Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୦ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧ : ବୁଧବାର : ଏହି ଚାରୋଟି ରାଶି ଉପରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା ରହିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୧୦ ନଭେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୦ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଡମିଶନ କରାଇବାକୁ ଶୀଘ୍ର ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ମୌସୁମୀ ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଧରିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟର କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଇପାରେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ନିଜ ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସମାଧାନ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ କାହାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ କିଛି ବାଧା ଉପୁଜିଥାଏ ତେବେ ଆଜି ସେମାନେ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ। ଆଜି ପାରିବାରିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଯଦି ପରିବାରରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ଏବଂ ବୁଝିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁକୂଳ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ସହଜରେ କାମ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆସିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମ ପାଇଁ ରିସ୍କ ନେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ନିଜ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଖୋଜିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ। ଆଜି କୌଣସି ଶୁଭ ଏବଂ ମଙ୍ଗାଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପରିବାରରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ନିଜ ଦୀର୍ଘ ଦିନର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଏସବୁ ଭିତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଆପଣ ଆଜିର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆପଣଙ୍କର ପୁରୁଣା କାମ କରିବା ପଛରେ ଛାଡିବେ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ଭଳି କୌଣସି ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପୁରୁଣା ଋଣ ଚାଲିଛି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହୋଇଯିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ମନ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ବିଚଳିତ ହେବ। ଯଦି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରିନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ଏହାକୁ ପରିଚିତ କରିପାରିବେ। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଆପଣ ଆଜି ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶାନ୍ତ ରହି ସମଗ୍ର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୃଙ୍ଖଳା ଏବଂ ସତର୍କତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ତୀର୍ଥ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାର ପ୍ଲାନ କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଏହା ହୁଏ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ବସ୍ତୁକୁ ହରାଇବା ଏବଂ ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ଅଛି। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ କିଛି ସୁଖଦ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିପାରେ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ପାଇବାରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ ତଥାପି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଖର୍ଚ୍ଚ ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଭାଇମାନଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନରେ ସହଜରେ କୌଣସି କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୂର୍ବ ଋଣ ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ବୁଲାଇବା ପାଇଁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟର ସୁଯୋଗ ପାଇ ଉପକୃତ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ପିତାଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟଭାରରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉଚ୍ଚ ଆଶା ନିରାଶା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅବନତି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହେବ।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବା ପରି ମନେ ହେଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ସରକାରୀ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର କିମ୍ବା ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି କପଡା ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ଗରମ ନରମ ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପଥରେ ଯଦି କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଏ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆଜି ସ୍ୱାଗତଯୋଗ୍ୟ ରହିବ ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ।ଆଜି ଚାକିରିରେ ବସ ଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ ହୋଇପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ପ୍ରତିକୂଳ ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ହଠାତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଏହିପରି କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ ଯାହା ଆପଣ ନଚାହିଁଲେ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ରୋଜଗାର ଦିଗରେ ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଥାଏ ତେବେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଆରାମ ପାଇବା ପରି ମନେହେଉଛି। ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ନୂତନ ଶକ୍ତିର ସଂଚାର ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *