Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୭ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧, ରବିବାର: ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ହେବ ଧନର ଲାଭ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୦୭ ନଭେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୭ ନଭେମ୍ବର୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:-

ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। କାହାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ପରିବାରରେ ଅସନ୍ତୋଷ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇପାରିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଛାତ୍ରମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ବିଶେଷଜ୍ଞ ଶିକ୍ଷକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଦାୟିତ୍ୱବୋଧ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ରିସ୍କ ନେବାବେଳେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ। ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି ହଠାତ ଉତ୍ତେଜନା ବଢ଼ିପାରେ। ମୁଣ୍ଡବ୍ୟଥା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବା ସହିତ ଆପଣ ରକ୍ତଚାପ ସମସ୍ୟା ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରିପାରନ୍ତି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମଧୁରତା ରହିବ। ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ। ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି କାହାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବିରୋଧିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯିବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଥକାପଣର କାରଣ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ନିବେଶ ପ୍ରସ୍ତାବ ଉପରେ ଏକ ବୁଦ୍ଧିମାନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ। ଇଶ୍ବରଙ୍କ ଉପାସନାରେ ମନ ଲାଗିବ। ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜି ବ୍ୟବହାରରେ କ୍ରୋଧ ଅତ୍ୟଧିକ ରହିବ। ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେତୁ ଚିକିତ୍ସା ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ। ହଠାତ ଭ୍ରମଣ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ସମୟରେ ଏକ ମନୋରମ ଆଲୋଚନା ହେବ। ଟଙ୍କା ପାଇବା ସହଜ ହେବ। ଆଇନଗତ ମାମଲା ଚାଲିବ। ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଯତ୍ନର ସହିତ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷରେ ନିଜକୁ ଜଡିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ନିଜର ଦାୟିତକୁ ଠିକ ସମୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଆପଣ ପିଲାଙ୍କ ସଫଳତାକୁ ନେଇ ଖୁସି ହେବେ। ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବାରେ ମନ ଲାଗିବ। ବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ ବୀମା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଅତିଥିମାନଙ୍କର ଘରକୁ ଆଗମନ ହେବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ସୁନ୍ଦର ରହିବ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବ। ଆପଣ ସାମାଜିକ ଭାବରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। କୁସଙ୍ଗତି କ୍ଷତି ଘଟାଇବ। ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ସୁସ୍ୱାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ରହିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ରହିବ। ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ। ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହ ଜଡିତ ବିବାଦର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିପାରନ୍ତି। ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଏକ ସମସ୍ୟା ହେବ। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ମଧୁରତା ରହିବ। ଦମ୍ପତି ବୁଲିବାକୁ ଯିବେ। ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବ।

ମକର ରାଶି:-

ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜକୁ ଜଡିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ। ରିସ୍କ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। କାହାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। ହଜିଯାଇଥିବା ଜିନିଷଗୁଡିକ ପୁନର୍ବାର ମିଳିପାରିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଟଙ୍କା ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷ ସଫଳତା ପାଇବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଅପରିଚିତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଦୂର ହେବ। ଆପଣ ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କର ସେବା କରନ୍ତୁ। ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଶତ୍ରୁମାନେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି। ଅତ୍ୟଧିକ ଦାୟିତ୍ୱ ଥକାପଣର କାରଣ ହୋଇପାରେ। ହାତ ପାଦରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବେ। ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.