛାତ୍ରମାନେ ଆଶା କରୁଥିବା ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ଦେଖି ଆପଣ ଟିକେ ନିରାଶ ହେବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରି ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ରହିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାପ ହେତୁ ଆପଣ ଟିକେ ବିବ୍ରତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଜି ଆପଣ କିଛି କାମ ସମାପ୍ତ କରି ଖୁସି ହେବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ମାନସିକ ଚାପ କମ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇପାରିବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର କୌଣସି କାମ ପାଇଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଏଥିରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ଏପରି କିଛି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଏକ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଯୋଗାଇବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଅଟକି ଯାଆନ୍ତୁ କାରଣ ଏକ ଯାନର ତ୍ରୁଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ପିତାଙ୍କଠାରୁ କିଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ପାଇବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିଲେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ନିରାଶାଜନକ ଖବର ଶୁଣିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ରହିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ରାଜନୀତି ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ରହିବ। ଆଜି ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାମାଜିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାବିବାକୁ ହେବ ଯେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସୁମଧୁର ସ୍ୱର ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରିରେ ସମ୍ମାନ ଦେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *