Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୯ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧,ମଙ୍ଗଳବାର : ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶି ପାଇଁ ଦିନଟି ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୦୨ ନଭେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୨ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ରହିବ ଏବଂ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର କାମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ଭାଗ୍ୟର ଶକ୍ତି ଦ୍ୱାରା କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଭଲ ଫଳ ​​ଦେବ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ମନରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେମର ଭାବନା ରହିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଏକ ଖୁସିର ସମୟ ଆସିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ। ଆପଣ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଧନ ଲାଭ ହେବ। କୌଣସି ଯାତ୍ରାକୁ ଯିବେ ଯାହା ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ। ଭାଗ୍ୟର ତାରା ଉଚ୍ଚରେ ରହିବ।ଗୃହସ୍ଥୀ ଜୀବନ ପାଇଁ ଦିନ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ତିକ୍ତ ରହିବ। ଅସନ୍ତୁଳିତ ଖାଦ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁସ୍ଥ କରିପାରେ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ଅଟେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ। ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ରହିବ କିନ୍ତୁ ସମୟ ସହିତ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ହୋଇଯିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ମଧ୍ୟ ଫଳ ଦେବ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। ସମସ୍ତେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଇବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଏବଂ ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ରହିବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସାଧାରଣ ଦିନ ରହିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଜୀବନସାଥୀ ନିଜର କଥା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିବ। କୌଣସି ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇ ମନ ଖୁସି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ଭାଗ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ସେଥିରେ କୌଣସି କସର ଛାଡିବେ ନାହିଁ। ପରିବାରରେ କିଛି ଟେନସନ ହେବ ଏବଂ ଘରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ବିବାଦର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଫଳ ହେବ। କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଟଙ୍କା ଆସିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ଏବଂ ଆପଣର ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ। ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଘର ପରିବାର ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ଏବଂ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନେବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ଆପଣ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ପାଇବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସାଧାରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ରହିବ। ଏହା ପକେଟ ଉପରେ ବୋଝ ପଡିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନ ତମାମ ଟିକେ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଆୟ କିପରି ବଢାଇବେ ତାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ତିକ୍ତ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ଫଳ ଦେବ। ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆପଣ ନିଜ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ରୋମାନ୍ସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ତିକ୍ତତା ସତ୍ତ୍ୱେ ପରିସ୍ଥିତି ସପକ୍ଷରେ ରହିବ।

ମକର ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ। ଆପଣ ମାନସିକ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ପରିବାରରେ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ଆସିବ। ସମସ୍ତେ ଏକତ୍ର ଖୁସିରେ ବଞ୍ଚିବେ ଏବଂ କିଛି ଭଲ କାମ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ। ଯେଉଁମାନେ ବିବାହିତ ସେମାନଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଏକ ଖୁସିର ସମୟ ଆସିବ ଏବଂ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେବାବେଳେ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ମନ ଖୁସି ହେବ କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ବଦଳିଯିବ। ଆୟ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇବ କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିବ। ଯାତ୍ରାରେ ଆପଣ ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି ଯାହାଙ୍କ ସହ ଆପଣ ସମୟ ଜାଣିପାରିବେ ନାହିଁ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବୁଝାମଣା ବହୁତ ଭଲ ହେବ। ସମ୍ପର୍କ ଭଲରେ ଚାଲିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନ ତମାମ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଖ ଦେବ। ଯଦି ଆପଣ ବିବାହିତ ତେବେ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କିଛି ଟେନସନ ଆସିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର କାମର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.