Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୬ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧, ଶୁକ୍ରବାର : ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ ଶୁକ୍ର ଆଜି ଏମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ୦୬ ନଭେମ୍ବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୬ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ କିଛି କଥାକୁ ନେଇ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ମନ୍ଥରତା ହେତୁ କିଛି ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। କାହାର ତିକ୍ତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଦ୍ୱାରା ମନ ବ୍ୟଥିତ ହେବ। ଅହଂକାରଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ପରିବାରରେ ଅସନ୍ତୋଷର ପରିବେଶ ରହିବ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଟକି ଯାଇପାରେ। ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଦାୟିତ୍ୱ ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଅଟକି ରହିଥିବା ରାଶି ଫେରସ୍ତ ମିଳିପାରିବ। ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଟଙ୍କା ପାଇବେ। ବୈବାହିକ ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ପରିବାରର ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ। ଆୟରେ ନିରନ୍ତରତା ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ କାରବାର ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ମିଳିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆପଣ ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇବେ। ଅଫିସରେ ବଡ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିପାରିବ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ। ଆପଣ ସକାରାତ୍ମକ ରହିବେ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ। ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରନ୍ତି। ବଡ଼ ଲାଭ ହେବ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଯୁବକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆପଣ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ଆପଣ ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଏକ ଅଂଶ ପାଇପାରନ୍ତି। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର କାମ ଶେଷ ହେବ। ମିଡିଆ ଏବଂ କଳା ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ପାଇବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମଧୁରତା ରହିବ। ପିତାମାତାଙ୍କର ସେବା କରନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ। ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ। ଚାପରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ। ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଦିନଚର୍ଯ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ। ଯୋଗ ଏବଂ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ। ହୃଦରୋଗ ହୋଇପାରେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଅଧ୍ୟୟନରେ ମନ ଲାଗିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବେ। ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ଆପଣ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ପରିବାର ପ୍ରତି ବହୁତ ଦାୟୀତ୍ୱବାନ ରହିବେ। ସମ୍ପର୍କ ସୂଚନା ମିଳିପାରେ। ଆପଣ ପରିବାର କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ସୁଖଦ ରହିବ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ କରିବେ। ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଋଣ ରାଶି ଫେରସ୍ତ ମିଳିପାରେ। ଟେନସନ କମ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବେ। ବୈବାହିକ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ। ଆପଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଯତ୍ନର ସହିତ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଉତ୍ତେଜନା କମିଯିବ। ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଦୁଃଖଦ ସୂଚନା ପାଇବେ। କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ସମାଧାନ ହେବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର କୌଶଳ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ। ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ରୋମାଣ୍ଟିକ ସମୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଠକାମୀର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅଫିସରେ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ।ଉତ୍ତେଜନା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ମଧ୍ୟ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ତିକ୍ତତା ଭରା ରହିବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ରହିବ। ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିବ। ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ଉପାସନା କରନ୍ତୁ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ଭାଗ୍ୟର ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଋଣ ରାଶି ଫେରସ୍ତ ମିଳିପାରେ। ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥିର ରହିବ। ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷତ ହେବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ।ଆଜି ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ବ୍ୟବହାରରେ ମଧୁରତା ରହିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ। କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ। ଚାକିରିରେ ବଡ ଦାୟିତ୍ୱ ଠିକ ସମୟରେ ପୂରଣ କରିବାରେ ଆପଣ ବିଫଳ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ରିସ୍କ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ସୁଖଦ ରହିବ। ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ। ନବ ବିବାହିତା ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଦିନଚର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ। ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିପାରନ୍ତି। ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।ନିଜର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଭାବରେ ପାଳନ କରିବେ। ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ଆପଣ ବଡ଼ମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.