Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୧ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର : ଏହି ରାଶିଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ ହେବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ୧୧ ନଭେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୧ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧|

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ ହେବ। ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରନ୍ତି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବ। ଆପଣ ଭ୍ରମଣରୁ ଲାଭ ପାଇବେ।ଉତ୍ପାଦନ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ହେବ। ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ଯତ୍ନର ସହିତ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ପ୍ରେମୀମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ। ଆପଣ ଲୋଭରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ଯୁବକମାନଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ। ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ସାଧାରଣ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତିର ଅପବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ରିସ୍କ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। କୌଣସି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ହରାଇପାରନ୍ତି। କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପୁରୁଣା ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଭଲ ବ୍ୟବହାର ରଖିବା ଉଚିତ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମଧୁରତା ରହିବ। ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷକୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ତାତ୍ପରତାରେ କାମ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସହ ଜଡିତ ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବ। ଆଇନଗତ ମାମଲା ଚାଲିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ କାରବାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଗାଯୋଗରୁ ଲାଭ ପାଇବେ। ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷକୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ବୃତ୍ତି ଅଗ୍ରଗତି କରିବ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚାପ ଦୂର ହେବ। ଆପଣ ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ। ପ୍ରାଇଭେଟ ଚାକିରି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସେବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି।କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। କୁସଙ୍ଗତ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ଆପଣ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ। ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଭଲ ସହଯୋଗ ରହିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ। କ୍ରୋଧକୁ ନିଜ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ତାହା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସରୁ ବିଚଳିତ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅପରିଚିତ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ଆପଣଙ୍କର ବଡ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁନ୍ଦର ରହିବ। ଆପଣ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ିବେ। ଆପଣ ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ। ଆପଣ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ବଡ କାରବାର ହୋଇପାରେ। ଅଟକି ରହିଥିବା ରାଶି ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରେ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ମାନସିକ ଶାନ୍ତିର ଅଭାବ ରହିବ। ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। କହିବା ସମୟରେ କଥା ଯତ୍ନର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଦୁଃଖଦ ଖବର ମିଳିପାରେ। ଯତ୍ନର ସହିତ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ।

ମକର ରାଶି:-

ଆପଣ ଆଜି ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଋଣ ନେଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ। ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସାଧାରଣ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ବହୁତ ଭଲ ହେବ। ହଠାତ ଭ୍ରମଣ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ। ଆପଣ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ। ଉଚ୍ଚ ବେଗରେ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ। କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଦ୍ୱନ୍ଦରେ ପକାଇ ପାରନ୍ତି। ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ। ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ। ଅଫିସରେ ବହୁତ ଚାପ ପଡ଼ିବ। ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର କାମ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ହେତୁ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ରିସ୍କ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। କୁସଙ୍ଗତ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କର ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବା କାରଣରୁ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ମନ୍ଥରତା ଦୂର ହେବ। ଧନ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ କରିବେ। ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଜିନିଷ କିଣିବାରେ ଆପଣ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ। କାହା ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *