Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୫ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୧,ଶୁକ୍ରବାର : ଏହି ଚାରୋଟି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ରୋଜଗାର ଦିଗରେ ସଫଳତା ପାଇବେ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୦୫ ଅକ୍ଟୋବର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୫ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କେହି ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଲାଭଜନକ ଡିଲ କହିପାରିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କାକୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଦିନର କିଛି ସମୟ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିତାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଇର୍ଷା କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ମଧୁର ବ୍ୟବହାର ହେତୁ ଆପଣ ନିଜର କରିବାରେ ସଫଳ ରହିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ବିତାଇବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆଜି ଯଦି ପରିବାରରେ କୌଣସି ଟେନସନ ଚାଲିଛି ତେବେ ଏହାକୁ ଶେଷ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ରାଗି ଯାଇପାରନ୍ତି ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଜଣେ ଅତିଥି ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ କିଛି ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତି ସତେଜ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଧନର ଭଲ ସଙ୍କେତ ଦେଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ କିଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇପାରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ବହୁତ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଥମିକ ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ନାହିଁ ସେ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା କୋଷକୁ ମଧ୍ୟ ଖାଲି କରିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳ ବଢିବ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଯଦି କେହି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ପରାମର୍ଶ ମାଗନ୍ତି ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ ଯେଉଁମାନେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଆଜି ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆଶାକରାଯାଇଥିବା ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ପେଟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏବଂ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଇତ୍ୟାଦି ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ। ଆଜି ରାତିରେ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ ସମାରୋହରେ ଆପଣ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସନ୍ତାନର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି କାମ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା ନକରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ ଅଟକି ଯାଇପାରେ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆସନ୍ତି ତେବେ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ନାହିଁ ତେବେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଟକି ଯାଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଖୁସି ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଗୋଟିଏ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାବେଳେ ଯଦି କେହି ଅନ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ ଚଲାନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଶେଷ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆପଣ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ହରାଇବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ଯଦି ଆପଣ ଏହା କରନ୍ତି ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ କିଛି କୁହନ୍ତି ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ କୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଭାଗ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲଗାଇବେ ସେଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଏହା ହୁଏ ସେମାନଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍। ଯଦି ଆପଣ ଶାଶୁଘରର ପରିବାରରୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଏହାକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ଦିଅନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ଫେରିବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ କମ ଅଟେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଘରର ଉପଯୋଗୀ ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ସପିଂରେ ନେଇପାରନ୍ତି। ସାଂସାରିକ ଭୋଗର ଉପାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ଭାଇ ଏବଂ ବାପାଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡିବ। କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଅଫର ପାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଖୁସି ହେବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ପୁରୁଣା ଚାକିରିରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ କାମ କରୁଥିବାର ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହଠାତ କିଛି ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ପଡିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ସାମ୍ବିଧାନିକ ଦିଗଗୁଡ଼ିକୁ ନିରପେକ୍ଷ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ପ୍ରତାରଣା ହୋଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେଉଛି ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହୋଇପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବିବାହିତ ଜୀବନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଲାବୁଲି ସମୟରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିକଟ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ। ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରୁ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ଆଜି ସେମାନେ କିଛି ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଭାର ହାଲୁକା ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି କିନ୍ତୁ ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ସେମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *